reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
superandzko!! :-D
powiem Wam że od wczoraj biorę kwas foliowy :-) bo jak do stycznia "samo" się nie uda to po sylwestrze ostro bierzemy się do roboty hihihi :-)

No to jesteśmy na tym samym etapie. Z tym, że my już ostro wzięliśmy się do roboty :-) Kwasik biore, a pod koniec listopada będę testować.

prosze oto moj brzuszek... przepraszam ze dopiero teraz:-D:-D:-D

Basiu super masz brzuszek. I taki malutki jak na 32 tydzień :-) Mam nadzieje, że za niedługo nie będę już zazdrościć tylko czekać, aż muj urośnie ;-)

Andariel dużo zdrówka
 
mitemil, wątek czeka na Ciebie :)

a ja mam jakieś dziwne przeczucie, że to chłopak... nie potrafię tego niczym wytłumaczyć, po prostu tak czuję; i nie wiem czy mnie to cieszy czy nie, w sumie mi to obojętne; ale strasznie mnie dziwi to przeczucie, bo w 1 ciąży nie miałam absolutnie żadnego; a w tej wystarczył jeden sen, że to chłopak, no i teraz wbiłam sobie to do głowy; ciekawe jak to wyjdzie!
 
Andariel, ja za każdym razem czułam co to będzie i nie miałam najmniejszych wątpliwości, więc zobaczysz na usg, czy miałaś rację.
 
My tez się ostro staramy. Biore duphaston,clo,oczywiście folic. Dziś mam gina. Jestem ciekawa czy mialam owulacje,bo wydaje mi się,że te moje piękne pecherzyki nie pękły! Nei udzielam sie ostatnio na bb,jedynie podczytuję,bo humor mam tak wisielczy i jakaś wściekła jak osa chodzę,ze szkoda gadać. Myślę że to od tego clo....szkoda gadać...poczytam i spadam.

Mitemil trzymam kciuki, Andariel u ciebie zaraz 2-gi trymestr się zacznie-super!
A Ty Basia to juz na porodówke się szykuj:-D
 
a wiec tak...
szyjka skrocila sie do 3 centymetrow:baffled:
przepisala mi FENOTEROL:baffled:
ale dzidzia zdrowa, glowka w dol, lozysko prawidlowo....czyli tu wszystko oki:-D:-D:-D
mam sie oszczedzac:dry::dry::dry::dry:
 
No to Basiu,oszczedzaj się choć zastanawiam się czy to możliwe przy dziewczynkach...I nie chodzi mi o to,że są niegrzeczne czy cos w tym stylu,tylko po prostu sa pewne rzeczy,które jak juz są dzieci to trzeba w ciągu dnia zrobić i już. No przynajmniej u nas tak jest. Poza tym Natka to ciągle lubi zeby ja na ręce wziąć itp,pewnie Oli też jeszcze lubi się pokokosić u mamusi na rączkach,co? A to pewnie nie wskazane teraz u ciebie??
Mimo wszystko znajduj chwile relaksu dla siebie Basiu.

A ja po wizycie u gina i tak: pęcherzyk właśnie mi pęka (ale jeszcze nie pękł cały...),więc gin zalecił migdalenie dzisiaj,choć wiadomo,ze szanse są małe bo to troche późno,ale są i tego się trzymajmy! Zadzwoniłam wiec do J.zeby szybko dziś z pracy wracał;-). Od jutra mam wziąć duphaston a za ok 11 dni testujemy. Ale szczerze mówiąć jakoś nie wierze,ze tym razem nam sie uda. Szkoda,że wczoraj nie było migdalenia to szanse by były większe,no ale cóż...najwyzej w kolejnym cyklu.
 
no Basia oszczędzaj się tak a nie ściany chcesz farbować i energia Cię rozpiera,
bo nam jeszcze na drabinie urodzisz...

Natt - trzymam kciuki za owocne migdalenie - wiem że to brzmi dziwacznie, ale mam wieelgachną nadzieję, że za 11 dni strzelniesz nam i wstawisz fotkę 2 kresek na teście.
Buziaki
 
reklama
Do góry