reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth co ja tu widze!!Cudownosci jakies♡Gratulacje!!Super ze juz po tej stronie brzuszka:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Kruszynka123 no mam nadzieje, ze wytrwaly i za pare dni pochwalisz sie dwiema kreseczkami :) trzymam kciuki
@Ana87 ja w sobote mam wizyte, wiec na pewno bede podgladac maluszka :) doczekac sie nie moge.
Mam nadzieje, ze wszystko ok moj okruszek daje znac, ale to sa tak delikatne musniecia od czasu do czasu tylko, tak dwa razy na dzien. A caly wekend mnie glowa bolala tak falami apap ledwo dawal rade na dwie trzy godzinki, jestem daleka od lykania tabletek, ale juz musialam, zaczelam sie marwtic co sie dzieje, bo dwa dni z rzedu taki bol falowy w skroniach jakbym miala pol obrecz, dziwny, no nic dzis obudzilm sie bez bolu uff ulga
 
Kruszynka mega duże szanse masz. Plemniczki napewno dają radę [emoji6] pozostaje czekać na testowanie.
Ana No ja pamietam jak miałam ataki migrenowe w poprzedniej ciąży. Coś strasznego. W nocy spać nie mogłam- głowę to za drzwi wystawiałam na mróz żeby coś lepiej mi było. Mam nadzieje ze w tej nie będę miała.
Ja biorę ta wit B i powiem Wam ze normalnie czuje się jak nowo narodzona! Naprawdę Wam polecam na wymioty i nudności. Wiadomo całkiem nie zniknęło ale pomogło i załagodziło dużo. Także pytajcie lekarza bo warto. Ja byłam pewna ze nie pomoże a tu się zdziwiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
odebrałam wynki wiec wapń podskoczył super, bo do 9,91 a norma do 10,5, jeszcze magnez tak o 16 bede miała.
Kruszynka obiecujące Twoje starania, ja wierze że Clo pomaga w ogóle w zajściu w ciąże.
Za to glukoza na czczo 94 a norma do 99, czyli w górnej granicy jestem. Ten cynamon musze pić częściej.
Imama ile razy dziennie Ty ten cynamon jadłaś??
 
Kruszynka to teraz czekamy na II kreseczki u Ciebie ✊✊✊ nie może się nie udać :-)
Buniczek także ✊✊✊ za II kreseczki.
Gosica jeszcze nic straconego, że szyjka nisko to nie znaczy że się nie udało. Ostatnio czytałam i piszą że szyjka po owulacji zakończona zaplodnieniem powinna być nisko twarda i zamknięta.
Imama super ze choć trochę Ci przeszło;-)
 
Buniczek nie powinnaś tego częściej pic. Wolno tylko 1/8 łyżeczki do kawy ewentualnie 1/4. Łatwo o omdlenia. O niski cukier zadbasz przerwa między posiłkami. A masz może POSC? Bo jak tam to chyba pieczywo powinno się zmienić na ciemne a zrezygnować z białego bo utrzymuje cukier na wysokim poziomie (ogólnie trzeba bardziej ograniczyć węglowodany).


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
właśnie zmienię pieczywo na ciemne, albo na ryzowe.
Imama a może ja coś robię źle?
Rano ok 8 mej pije filizankę kawy z cynamonem i mlekiem i pozniej o 10tej śniadanie-jakiś nabiał zazwyczaj.
czy wypicie kawy liczy się do tej przerwy 14-16h, czy w ogóle nie można przez ten czas jeść i pić? bo ja staram się nie jeść ale pić piję.
 
Buniczek wszystko co nie ma dużo kcal możesz pic pomiędzy posiłkami. Ja zawsze kawę albo nawet dwie rano piłam z mlekiem odtłuszczonym. Z pełnotłustym to raczej nie powinno się pic pomiędzy. Cola zero itd można bez ograniczeń. Ja osobiście jadłam dopiero o 12 ale to zależy o której ostatni posiłek. Spokojnie nawet 12-14h powinno wystarczyć. Ale wiadomo to sprawa indywidualna. Jak jesz pełny nabiał czyli nie o obniżonej zawartości tłuszczu bądź faktycznie jedzenie wysoko proteinowe to cukier będzie na wysokim poziomie. Ja zrezygnowałam prawie wogole z nabiału i jajek czy mięsa i ryb. Ale pisze to co sama wyczytałam czy to działa to tez pewności nie mam. Ja sama wątpię żeby naprawdę udała mi się ta córka. Porpstu bardzo mało prawdopodobne.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Przerwę 12h to mam na bank między jedzeniem, starałam się ostatni posiłek o 18tej, jakas lekka kolacja i pożniej własnie nabiał żeby wapno podnieśc, tak o 10tej. Ale skoro wapno mam już wysokie, to zrezygnuje ze sniadań z białkiem, na rzecz hmmm w sumie nie wiem czego, kasza, makaron, ryż może być, ewentualnie kanapka z serem. Ciężko te posiłki kombinować w pracy, tak na sucho,. Jak byłam na wakacjach miesiąc czasu w domu to lepiej mi szło z dietą, a teraz w biurze to podjadam czasem jakieś ciasto, a to zabronione w diecie:( musze jeszcze wieksza siłę woliu siebie zbudowac, ciężkie to planowanie. Czasem mam takie myśli ze nigdy nie zajdę jak bede tak cudowała :(
 
Do góry