reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
Ponoć gdzieś w rodzinie są bliźniaki i to z dwóch pokoleń,ale to taka rodzina,ktorej ja nawet nie znam.Ale ponoć nie jest bardzo daleka..kuzyni...

Ale to ponoć i tak za daleko. Ja myśle,ze u mnie to jednak wszystko sprawka hormonów...W końcu miałam dwa pęcherzyki,wiec szansa była...i stało się:)
 
Natt... Ja cię sole... Ale jazda... Moje gratulacje. Ale wieści na święta... :tak:

Piwonio, a nie śniło Ci się, że Mitemil jest w ciąży ?? ;-)
 
o rany.troche mnie nie bylo i prosze:-DNATT gratuluje podwojnego szczescia:tak: nie napisze,ze zazdrosze,o nie:baffled: i mam nadzieje,ze u mnie nieospodzianek nie bedzie:blink:mnie jedna sztuka w zupelnisci wystarczy...powodzenia kochana
 
Wiesz co Aga,w Twojej sytuacji,tzn chodzi mi o twoja juz liczną gromadkę to zrozumiałe,że wolałayś nie byc na moim miejscu. Ja tez wiem ,ze bedzie ciezko..no ale 3 jest do ogarniecia...tak myślę:) na dzień dzisiejszy...A ze u nas i tak 3 miało być docelowo,no to sie udało za drugim razem i na tym basta:):),poprosze o podwiazanie jajowodów normalnie ;-)!
 
reklama
natt, ale ten Twój lekarz to faktycznie cudotwórca:) pamiętasz - poszłaś do niego, żeby szybko zajść w ciążę - no i masz - nie dość, że szybko, to dwa bąbelki od razu:)
 
Do góry