reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

Reksio gratki!!!!!!!!!! wracajcie szybko do domku i pochwal się synusiem :-)

chyba mamy już komplet dzieciaczków :-D

a co do kolejnej tury to ja się piszę jak najbardziej - chcemy min trójkę :-D
niezdecydowanym moge napisać że przy drugim jest znacznie łatwiej - przy Julce więcej panikowaliśmy, bardzo się denerwowałam jak płakała, zmiany pieluchy na początku nieporadnie wychodziły, piersi miałam mega pogryzione itp a teraz luzik - gdyby nie rozbrykany dwulatek to... miałabym mnóstwo wolnego czasu :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie co? ja chyba tak docelowo też chciałabym mieć trójkę dzieciaczków. Ale ostatnie to chyba za jakiś dłuższy czas - na tak zwane "odświeżenie związku" :)
A tymczasem mamy jedno ;) Drugie jeszcze w mglistych planach :)
 
Reksio, gratulacje:)
Felusiu kochany, witaj na świecie:)
Duużo zdrówka kruszynko!:)


Teraz czekamy z niecierpliwością na wyniki badań i kciuki z caaaałych sił!!!
 
Ola napisała do mnie smsa - wyniki na CMV u Felusia są ujemne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 
reklama
reksio, super wieści :tak: a Feluś zdrowiutki jak rybka ;-)

co do ciężarnych, to została nam Malinka-termin na styczeń jak dobrze pamiętam

ciekawe, która pierwsza ujrzy na teście 2 kreski ;-):-)

megaczka, to kiedy planujecie kolejne dzieciątko? ;-)
 
Do góry