reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hello melduję, ze z okna mojej kuchni żadnych dmuchawców nie widać ;(. Chociaż pod realem coś się żółci ale drzewa zasłaniają ;p.
Skrzat jak zwykle miałam sen przerywany płaczem Zosi i sesją karmieniową Marysi. Ona w nocy strasznie długo je :(. W związku z tym oczy jak zwykle na zapałki a w workach pod oczami niedługo będę mogła chować oszczędności.
 
reklama
Witam sie :)

krklisz moj wozke faktycznie troche ciezszy od tego jagmar ale miejsca w nim megaaaa duzo :p no i ta kierownica która ułatwia zycie nieziemsko :) w razie "w" blizniaka mam na sprzedaz, + folia przeciwdeszczowa, moskitiera i godolka dla maluszka :( z tych liknków ktore podałas przymiezalismy sie tez do tych wozków i te przednie siedzenia są okropne, głowa dzieciom wystaje, filip miała cos kolo 13 miesiecy jak robilismy próby i juz miał głowę w budce a co potem?? :confused:

jakby któras szukała mam na sprzedaz: krzeselko uczydelko fp, stoliczek edukacyjny fp, (minimalne slady uzytkowania)szybkowar (nowy), akwarium 60l z pokrywa i lampką (stan bdb- za minalne slady uzytkowania), szyba profilowaną , kołdrę lato-zima z pierza wymiary 200x220(chyba - w kazdym razie ten duzy wymiar) :p (nowa) :D podgrzewacz do butelek, słoików chicco (mało uzywany) :p jak co pisac na pv wysle foty :)
 
Ostatnia edycja:
jagmar Masz racje waga jest masakryczna, co do oparcia to jeszcze musze poczekac bo nie wiem jak Oli urosnie ;).
Kurcze ciezki temat bo prawda jest taka ze moge go potrzebowac niezbyt dlugo,
(tymbardziej ze moja spacerowka jest ok) wiec nie chcialabym zbytnio inwestowac
a ciekawej uzywki nie moge wychaczyc jak narazie.
Dobrze jak masz co schowac :).


Co do chrzcin to moze wasz weselny lokal by sie nadawal jak sadzisz?


jarzebinka I prawidlowo znaczy ze szanuje prace zony ;).


Skrzat No cos bede musiala wymyslic ;). Z jedenej strony wolalabym poczekac do ostatniej chwili ale z drugiej jak
kupie uzywke to pozniej prac i przygotowywac ja w pazdzierniku-bezsensu.
To co moze w piatek KC?


kozaczino I jak after remont definito? :)


na-tuska No to jest problem a jeszcze do tego kupujac jakis wozek z USA nie przetestujesz czy dziecku glowa bedzie
wystawac. Powie szczerze za jakos bardziej kera mnie wozki 4 kolowe niz 3 ale naprawde jeszcze nie wiem co wybrac.
A ty wogole ile bys chciala za ten twoj wozek?


Od rana oli potem kolezanka zadzwonila ze juz do mnie jedzie wiec szybkie ograniecie mieszkania i wyprawa do KFC
a potem Plazy z bieda nianie zdazylam zmienic ;) ale fajnie bylo co prawda bluzka ktora kupilam w niedziele byla
juz 10pln tansza (kumpeli tak sie spodobala ze kupila taka sama ;))ale kupila leginsy za 10pln ;) a tego typu ciuchy
sa teraz u mnie na topie ;).
Jutro musze w koncu podkoczyc do Tesco na wiekszy shoping bo normalnie wstyd mi bylo ze nie moglam wczoraj Zosi
poczestowac jablkiem ;( (zwykle mam w domu ale w zwiazku z tym ze poniedz samochod mi sie popsul to tez nie moglam
zrobic zakupow no i tak wyszlo).
 
Ja na sekundę:p
Krkisz to może juto (piątek) KC około 13-14??? Ktoś jeszcze chętny na spacer?
Na-tuska gdzie żeś balowała że Ciebie nie było?
 
hejka pozdrawiam wszystkich z Gór gdzie psy du... szczekają i okna są dechami zabite. Nudy tu i ciężko z małym udało mi się wyskoczyć na chwile bo coś musiałam poszukać ale sie nie udało (znaleźć). Mały się nudzi bo nigdzie sie ruszyć nie moze bu górki i cieżko mu chodzić i caly czas ne rekach jak na dworze a w domu u ciotki nie ma co robic spadam
 
Skrzat ja chętna :D jak zawsze.

an to wszystko brzmi bardzo optymistycznie ;). Udanego urlopu mimo tych dech w oknach i psów co d.... szczekają.

Krklisz a wiesz, że zaczęłam się zastanawiać nad sprzedażą wózka ale dopiero na zimę. Jak Zosia pójdzie do przedszkola to w zasadzie podwójny wózek mi się nie przyda a będę mogła sobie kupić lżejszy o połowę i troszkę mniejszy :). Poza tym złamała mi się deska oparcia i muszę ją wymienić :(. Tylko jak to się robi???
 
Skrzat Ok to jutro o 14 przy wejsciu do KC od ul. Bukowskiej?


an2 To wracaj do PN ;) jutro spacer o 14 ;).


jagmar To do zobaczenia jutro ;).
Wiesz ja na zime bede potrzebowala wozek, wiec jak chcesz mozesz przedstawic swoja propozycje cenowa ;).
Deske pewnie w Castoramie na wymiar co dotna tylko czy mozna ja wyjac bez rozpruwania tapicerki u mnie sa rzepy.
 
Hello

Witam się po przerwie.
Coś mi ostatnio ciężko było się zebrać do pisania.
A. mi się pochorowała jakoś dziwnie - jeść przestała, pić nie chciała, spędzałam dni na wciskaniu picia i liczeniu siuśków.
Już jest ok, na szczęście.
an baw się dobrze w tych nudnych górach ;-)

Skrzat, jagmar, krklisz aktualny ten spacer po KC ?
Może uda mi się dotrzećjak się wyrobię, J. mi się nudzi maksymalnie w domu :eek:
Nie obiecuję, ale pokombinuję ;-)

Poszukuję taniego namiotu na 4 osoby.
Nie widziałyście gdzieś promocji fajnych ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry