reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

BBAnna mam dwóch synów 16 i 10lat[emoji4]więc teraz chciałam córę na osłodę i na nowy dom[emoji16]no ale chyba się przeliczyłam ze gładko pójdzie[emoji17]
Starszy co miesiąc pyta czy już się udało a tu co miesiąc zonk[emoji20]
Anna a Ty jaką masz płeć i w co celujesz bo zapomniałam[emoji16]
Imama ja też nie mogę się doczekać wiadomości kto u Ciebie mieszka[emoji4]
Gosica rozpocznij dobrą passę a później reszta[emoji4]Mi to pewnie jeszcze ze dwa lata zejdzie[emoji6]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Monia a bierzesz może Castagnus jest dziewcznkowy i niektórym dobrze robi jeżeli chodzi o cykl mnie osobiście służył gdyż z czasem moje ciałko żółte już pewnie nie domagało a on pozwolił wydłużyć mi cykle więc myślę że ma dobry wpływ
 
reklama
Majorcia tez pewnie będę zaglądać. Jednak te planowanie itd to wchodzi w głowę. Ja jak rodzi się córeczka to analizuje styl życia itd danej osoby. Myśle ze mi już tak zostanie hehe
Kati lekarz musiał coś jednak widzieć skoro zasugerował nam chłopców. Wiec podstawy jakby nie było są. Sama byłam w szoku jak przeczytałam wpis i zobaczyłam zdj tez nie zauważylabym tego.
Jak by nubek był całkiem bez cypelka to większe szanse a tak to No trzeba się liczyć z tym ze to może być faktycznie chłopaczek.
Wiem ja tez jak patrzę na córeczki znajomych to tez mi przykro ze może człowiek tyle zrobił a może będzie ten synek. Jednak już trójka dzieci tej samej płci to dużo (wiem maja więcej) i nawet ludzie dziwnie reagują. Córka to było (jest)jedynie moje takie naprawdę marzenie, innych nie mam.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia tez pewnie będę zaglądać. Jednak te planowanie itd to wchodzi w głowę. Ja jak rodzi się córeczka to analizuje styl życia itd danej osoby. Myśle ze mi już tak zostanie hehe
Kati lekarz musiał coś jednak widzieć skoro zasugerował nam chłopców. Wiec podstawy jakby nie było są. Sama byłam w szoku jak przeczytałam wpis i zobaczyłam zdj tez nie zauważylabym tego.
Jak by nubek był całkiem bez cypelka to większe szanse a tak to No trzeba się liczyć z tym ze to może być faktycznie chłopaczek.
Wiem ja tez jak patrzę na córeczki znajomych to tez mi przykro ze może człowiek tyle zrobił a może będzie ten synek. Jednak już trójka dzieci tej samej płci to dużo (wiem maja więcej) i nawet ludzie dziwnie reagują. Córka to było (jest)jedynie moje takie naprawdę marzenie, innych nie mam.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Imama powiem szczerze że ja to się modlę o cud żeby ten niby synek okazał się jednak córeczką na następnym usg ale będzie co ma być. U mnie na wieść że może to być 3 synek w rodzinie reagują słowami o kurde współczuję...
 
Imama Kati ja tez tak mialam tylko w druga strone bo mnir sie zawsze chlopak marzyl a mam 3 dziewczyny... Jak sie staralam to mega wierzylam, ze mi sie uda jak juz zaszlam to mialam taki niepokoj, ale jak juz poznalam plec to bylam pogodzona, ze bedzie 3 corka, przykro mi bylo tylko z tego powodu, ze sie tak przygotowalam, ze tyle zrobilam a tu i tak nic z tego... u mnie nub byl plaski od pierwszego usg w 12 tc i tak pozostalo... Na tym pierwszym usg nie chcieli powiedziec nic o plci ale dostalam zdjecia i sama widzialam, ze to babski nub i juz od tego czasu nastawialam sie, ze to babeczka jednak, w 18 tyg bylam prywatnie by miec pewnosc i tylko doktor glowice przylozyl do brzuch i od razu trafil na genitalia no i watpliwosci nie bylo zadnych, nawet mi mowic nie musial bo sama powiedzialam, ze widze dziewczyne na 100% on tylko przytaknal i zapytal co juz mam w domu ;) no a im blizej bylo porodu tym czlowiek bardziej sie nie mogl doczekac spotkania z tym malym cudem :) a teraz lata juz, gada i buntuje sie o wszystko :)

Dziewczyny &&&& za nowe cykle i pozdrawiam serdecznie
 
Bry Paniom. Czytam was i czytam z wypiekami na polikach:)) ile ja bym dala za synow;))
No tak zazdroszcze takich malych chlopakow w wozkach, ze masakra;))
Nawet na grudniowkach tak zartowalysmy z jedna, ze jak bede miala corke, a ona syna to sie wymienimy;) no ale obie trafilysmy na chlopakow wiec ja szcześliwsza;))

Jade wlasnie na mecz do lublina wiec mam chwile wolnego od mojego malucha:) a w weekend zrobilam mu tablice manipulacyjna:)
1509372988-fb44355807611e57-aaaaaa.jpeg


Pozytywnego poniedzialku staraczki;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kati dokaldnie ja już jak mówiłam ze drugi syn to wszyscy ze „to trzecia córka”. Teraz jak mówię ze jestem w ciąży to wszyscy odrazu ze cudownie ze napewno dziewczynka a jak mówię ze „raczej chłopak” to już „ważne ze zdrowe” Haha No śmieszy mnie to tez trochę.
Tez mam nadzieje ze jednak to napichniete narządy od dziewczynki No ale jestem gotowa powoli na królewicza [emoji170]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, Kati pewnie cypelki cypelkami, czekajcie na kolejne usg. Ostatnio oglądałam tricky nubs i są dziewczynkowe z cypelkami ;)
Imama,czekam na testowanie, staram subie za dużo nie obserwować. Na razie tempka nie spada, ale biorę luteina wiec może jest trochę zaburzona.
Majorcia, fakt wpadają to miłe dziewczyny takie jak Ty [emoji6]fajnie ze z nami jesteś i nas wspierasz.
Moje największe marzenie to córa, tak jak dla Was większości.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia a jak u Ciebie były reakcje na wieść o 3 chłopcu? Długo się zastanawialas nad czwartą ciążą? I co takiego zrobiłaś żeby ta czwarta była córeczką?
Czułam to samo co wy ale tylko przez chwilę w końcu miałam w środku mały cud a i tak miałam do siebie pretensje jak po tygodniu pszyszły wyniki Pappa i prawdopodobieństwo trisomi było bardzo wysokie wyznaczono amniopunkcje i pożałowałam że nawet przez chwilę czułam rozczarowanie płcią i modliłam się tylko by maleństwo było zdrowe
A po urodzeniu syna pragnienie posiadania córki wróciło szybko znalazłam to forum i po rozmowie z mężem podjęliśmy decyzje że próbujemy nadal i zaczęłam stosować się do wszystkich zaleceń czytałam wszystko od a do z miałam dwa poronienia ale się nie poddałam choć lekarz, stwierdził że poronienia są wynikiem niestety mojego i męża wieku ale ja znalazłam sama przyczynę nie poddałam się i tak o to śpi mi na rękach mój mały cud
 
reklama
Maran a nie myślisz o czwartym? Całkiem koniec?
Jak człowiek dużo zrobi to myśli ale szkoda ze tyle się zrobiło jak nic to znów ze jednak coś mogło podziałać... i tak złe i tak nie dobrze.
A to od szczęścia zależy i tyle- w największym stopniu. Co nam pisane to mamy.
Niektóre płaskie nubki tez się unoszą i w druga str ale to naprawdę No rzadko jednak. Można liczyć na cud tylko
Krasnal ale kreatywna jesteś! Cieszę się ze marzenie o posiadaniu syna się spełni zadniedlugo
Ja Majorcia bałabym się szczerze tego czwartego syna. Nie dałabym razy psychicznie napewno. Dlatego na tym kończę. Może gdybym miała gwarancje córki... ale mąż tez już mówi stop i tak

7u229jcg4s0byzyg.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry