reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

Aga współczuje cukrzycy i trzymam kciuki żeby z dzidzią wszystko było ok, PS nadal nie zmasz płci????

Enka u ciebie to już lada dzień :-D zazdroszcze... ja pewnie jeszcze miesiąc będę się kulać... :/


a nie napisalam Wam,ze prawdopodobnie kolejna dziewczynka bedzie???????:szok::-D


a nastepna bedzie ta,ktora zacznie rodzic:-Dja chce dobic do 38 tyg a potem juz mi obojetne....mimo wszystko jak malenstwo w brzuchu donoszone to zawsze mniej problemow:)
we wtorek mam wizyte w szpitalu polozniczym wiec zdam relacje:) ale cudow to ja nie oczekuje jak zawsze:-D
 
reklama
Melduję się jeszcze w dwupaku:-). Ale wczoraj jakieś takie wewnętrzne napięcie poczułam, że szybko spakowałam torbę do szpitala. Chyba faktycznie już koncówka:-D
 
hej ja po wizycie

na poczatek dolozyli mi insuliny rano z 8 na 10 jednostek,wieczorem zostalo na razie 8

zrobili mi usg( bo przy insulinie musza wszystko kontrolowac)...malenstwo wazy okolo 3 kg,ma sie dobrze,serduszko bije...glowa juz na dole...generalnie wyglada na takie tlusciutkie....nie pytalam jaka plec bo to nie ma znaczenia juz .....wazne aby sie urodzilo bez problemow i zeby wszystko bylo ok....

odstawili mi tez juz aspiryne dzisiaj,sprawdzili siuski-niestety duzy cukier w moczu mialam,cisnienie w porzadku,nastepna wizyta w szpitalu za 2 tygodnie a za tydzien u lekarza rodzinnego....

Enka ja sie w niedziele tez spakowalam w koncu bo jakies takie skurcze mnie meczyly,ale w przeszly.....chyba male mi sie wstawialo:)
 
reklama
heh Enka :-) supernaście :-) już niedługo przytulisz swojego Wojtusia :-)
Aga jeszcze tylko chwilkę i nie będziesz musiała się kłuć. czy zostawią Ci tą insulinę już na zawsze?

właśnie oglądałam "ciąża z zaskoczenia". i się zastanawiam... jak do chorery można nie zauważyć że się jest w ciąży....? mi brzuch zaraz zasłoni cały swiat ;-) rusza się non toper (mały piłkarz mi chyba tam rośnie :-)) i w ogóle.. więc jak można nie zauważyć że w środku rośnie mały człowiek? nie kumam tego....

Feliks dziś się wyżywa na matce i wjeżdża mi pod żebra i w żołądek tak że prawie 2 razy puściłam pawia....:eek:
 
Do góry