reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ma to wpływ na pozytywny wynik testu ciążowego ?

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
172
Witam dziś postanowiłam zrobić test ciążowy bo coś mnie tknęło
Otóż mówiąc temu wykryto u mnie kamienia na lewej nerce i mam założony cewnik JJ i dziś otrzymałam taki wynik testu po 5 sekundach
Zastanawiam się czy test mógłby wyjść fałszywie pozytywny ? Nigdzie nie znalałam odpowiedzi w tym temacie
Dodam że w poprzednich cyklach testy robiłam i zawsze były negatywne
 

Załączniki

  • 1E1B37B3-046D-4C84-9651-AAE3171DE652.jpeg
    1E1B37B3-046D-4C84-9651-AAE3171DE652.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 499
reklama
Witam dziś postanowiłam zrobić test ciążowy bo coś mnie tknęło
Otóż mówiąc temu wykryto u mnie kamienia na lewej nerce i mam założony cewnik JJ i dziś otrzymałam taki wynik testu po 5 sekundach
Zastanawiam się czy test mógłby wyjść fałszywie pozytywny ? Nigdzie nie znalałam odpowiedzi w tym temacie
Dodam że w poprzednich cyklach testy robiłam i zawsze były negatywne
Miesiąc
 
Witam dziś postanowiłam zrobić test ciążowy bo coś mnie tknęło
Otóż mówiąc temu wykryto u mnie kamienia na lewej nerce i mam założony cewnik JJ i dziś otrzymałam taki wynik testu po 5 sekundach
Zastanawiam się czy test mógłby wyjść fałszywie pozytywny ? Nigdzie nie znalałam odpowiedzi w tym temacie
Dodam że w poprzednich cyklach testy robiłam i zawsze były negatywne

Test wyglada na mocno pozytywny.
Ja po takim już dawno byłabym po becie i pewnie umówiłabym się nawet już na USG.

Beta rozwieje wątpliwości.
 
Test wyglada na mocno pozytywny.
Ja po takim już dawno byłabym po becie i pewnie umówiłabym się nawet już na USG.

Beta rozwieje wątpliwości.
Ja wcześniej nie miałam powodu do robienia testów bo przy 1.5 rocznym staraniu na lekach nie udało się teraz odpuściłam bo wyskoczył lekki problem zdrowotny i wyglada że jednak udało się zrobiłam 2 i tez pozytywny betę będę robić w sobotę
 
Gratulacje , raczej 2 testy nie mogą się mylić . Tymbardziej że druga kreska jest mega widoczna . Idź na betę z krwi i umów ginekologa . Najlepiej za 2 tyg . 🙂
 
reklama
Do góry