reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciaży?

Dołączył(a)
19 Sierpień 2022
Postów
3
Witam. Ostatni okres miałam 18.07. Okresy regularne. W dniu 4 sierpnia wypadała owulacja. 7sierpnia kochałam się bez zabezpieczenia. Nie doszło do wytrysku wewnątrz. Długość mojego cyklu to 31dni.
Okres powinnam dostać 18.08.
Okresu brak. 2 testy ciążowe robione 18- 19.08 wyszły negatywnie. Czy mogę być w ciąży??? Nie mam żadnych objawów.
 
reklama
Dzisiaj jest 19.08, wiec to zadne spoznienie. O spoznieniu mowi sie, jak okres nie przychodzi 7 dni lub wiecej. Testy w dniu spodziewanej miesiaczki sa wiarygodne juz. Raczej znikoma szansa na ciaze.
 
Jestem przykładem że się da 😅 dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia i to 3 dni po owulacji. Jakie moje zdziwienie było, gdy po dwóch latach zobaczyłam dwie kreski, a później pozytywna bete
Chyba Ci się wersje rozjechały
Screenshot_20220819-224243_Chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jestem przykładem że się da 😅 dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia i to 3 dni po owulacji. Jakie moje zdziwienie było, gdy po dwóch latach zobaczyłam dwie kreski, a później pozytywna bete
Może najpierw porozmawiaj z samą sobą i ustal jedna wersję wydarzeń. Bo nikt nie uwierzy w to co tu wypisujesz.
 
reklama
Jestem przykładem że się da 😅 dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia i to 3 dni po owulacji. Jakie moje zdziwienie było, gdy po dwóch latach zobaczyłam dwie kreski, a później pozytywna bete
A ja jestem ciekawa skąd wiesz kiedy doszło do zapłodnienia. Czułaś moment połączenia plemnika z komórką?

Witam. Ostatni okres miałam 18.07. Okresy regularne. W dniu 4 sierpnia wypadała owulacja. 7sierpnia kochałam się bez zabezpieczenia. Nie doszło do wytrysku wewnątrz. Długość mojego cyklu to 31dni.
Okres powinnam dostać 18.08.
Okresu brak. 2 testy ciążowe robione 18- 19.08 wyszły negatywnie. Czy mogę być w ciąży??? Nie mam żadnych objawów.
Jeżeli masz owulację potwierdzoną monitoringiem (nie wyliczoną z kalendarzyka, aplikacji czy na podstawie "znam swoje ciało") to absolutnie nie ma opcji n ciążę trzy dni po owu. Komórka jajowa żyje do 24h.
 

Podobne tematy

Do góry