reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
Basia trzymaj sie w jednym kawalku do nowego roku ;-P

nooo więc... dziś rano testowałam i... wyszła taka bladziusieńka kreseczka, taaaka słabiutka... więc nadal NIE WIEM!!! Ale mam przeczucie że jutro kreska bedzie mocniejsza. Zobaczymy :-D.
Minus jest taki że w nowej pracy której jeszcze nie zaczelam pewnie mi podziękują po okresie próbnym :-(
No ale plus jest taki że będę w domu z Juleczką a mi w domu dobrze :-D

Super gratuluje!! Zaczynam w depreche popadać. Wszyskie hop siup i już, a my dalej nic :-(
 
megaczka, to na pewno drugi dzidziuś :tak: cieszę się bardzo i gratuluję :-) i poprosimy o suwaczek jak już będziesz wiedziała na 100%, żebyśmy mogły śledzić co i jak ;-)
a za Was dziewczyny-reksio, mitemil, miranda, nadal trzymam kciuki :tak:
 
mitemil daj spokój - jaka deprecha? uda się, uda, dopiero krótko się staracie, głowa do góry i bądź dobrej myśli, żebyś sobie blokady niepotrzebnej nie stworzyła! będzie dobrze, dlaczego miałoby nie być?:tak:
 
gratuluje wszystkim zaciazonym:D megaczka musze sie przyznac ze twoja historia wyglada tak samo jak moja z poczeciem Amelki hihi i tez kreska byla bladziutke ze ledwo widoczna ale nawet maly cien znaczy ze tam jest:D

za wszystkie ktore sie staraja trzymam kciuki i tak jak Andariel pisze nie myslec zbyt intensywnie zeby sie nie blokowac. mam przyklad kolezanki ktora przez prawie 6 lat starala sie o dzicko badania porobili obydwoje --zdrowi sa i basia musiala chodzic do psychologa zeby usunac blokade i w 3 cyklu sie udalo :D powodzenia z calego serca zycze :D
 
mitemil za dużo o tym myślisz i może tu jest też powód
ja mam koleżanke co tak myślała myślała i dopiero po 2 latach zaszła,wiec prosze cie nie myśl postaw na spontan i codziennie od 10 dnia cyklu do 20 trzeba działać działac działac,a zobaczysz ze sie uda
 
Mitemil co to za doł..? Bo będzie klaps! Proszę mi się tu nie dołowac tylko się przytulac jak najczęsciej :-)
A u nas cicho bo jak mam owu to Ł jest we wrocku.. Ale w sylwestra będę miec owu i będziemy razem to będziemy suuuuuper swiętowac nowy rok ;-) mam nadzieję że super przywitamy ten 2011 :-)
Mitemil Wam też tego życzę :-)
 
W Sylwestra i Nowy Rok mąż pracyje, więc ze świętowania nici, ale najpierw to muszę umregulować swój mega nieregularny cykl. Bo Twoje obliczenia Piwonio sprawdzaja się przy regularnych 30-dniowych cyklach, a nie 50-dniowych :-( Dziękuje Wam za słowa otuchy. To dla mnie takie ważne...
 
reklama
Do góry