reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe że jestem w ciąży ?

reklama
Piersi mnie nie bolą.... a zawsze ! Przy kazdej ciazy bolal brzuch i piersi...
Albo jestem w ciazy z dziewczynka stad takie objawy albo to jakies zatrucie/wirus/bakteria.....moze nawet urojenia. Chociaz zbyt zle sie czuje zebym to sobie wmawiała na siłe. Na prawde od rana do nocy czuje sie koszmarnie!
A wczesniejsze ciaze odczuwalam juz tydzien po ....
 
Sadze, ze każda ciąża może być inna, jeszcze tydzień niepewności przed Tobą. Trzymam kciuki i daj znać koniecznie :)
 
Trzymam za Was kciuki dziewczyny! Pamiętam jak ja wypatrywałam pierwszych objawów przed terminem @ miałam tylko bardziej bolące piersi i przeczucie że to to a że 3 dni przed to tak bolał mnie brzuch że już byłam pewna że dostanę okres , ale nie było jeden dzień,drugi a teraz mam już 4 miesięcznego synka.( Test zrobiłam 2dni po terminie na @) To prawda trzeba cierpliwie poczekać nie jest to łatwe wiem...no i jak macie podejrzenia to uważajcie na siebie i się nie stresujcie bo stres to nasz największy wróg;-) mam nadzieję że Wam się uda i będę mogła Wam pogratulować!
Objawy na całego zaczęły się u mnie w 7/8tygodniu dopiero;-)
 
Trzymam za Was kciuki dziewczyny! Pamiętam jak ja wypatrywałam pierwszych objawów przed terminem @ miałam tylko bardziej bolące piersi i przeczucie że to to a że 3 dni przed to tak bolał mnie brzuch że już byłam pewna że dostanę okres , ale nie było jeden dzień,drugi a teraz mam już 4 miesięcznego synka.( Test zrobiłam 2dni po terminie na @) To prawda trzeba cierpliwie poczekać nie jest to łatwe wiem...no i jak macie podejrzenia to uważajcie na siebie i się nie stresujcie bo stres to nasz największy wróg;-) mam nadzieję że Wam się uda i będę mogła Wam pogratulować!
Objawy na całego zaczęły się u mnie w 7/8tygodniu dopiero;-)
Ja dowiedziałam się o ciąży bardzo wcześnie, 3+3, ale objawy wjechały mi dopiero koło 6. Tylko straszna senność mnie trzymała, w pracy łeb leciał na klawiaturę 😅
 
Test pozytywny wyszedł mi 3 dni po spodziewanym terminie @. Mega bladziutka kreseczka. Nie testowałabym wcześniej. Szkoda straconych nadziei. :)
 
Test pozytywny wyszedł mi 3 dni po spodziewanym terminie @. Mega bladziutka kreseczka. Nie testowałabym wcześniej. Szkoda straconych nadziei. :)
Mnie kusi żeby zrobić test 4 dni przed spodziewaną @ . Ale boje się tego rozczarowania. Może wytrzymam jeszcze te parę dni . Na dzień dzisiejszy okropny ból w dole pleców i pobolewanie podbrzusza .
 
Ja jutro ide. Zrobie bete i od razu mocz...moze to jakies zapalenie. Ale wewnętrznie czuje ze to jednak ta "wpadka stulecia".... piersi mi rosną. Takie pelne są! Wczoraj zasuwalam korniszonki w occie i popijalam.sokiem.jablko-brzoskwinia. Czulem sie idealnie. A dzisiaj rano.znowu mi.niedobrze....wszystko.stoi w gardle
 
reklama
Witam kochane
Ja również podejrzewam że mogę być w ciąży, okres miałam 3.02 a z mężem poszalelismy 11.02 to przed owulacją i 19.02 po owulacji więc możliwe że jestem, choć nie planowaliśmy tego dzieciątka, mamy już "odchowanych" dwóch synow ale jak by było to całkiem fajnie by było. Muszę poczekać do ok. 2.03-3.03, a Wam kochane życzę wszystkim dwóch kreseczek na teście 😊😊
Dodam jeszcze że żadnych objawów ciąży nie mam może tylko to że czasem mi nie dobrze
 
Do góry