reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Imama kciuki za wizytę.
To się nakręciłam.. kurcze dziś mam 4 dc i zastanawiam się mocno czy by nie iść do Gina zapytaj o clo już w sumie delikatnie tylko plamię gin od 15 tej. A Maz będzie za tydzień od pt do ndz więc szansa by była :D z clo pewnie większa bo też problemu z owu nie mam, a przy tym to jest większa szansa na bliźniaki????
@San.zak każda kobieta to indywidualnie ja na poczatku cyklu mam bardzo niskie temperatury dziś 36,15 ogólnie do 36,4 i tak aż do owu.
@kitqa piękna cora gratuluję ;-) ;).
@andzelisia tobie syncia :)
 
Ostatnia edycja:
@Imama kciuki za wizytę.
To się nakręciłam.. kurcze dziś mam 4 dc i zastanawiam się mocno czy by nie iść do Gina zapytaj o clo już w sumie delikatnie tylko plamię gin od 15 tej. A Maz będzie za tydzień od pt do ndz więc szansa by była :D z clo pewnie większa bo też problemu z owu nie mam, a przy tym to jest większa szansa na bliźniaki????
@San.zak każda kobieta to indywidualnie ja na poczatku cyklu mam bardzo niskie temperatury dziś 36,15 ogólnie do 36,4 i tak aż do owu.
@kitqa piękna cora gratuluję ;-) ;).
@andzelisia tobie syncia :)
 
Kruszynka niby jest większa szansa na wyprodukowanie większej ilościjajezcek, ale nie powiedziane jest ze się wszystkie i czy w ogóle się zapłodnią. Ja Clo w tym cyklu wiziełam, mam w sumie jeszcze 15 tabletek na 3 cykle, gin wypisała mi 2 op po 10 tabletek, 50mg dawka.
Jak masz dziś wizytę to może poproś o Clo, polska nazwa to clotibegest- jakoś tak się to pisze
 
Jak masz dziś wizytę to może poproś o Clo, polska nazwa to clotibegest- jakoś tak się to pisze
OK dzięki pójdę i poproszę mój gin wie jaka sytuacja ze męża mam mało w domu On bdz wyjeżdżał w ndz a owu w środę mi wychodzi także lipa by była u mnie raczej odczyn kwaśny śluzu bo nawet lekki zapach kwaśny czuć więc plemniki nie przeżyją tyle. 3 macie kciuki za receptę jak zacznę dziś clo to może będzie szybciej owu... Oby. A trzeba brać ten zastrzyk na pęknięcie czy same pękają po tym clo?
 
Kruszynka szansa na bliźniaki moim zdaniem duża bo to 10%, bez leków 3% wg badań. Trzeba być napewno gotowym na to. DuZo lekarzy nie chce przepisywać właśnie ze względu ze można mieć więcej dzieci a każda taka ciąża to zagrożenie jednak.
Ostatnio jak na złość przeczytałam o parze co po clo teraz maja 6cioraczki! A maja tez trójkę dzieci.
Pamiętaj tylko ze clo się bierze albo 3-7 ablo 5-9 czyli jutro byś musiała wziąć. Najlepiej na noc żeby ominąć ewentualne skutki uboczne. Powodzenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Buniczek, u mnie tez bez obniżania pH ani rusz. Podczas ovu mam pH 5,5 a po sylku 4,5. Po stosunku moje pH jest bardziej 7,5-8 bo mąż ma wysokie pH.
Powodzenia przy wyłapywaniu o+12. Mój cykl był tym razem pokręcony. Już nie wieńczy kepiej nie odstawiać tego saw palmetto [emoji30]. U męża zbijał testosteron, na razie aż takiego szału nie ma ale 20% poniżej maxa, a miał górne granice, wiec tendencja spadkowa ;)
Myśle ze nawet jak się wstrzeliły blisko ovu i będziesz pilnowała pH to szanse są na dziewczynkę. Tylko trzeba pH cały czas pilnować. Ja wierze w to pH ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak Gosia, ja najbardziej wierze w ph i testosteron u faceta. Spróbuje jeszcze witaminę C włączyć, żeby tez obniżyć ph i kupie żurawinę suszoną, albo jak bedzie to surową do jedzenia.
Ty już jestes po staraniach??
Imama daj znać po wizycie.
Kruszynka ja zaryzykowałam z tym CLO
 
Do góry