reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
Reksio cukrzyca powinna mi minac po porodzie ale czy tak bedzie to sie okaze:)insuline bede braz do porodu nawet na porodowce beda mi cukier kontrolowac a pozniej zobaczymy:) jesli bedzie wysoki to pewnie zostawia insuline na jakis czas bo mam zamiar karmic cyckiem a wtedy tabletek nie wolno brac......a co bedzie czas pokaze:)
 
no calkiem możliwe,że tą insuline bedziesz miała na dłużej bo tego tak od sie nie odstawia,bo to niebezpieczne
napewno beda potem kilka miesięcy kontrolowac,jak bedzie dobrze to tylko dawki pozmniejszaja na poczatek
ale głowa do góry bedzie dobrze napewno
 
no, wreszcie mi się udało...

z upoważnienia naszej natt, przedstawiam Wam Bliźnięta:
Anię Ania.jpg

i Karola Karol.jpg

i jeszcze raz Karol - już poza inku SP_A0026.jpg

jak dostanę jeszcze Anię poza inku, to również wkleję;

DZIECIACZKI - jeszcze raz: WITAJCIE!
 
Natt wielkie gratulacje, jestes WIELKA (dla mnie porod synka byla nie do zniesienia,a TY dwojke urodzialas naturalnie, niesamowite).
Aniu, Karolku jestescie bardzo dzielni. Zycze Wam, aby zawsze swiecilo Wam sloneczko ;-)
 
reklama
ależ cudne słodkie małe łysolki i jak na bliżniaki to całkiem dorodne są,no poprostu przesłodkie
jeszcze raz wielkie gratulacje,a maluszkom cudnego zycia ,witajcie
 
Do góry