reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ło jezuuuuuuuuuuuuu Tygrynka przebrnęłam przez Twojego posta i widzę, że to niemałe logistyczne wyzwanie :-D:-D

moje dziecię zafundowało mi z rana kupę atrakcji ;-) pół min bez pieluchy i trzeba było kupę z prześcieradła zgarniać :rofl2:

Miluśkiego dnia dziewczyny - mam wielką nadzieję, że dziś za oknem pogoda będzie nieco bardziej spacerowa ...
 
reklama
Alka Dzieki za info no moje dziecko nie jest jakies duze narzai kapie sie w wannie na przewijaku (taki 2w1),
ale w tej miesci sie juz tylko na siedzaco i niedlugo juz nozki beda za dulugi dlatego mysle o czyms nowym.
Widzisz jakie ma wyczucie czasu :), mam kolezanke ktora zawsze na zrobienie kupy zdejmowala malej pampersa zeby
jej sie lepiej robilo ;), ja poewiem szczerze jak Oli byla taka mala to nie zawsze wiedzialam kiedy robi, po
prostu po sprawie bylo czuc ;).




na-tuska Troche za pozno przeczytalam posta zeby moc sie zjawic, ale na przyszlosc poprosze numer telefonu ;),
bo mam tylko Tygrynki ale jakos markety budowlane mnie nie kreca ;).


jagmar A chcecie ja dac od tego roku do przedszkola?


kozaczino Czyli sika na nocnik ale chodzi w pieluszce?


Tygrynka Faktycznie bedziesz miala kociol, ale ze spokojemy ty tyle energii posiadasz ze spokojnie dasz rade a
efekt z pewnoscia przyprawi o zawrot glowy ;).


Ok trzeba zaliczyc wanne i kuchnie bo jakas apokalipsa jeszcze po wczorajszym obiedzie tam jest ;(, byla kolezanka i wolalam isc pogadac niz sprzatac kuchnie a M tez jakos tam nie dotarl ;).
 
Kikrklisz ja mam prysznic i mam owalną miskę dla chłopaków....:tak:a basenik jak Skrzat ma na wyjazdy :tak:
Tygrynka logistyka u ciebie pierwsza klas......:-D

ja nie dotarłam wczoraj niestety bo zaliczyłam z młodszym lekarza, przeziębiony -katar i kaszel i nie nadaje się na spacerki..... :tak:

to kiedy następny termin wyjścia do ZOO w planie.... :-);-):-)
 
Dzień dobry!

Wczorajszy dzień się udał, idąc na spacer spontanicznie stwierdziłyśmy ze nie jest jednak źle i idziemy do zoo:-)spacerowałyśmy po nim 3 godziny, szłyśmy pieszo ode mnie:) Potem jeszcze Ajentka na szybką kawę weszła (ekspresową powiedziałabym , Staś miał jakąś wściekliznę na Marcelka, i nie mogłyśmy spokojnie usiąść:p)
Potem jeszcze poszłam z zyczeniami do teścia i szwagierki, no i w zasadzie wróciłam po 18.szybko te dni mijają..

Mam nadzieje ze zrobimy wielką wyprawę do zoo, bo naprawdę super taki spacer:-)

alka chyba jeszcze nie odpisywałam , ze dobrze ze takie wyniki, oby juz tak zostało. choć wyobrażam sobie Wasz stres. Najważniejsze ze jesteście pod dobra opieką.

krklisz wysyłam priva;-)iii gratulacje córeczki!


jagmar, skrzat fajnie ze i Wam spacerek się udał! do palmiarni też muszę się udać, poczekam na deszczowy dzień, i aż remonty się skończą.

jarzębinka szkoda ze nie dotarłaś. zdrówka dla dzieciaków!


skrzat kiedyś pisałaś o butach korneckiego. powiedz jakie są ich ceny? i gdzie można kupić?

Miłego dnia dla Was! ja kombinuję co tu na dziś wymyśle, może do ikei skoczę:confused:
 
Cześć
Jarzębinka to choroba pokrzyżowała twoje plany spacerowe. Jak się dzisiaj Kamil czuje? 24-25 ma być ładna pogoda ale i deszcz tylko znowu nie wiadomo co to za deszcz czy taki wieczorny czy całodzienny. Tego dowiemy się dopiero jak ten dzień nadejdzie.
Mam dla Ciebie świeżą dostawę baterii.

Lilou Ty do palmiarni masz tak jak my z Grunwaldu do malty. Ta sama odległość i te cholerne korki. Palmiarnię polecam. Dla młodszych rybki a dla starszych roślinki. Dobrze, że spacerek się udał. Bałam się, że Was tam wywieje nad jeziorem. W zoo jest już ten placyk z kózkami?

Tygrynka szalejecie z remontem :-D. Po takiej robocie należy się długi odpoczynek. Miłego planowania ;).

Krklisz mamy taki plan, żeby ja posłać do przedszkola w tym roku ale dopiero okaże się czy będzie na to gotowa psychicznie.

Alka atrakcja jak się patrzy :)
 
Witam :)

ja tylko na seknue bo sprztam :-D raczej udaje ze cos robie ale to inna kwestia, obiadu juz gotowy (prawie ) :p
Emila bez pieluchy i siku na nocnik :tak:

Lilou jak sie nudzisz to wpadaj na kawe :tak:

ok uciekam bo niedługo Skrzatu przyjadą :-)
 
Tygrynka dasz radę;) Zobacz jak nasza Kozaczino dzielnie poradziło sobie z przeprowadzką:D
Lilou, Na-tuska, Ajentka fajnie że Was tam nie wywiało:)
Jarzębinka zdrówka dla Kamilka! To może zoo 24 maja?
Na-tuska wychodzim:p:p
A ja znalazłam nowe meble do pokoju Basi, jutro idę oblukać, ale to znowu zmieni całą moją koncepcję:D
 
Hej
Tygryś dasz radę :-) pakowanie najgorsze jest :-) ale ciesz się że wyjeżdżasz i nie musisz z wałkiem po drabinie latać ;-)
Alka to faktycznie miałaś kupę hihi atrakcji :-)
Krklisz w domu młoda siusia w pieluchę, majty, rajstopy, moją kołdrę, na podłogę, do wanny ale z pewnością nie do nocnika, choc doskonale wie do czego służy :eek:
Jarzębinko zdrówka dla młodego przy tej pogodzie o przeziębienie nietrudno :-)
Lilou no i fajnie że się wybrałyście :-)
Skrzat a jakie to meble i gdzie znalazłaś ??
Ja teraz jestem na etapie wymyślania kuchni wiem że będzie jasna i będę miała zlew pod oknem :-) i jeszcze musze kupić młodej jakąś parasolke-spacerówkę bo mimo iż kocham nasz wóź to już jest za ciężki a młoda i tak przeważnie na nogach zatem mykam na allegro :-)
 
i zapowiada się piękny słoneczny dzień, jeszcze chłodny ale juz przyjemniej niz przez ostatnie dni....:tak: przyjemnego dzionka życzę....:cool2:
 
reklama
jarzebinka tak miske mamy u rodzicow, ale tutaj obawiam sie ze jak bym ja wstawila pod prysznic to jak ja tam jeszcze
wejde zeby mala myc?
Zdrowka dla K.
Zapowiada ;), oby taki ozostal.


lilou Jak zwykle duzo sie dzialo ;).


jagmar Aha tylko o miejsce pewnie bedzie trzeba sie juz starac,mi sie obilo o uszy ze w naszym przedszkolu
rekrutacje zaczynaja od marca ;).


skrzat Milego planowania ;).


kozaczino Kombinatorka mala ;), u nas tez raz sie udaje a raz nie ale wczoraj mnie zdziwilo ze siedziala na
nocniku chyba z 10 min i nic (atmosfera sprzyjajaca M sie kapal woda leciala cos sie dzialo ;))
a po 10min siku w gacie specjalnie jej nie zalozylam pieluchy zeby wiedziec kiedy zrobi.
Zlew pod oknem ciekawy pomysl.


Wczoraj musialam wygospodarowac miejsce na laptopy-wyzsze polki bo niestety dzieko juz wchodzi na lozko kanapa tez
prawie opanowana wiec wiele miejsc nie jest juz bezpiecznych :).
Dzis moze troche w kuchni poszaleje o ile to bedzie mozliwe z krecacym sie pod nogami dzieckiem ;), szafki wewnatrz
bo nie pamietam kiedy byly myste.
A wy jakie plany na dzis?
 
Do góry