reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

hahahha na mnie sex,sprzatanie nie dziala:-Dmam to na codzien wiec pewnie dlatego:-Dciepla kapiel raczej tez nie.....ech.....ja tam moge juz rodziec nie mam nic przeciwko,tylko zeby to dzieciatko chcialo przyjsc na swiat:)
 
reklama
Natt piękny miałaś poród, wspomnienia i wrażenia niezapomniane!! Bohaterka z ciebie, mąż też sie spisał na medal!! No i dzieciaczki po rodzicach takie dzielne!! Wszystkiego naj dla całej twojej rodzinki :-)
 
No ja po wizycie. Szyjka skrócona, ale rozwarcia jeszcze nie ma. Skurczy też nie ma. Więc dalej czekam. Lekarz kazał mi sprzątać:-D:-D. Jak jutro się nic nie ruszy to w piątek mam się zgłosić na ktg do szpitala.

no to u enki w chacie musi byc błysk :-)

bo....

dzis o 5:15 siłami natury urodziła Wojtusia ;-)
kawaler waży 3120g i ma 54cm :-)
zdrowiutenki - na 10pkt ;-)


ENKA - GRATULACJE!!!!
Buziaki dla Was ogromne!!!!
 
no super enka
gratulacje dla ciebie,widać że mąż spisał sie na medal
Wojtusiu witaj na świecie,dorodny chłopczyk:)
szybkiego powrotu do domku
no to która następna w kolejce jest?bedziemy dopingować i trzymać kciuki
 
reklama
Do góry