reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

JULKA ;) tesciowa w zdrowej odleglosci to podstawa.
Swoja droga mogli zadzwonic ze lekarza nie bedzie.


na-tuska Milej pracy.


na82 Zdrowka ;).


kozaczino Wszystkiego naj dla Luli, tak tak przylaczam sie bolalo jak sku... ale to jest niezaprzeczalny cud.
Chociaz nie mam juz wyboru to boja sie powtorki z rozrywki.
Zdrowka dla ciebie.


jagmar Dziekujemy za 1 post powiedz ze rozumiemy ja w 100% ;).


jarzebinka A jakim autobusem tam dojechac do tej kolejki? Jak od siebie bym dobrnela na Srodke to jak dalej?

Dzis odstawilam dziadka do szpitala jutro ma zabieg wiec popoludniu musze do niego zajrzec, a teraz tez nie moge robic niczego w biegu bo ta pogoa mnie troche meczy ;(, stad plan na jutro musialby byc perfekcyjny ;).
 
reklama
Krklisz jak będziesz już na Śródce to przechodzisz na stronę restauracji Maltanka przy samym jeziorze i witasz się serdecznie z nami :D właśnie podczas pakowania zabawek odłożyłam grzechotkę Oliwki na bok :D (Natuśka nie gwarantuję że Ty dostaniesz swoje skarpetki :p)
 
Kozaczino najlepsze życzenia dla Majki :tak:matko jak ten czas leci :szok: gdzie ta półroczna Lula?? :-p:-D

tygrynka moje skarppeetkiiii :cool2: bardziej zalezy mi na ksiazce :tak: byle nie przepadła:tak:

krklisz zdrowka dla Dziadka :)

Julka i jak leżakowanie? :-p

skonczyłam dzisiaj kopać trawnik :p od jutra ruszam z walcem i sianiem i cxzekam na piekny trawnik :-D dzieciaki dzisiaj wogole nie spały w dzien :eek: o dziwo nie marudzili, bo skokali w kaloszach po kałuzach, i mieli dzisiaj basen rozstawiony :p karat maja juz słabiutki, kaszel tez minął (prawie):tak: Emila tylko kaszle jak zasypia :baffled:
jutrzejsze wyjscie pod znakiem zapytania :blink: nie ukrywam ze chetnie bym poszła bo filip mi truje cały czas ciuchcie :-p
 
Natuśka a czemu pod znakiem zapytania jutrzejsze wyjście? a Twoja to Ulica Rajskich Dziewic? bo ją właśnie szybko czytam, ale chciałam jeszcze Adze oddać bo nie czytała :) poszukam skarpetek :p
komuś jeszcze coś?? mam jedną książkę i grę Marty, dwie książki (w tym jedną Natuśki :p) Agi, grzechotka Krklisz, skarpetki Natalii, 3 książki Skrzata (których jeszcze nie oddaję :p)... o matko ale ze mnie zbieracz :D
 
I nie mam weny do pisania tak mnie teściowa wku :angry::wściekła/y::angry::angry:


Daje znać tylko że żyje :tak: leżakowanie kiepskie bo nie wiem w co ręce wkładać tyle mam roboty w domu, niedosyć że dzieci, to teściowa:wściekła/y: wczoraj ręka mnie bolała że wyłam do Księżyca :-( przedźwigałam się :-( no trudno dziś jest nowy dzień :tak: oby cieplej było :-D:-D

pozdrowionka dla wszystkich i miłych spotkanek :tak:
 
Julka poprawy nastroju życzę :))

dopiero weszłam do domu, lasagne się grzeje w piekarniku, młody śpi w wózku, a ja nogi w górę i do laptopa :D dzięki za wspaniały dzień dziewczyny! chociaż nie wiem czy dam radę cokolwiek jeszcze dzisiaj spakować, ale spotkanie świetne :))
 
Hej ja również dziękuję.
Poległam na placu boju i opuściłam Skrzata w drodze powrotnej. Skręciłam na krańcową do dziadka i czekałam na męża. Nie miałam już sił a jak sobie pomyślałam, że muszę jechać przez całe miasto do domu z przesiadkami to całkiem oklapłam. Kiedy oddadzą mi tramwaj na Grunwaldzkiej???

Marysia przespała pół dnia i teraz fika zamiast spać. Zosia padła o 19 :)

Julka ja też życzę poprawy nastroju.

Kozaczino jak Twoje plecy? Jest lepiej czy gorzej? Mi nogi wchodzą w d.... od tego chodzenia.
 
reklama
my również dziękujemy :) Dzieciaki zachwycone a to najwazniejsze :tak: Filip ze swoim nowym nabytkiem poszedł spac :eek: ciuchcio-maniak :-D mysle czy na zakupy nie jechac teraz :p jutro siw chyba nie wyrobie ;/

musze do mamy zadzownic czy przygarnie jutro dzieciaki :-D

milego wieczoru :) wszytskie padniete jak muchy :-D
 
Do góry