reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy moge byc w ciazy? :)

Niebieskooka23

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
141
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • IMAG0524_1.jpg
    IMAG0524_1.jpg
    455,9 KB · Wyświetleń: 561
reklama
reklama
A i właśnie dostałaś potwierdzenia od mojego syna, tak to był spokojny a teraz dostałam kopniaka w trakcie czytania Twojej odp:). To znak! ( jestem w 23tc i tez miałam blada druga kreskę:)) )

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też bym zrobiła betę z krwi jeśli chcesz potwierdzić. Jeśli bardzo będziesz chciała zrobić jednak apteczny to kup też o czułości 10mIU/ml (tak jak ten) bo 25 mIU/ml może jeszcze nie wyjść i zbędnie Cię zestresuje. W każdym razie jeszcze raz gratuluję i powodzenia!
 
A i właśnie dostałaś potwierdzenia od mojego syna, tak to był spokojny a teraz dostałam kopniaka w trakcie czytania Twojej odp:). To znak! ( jestem w 23tc i tez miałam blada druga kreskę:)) )

Takie potwierdzenie to najpiękniejsze co może być! Gratulacje :) obym i ja za jakiś czas cieszyła się rosnącym dzidziusiem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry