reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe że jestem w ciąży ?

Rozczarowanie i przygnebienie mnie dopadlo... ale skad tak zle samopoczucie? Chyba kupie jeszcze test sikany i taki.zrobie....
 
reklama
Rozczarowanie i przygnebienie mnie dopadlo... ale skad tak zle samopoczucie? Chyba kupie jeszcze test sikany i taki.zrobie....
Po co robisz betę 24 lutego jeśli okres ma być minimum 29? To bez sensu, właśnie robienie testów i bety tak wcześnie powoduje rozczarowanie i frustrację. Poczekaj na spokojnie do dnia spodziewanej miesiączki, to naprawdę nic straconego.
 
W poprzednich ciazach na takim etapie mialam.bardzo wysoka bete
Ale nie każda ciąża jest taka sama. Tyle się trąbi żeby nie robić testów przed terminem miesiączki bo większość testów badań wychodzi fałszywie ujemnych lub są ciąże biochem a potem jest płacz frustracja itd itp.
 
Odczuwałam potrzebe to zrobiłam....
Spokojnie . Ja dzisiaj też czułam potrzebę aby zrobić rano test . Myślałam że zobaczę chociaż cień cienia, jednak kompletnie nic nie dojrzałam. Ale nie martwię się bo do okresu jeszcze 3 dni . ( A ból podbrzusza i ból pleców nadal występuje ) więc jest jeszcze nadzieja .Mam taka cichą nadzieję że okres nie przyjdzie i już po terminie miesiączki będą dwie krechy . Głowa do góry 👍🏻👍🏻
 
Odczuwałam potrzebe to zrobiłam....

No i teraz jest rozpacz i rozczarowanie... Naprawdę, ćwicz cierpliwość, bo śledzę ten wątek od początku i strasznie się nakręcasz, aż dziw, że to by była Twoja 3 ciąża...
Czekaj do końca tygodnia, zrób na spokojnie badanie i dopiero będzie pewność.
A to, że coś miałaś/nie miałaś w poprzednich ciążach to żaden wyznacznik, o tym też powinnaś wiedzieć.
 
No i teraz jest rozpacz i rozczarowanie... Naprawdę, ćwicz cierpliwość, bo śledzę ten wątek od początku i strasznie się nakręcasz, aż dziw, że to by była Twoja 3 ciąża...
Czekaj do końca tygodnia, zrób na spokojnie badanie i dopiero będzie pewność.
A to, że coś miałaś/nie miałaś w poprzednich ciążach to żaden wyznacznik, o tym też powinnaś wiedzieć.
Nie rozpaczam....
Oczywiscie odczuwam lekkie rozczarowanie bo chcialabym miec jeszcze 1 dziecko Ale biore bardzo silne leki i nie moge świadomie sie o nie starac.... i ze wzgledu na leki musialam jak najszybciej zweryfikowac czy jestem czy nie.... tu wcale nie chodzi o byle jaki pospiech a o zdrowie dziecka....
Ale oczywiscie dziekuje za rady... na przyszłość potrenuje moja cierpliwość...ale na pewno nie pod katem.ciazy😁
 
reklama
Nie rozpaczam....
Oczywiscie odczuwam lekkie rozczarowanie bo chcialabym miec jeszcze 1 dziecko Ale biore bardzo silne leki i nie moge świadomie sie o nie starac.... i ze wzgledu na leki musialam jak najszybciej zweryfikowac czy jestem czy nie.... tu wcale nie chodzi o byle jaki pospiech a o zdrowie dziecka....
Ale oczywiscie dziekuje za rady... na przyszłość potrenuje moja cierpliwość...ale na pewno nie pod katem.ciazy😁
Objawowa może jeszcze się uda czego Wam serdecznie życzę, być może będziesz grudnoiową mamusią 😊😊😊
 
Do góry