reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Filona ja Ci dam kuwete :-D przywioze Ci trochę tego "piseczku" co??? :-D mam nadzieje ze te owoce to sie z tego włsnie nie wzięły :-D

Marciaa u nas tez pomidorów sporo, tylko ze my mamy koktajlóowki a to niskie krzaczki, i tez podpórkę muszą miec bo leza :-p brawa dla nikosia :tak:

jagmar to moja mama uwielbia zaprawiac (tzn zaprawiac nie, ale lubi miec pełneregały własnych kompotów itd, a co za tym idzie chcac nie chcac robi :tak::tak:), a ja jej pomagam bo by chyba całe noce obierała te owoce :szok:

Pinka ale mi smaka narobiłas na nalesniki :-p

sempe z czeresni kompoty poszły i trochę do mrozenia, na szczescie one sie najbardziej nadaja do jedzenia a nie zaprawiania :-p


moje młodsze dziecie od 2 urodzin nie chce spac w dzien, z jednej strony lepiej bo nie jestem ograniczona z wyjsciami itd ale z drugiej: jak ona spała mogłam z Filipem robic rzeczy których przy niej sie nie da :-p buntuje sie ta moja Migotka jak nic :sorry2: wyobrażacie sobie dziecko 2 letnie które zrobiło afere na pol dziełek bo zły kolor bluzki jej dałam?? matko boska co bedzie potem ?? :nerd:
 
natuśka to Mila niezły ma temperament. Zosia jest łatwa w obsłudze bo łatwo ja przekonać. Łyka wszystko jak leci. Za to Marysia będzie bardziej temperamentna bo jest przez starszą szkolona. Nigdy nie sądziłam, ze 9-cio miesięczne dziecko może starszą siostrę rąbnąć garnuszkiem albo ugryźć w nogę ;). A dla mamy polecam dżemiki łowicza i kompoty z lidla ;p w razie gdyby trzeba było uzupełnić braki na półkach.

Jarzębinka ja chętnie na jakiś spacer wypad czy cuś się piszę. Kurdę muszę kupić buty dla Marysi bo ona już nie chce leżeć tylko chodzić :) i jak gdzieś idziemy to jest z nią problem.

sempe a Ty masz jakiś rodzinny dom dziecka czy to zupełnie co innego. Podziwiam, bo ja przy mojej dwójce wymiękam.

Zosia jest właśnie na etapie fascynacji pipką i siusiakiem. Mamy z niej ubaw po pachy bo chodzi i pyta. "Tata a ty co masz? Siusiaka? A mama ma pipkę, a Marysia ma pipkę, ja też mam pipkę, chcesz zobaczyć?" "Tata a Ty masz siusiaka? Pokaż." "Marysia masz pipe". Mam nadzieję, ze przerobi ten temat teraz i oszczędzi nam takich pytań przy ludziach bo jak na razie to się nam upiekło.
 
witam
wpadłam się tylko zameldowac że żyje :tak: ale weny brak i chęci a pogoda deszczowa do dup................... i nienastaja optymistycznie :no:


pozdrawiam:)
 
Witam deszczowo

żadna z was nie chce zrobić to ja sie zabiore tylko muszę po borówki smigać....

julka-
poprawy nastroju życzę......

jagmar- ha ha ha pytania takie to nie raz mogą o cegłę na twarzy przyprawić hihi, ale wszystko trzeba przejść:-D

natuśka- to dopiero poczatek moja młoda tak ma do dziś:-D ze co ja jej uszykuję jest na nie............oszaleć mozna;-)
 
sampe To o tak duzo ze zdecydowalas sie opiekowac jeszcze 1 dzieckiem ;) a to od kogos z rodziny czy znajomych?
Tak tak znam niestety mamy zyczenie sie nie spelnijo i jest dziewczynka.
Tak bardzo pobozne zyczenie ;).


na-tuska To tez znam ale raczej bez skutku.
Jak mieszkalam jeszcze z rodzicami to tez przerabialam te zaprawy jangosze jest to ze wszystko dojrzewa jak nie masz
czasu i potem po nocach robisz ;).
Nie lam sie wszystkie nas to czeka ;).


jagmar Widzisz czasem i tak bywa jak kiedys milam po dentyscie opryszczke i tez smarowania nic nie dawaly przez tydzien a po 2 sniach
leku przeciwwirusowego w tabletkach juz byl efekt.
Wczoraj bylam u alergologa bo strasznie mnie nogi swedza i potrzebowalam jakis lekow a ona mi stwierdzila ze blony sluzowe w buzi
mam przekrwione i suche moze to samo dotyczy intymnych okolic i stad te problemy.
Na pocieszenie powiem ze mam tak samo wczoraj i dzis maskryczny dzien.....
Pewnie tak szybko jak sie pojawila tak szybko zniknie ta fascynacja ;).


jarzebinka Po co czekac az do piatku moze sroda czwartek co myslicie dziewczyny?


PINKA25 Pozniejsza rezerwacja wyzsze ceny-nietety.


Filona Ja tez raczej chetna do jedzenia anie robienia ;).


JULKA U nas tez malo optymistycznie pocieszam sie tylko tym ze w sobote wyjezdzamy ;), co prawdaa nie wiem
jaka droge dziecko nam zgotuje ale ja juz strwierdzilam ze cale 390km nie siedze z tylu ;).


Dobra ide sie ubrac i musze skoczyc do zakladu i zlobka zrobic zakupy i obiad mam nadzieje z nie bedzie padac
bo jade rowerem ;). Milego dnia dajcie znac co myslicie o spotkaniu?
 
Krklisz-to nie zawsze tak jest ze jak szybciej zarezerwujesz to bilet masz tanszy przez 6 lat mieszkania w uk coś o tym wiem.... a za biletami patrze już od marca;-) na sierpien rzecz jasna
 
Jagmar chciałabym miec dom rodzinnny dla dzieci ale niestety nie mam możliwosci, jestem zwyczajną opiekunką:-) dorabiam do budżetu rodziny wielodzietnej;-) z 6latkiem nie ma zadnego problemu troszke się bardziej napracuje przy tym 9miesięcznym...

oboje są do porodu potem wrócą we wrzesniu...

pogoda widze ze się poprawia;-) to może jakes pranie zrobie...

u nas dzis naleśniki zrobie a po południu znów za łóżeczkiem pojeżdze bo to naprawde najwyższy czas by je mieć!!

Krklisz nie trać nadziei... mój maluch do 26tc był dziewczynką a potem nagle wyrosły mu jąderka:-)
 
Dzień dobry!

Napisałam trochę i mi przepadło :/

No to od początku : my po ciężkiej nocce, Staś się kręcił , przebudzał , chyba mu trójki idą :baffled: ale za to pospaliśmy do 9, zawiozłam na 10 Oli do pkola, chce jeszcze pochodzić przez dwa tygodnie, żeby z koleżankami się pospotykać:tak: mi wyszła opryszczka co zawsze wiążę się z moim złym humorem. na szczęście po Stasia chorobie mam jeszcze heviran w domu także zapodałam sobie ,mam nadzieje że szybko zniknie paskudztwo:/

jarzębinka ja na piątek chętna jestem, Oli ciągle gada o Kacperze i Kacperze:-D że do parku linowego by chciała z Kacperem i jak i Jasiem:-)

sempe o kurcze podziwam Cię dziewczyno! skąd Ty bierzesz siły?

kozaczino ostatnio oglądaliśmy z P mieszkania w necie i napis " do lekkiego odświeżenia" od razu z Tobą mi się skojarzył:-Di jak Wam się mieszka po odświeżeniu?

marcia dzięki za zaproszenie , chętnie skorzystamy, może niech tylko ładniej się zrobi:tak: a Tymoże na spacerek nad maltą przyjedziesz?

natuska Ty to masz energii:) może będziesz nam te zaprawy sprzedawać ? "przetwory u natuski" ja nie pogardzę:-D gdzie piasek kupowaliście?

julka zobacz słonko wychodzi:) lepszego humoru życzę :*

lecę sprzątać, i prasować nowe firany :)
 
reklama
jarzebinka Po co czekac az do piatku moze sroda czwartek co myslicie dziewczyny?

środa/czwartek mam wolne tylko po południa,bo pracuję a piątek cały dzień bo muszę wziąść urlop, bo babcia jedzie do domku, bo w weekend jedziemy na wesele do Jarocina i ma umówionego fryzjera i kosmetyczkę na piatek....

Krklisz-to nie zawsze tak jest ze jak szybciej zarezerwujesz to bilet masz tanszy przez 6 lat mieszkania w uk coś o tym wiem.... a za biletami patrze już od marca;-) na sierpien rzecz jasna

a sprawdzałaś opcję zakupu biletu ale aby ktoś kupił ci w Polsce, ostatnio z siostra sprawdzałyśmy i jeżeli nic nie namieszałyśmy opcja zakupu biletu w Polsce : Polska-Anglia-Polska była tańsza o ok. 400 zł niż ten sam bilet ale kupowany w Anglii....

a po południu znów za łóżeczkiem pojeżdze bo to naprawde najwyższy czas by je mieć!!
nie wiem jakie masz preferencje - ja ma do sprzedania dwu poziomowe łóżeczko turystyczne, używane tylko jako turystyczne.....:tak:

jarzębinka ja na piątek chętna jestem, Oli ciągle gada o Kacperze i Kacperze:-D że do parku linowego by chciała z Kacperem i jak i Jasiem:-)

to super teraz poprosze o konkrety spotkania.....

dziewczyny to jakie plany na piatek....... :tak::-D:tak:
 
Do góry