reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

heeeey

dobre wieści widzę
alka- całe szczęscie! cieszymy sie z Tobą!

krklisz
graty za córę, ale wiadomo- wszystko jeszcze sie może zmienić.

ja też odpadam Z ZOO chociaż baaaardzo chciałam, ale nie wyrobiłam sie dziś, bo nawiedziła mnie sąsiadka i miałam duzo spraw innych, wiec jutro musze sie w koncu przyłożyc do nauki.

jestem mega szczęśliwa bo moje dziecko dzisiaj zjadło-ŁYŻECZKĄ-ziemniaczka, danonka, troche obiadku a prócz tego chrupki, biszkopty i takie tam... no dumna jestem i szczęśliwa, aż posprzatałam łazienkę z tej radości:D

jeeeej- ja nie wyobrażam sobie odpieluszkowywania...
 
reklama
Hej!

Ja tylko na chwilkę bo M woła że cały dzień się nie widzimy i jeszcze w necie siedzę :baffled: Co do Zoo jak nie będzie padać to my z Marcelkiem bardzo chętni. Chciałam też zauważyć że lato długie i jeszcze na pewno zorganizujemy wypad do zoo więc kto rezygnuje z jutra na pewno się jeszcze załapie a kto chce iść niech idzie.

Alka Bardzo się ciesżę!!!! Jestem tego samego zdania co Ania.:tak:

Oki lecę, jutro postaram się napisać coś więcej.
 
An82 Cwaniaczka to sie teraz wykazuj :).


kozaczunio To super lazienka niedoceniany luksus ;), szkoda tylko ze zczasem te szafy staja sie za male ;).


JULKA Szkoda, ale nie martw sie czwartek juz niedlugo-trzymam kciuki.


jarzebinka Wedle mnie moze byc, prawda taka ze pogody nigdy nie przewidzimy :).


na-tuska Ty to masz power.milo slyszec ze tez mials gorsze dni ;).


Skrzat Sprytnie zaliczylas hurtownie, ja ostatnio sie zdziwilam ze majtki dla dziecka 6pln kosztuja ;).


jagmar Ciezka sprawa z tym nocnikiem, widac Zosia jakos sie zablokowala ale mysle ze jak dasz jej jeszcze
troche czasu to z pewnoscia da rade moze. A pokazujesz jej siebie i inne dzieci na obrazkach w toalecie?
Odkrecasz wode w kranie jak ma siusiac?


NabAwe Tez tak milalam ale z tym jedzenie to raz gora a raz dol, chociaz ostatnio moje dziecko przybralo 200gram
wiec sukces.
Nie ma sie co martwic na zapas trzeba probowac ;), jest tylko pewna sprzecznosc kiedy zabierac sie do sprawy bo
kiedys robiono to znacznie wczesniej niz dzis zalecaja.
A co tam u sasiadki dobre czy zle wiesci?


Wczorajsza wycieczka udana, mala zachwycona jak 2 chlopcow wokol niej biegalo przyniosilo zabawki i zabawialo ja ;),
tylko PKP jak zwykle zero przystosowania do wozka oby nowy dworzec byl bardziej szczesliwy ;).
Dzis chyba znow wezme sie za kolejna porcje kurzow zalegajacych na szafach ;), i jakis obiadek do
odgrzania musze obczaic bo kolezanka wpadnie ok 18 to my juz pewnie bedziemy po obiedzie.
Pogoda dzis nas zupelnie wykolowala oby nastepnym razem bylo lepiej ;).\
Dziewczyny czy ktoras z was kupowala krzeselko do kapieli?


BEZPIECZNE KRZESEŁKO DO KĄPIELI Baby Luca(JARLAND) (2322751075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


U nas niestety wanna powoli robi sie za mala mysle o czyms takim bo mamy tylko prysznic a Oli pod nim nie
wystoi jeszcze, z kolei wiekszej wanny tez niechce kupowac bo bede sie o nia potykac tylko martwi mnie jak
jej wtedy umyje glowke.
Testowalyscie cos takiego?
 
krklisz moja koleżanka takie większe dziecko kąpie w wanience tej z ikei - one są szersze i stabilniejsze .... też mają tylko prysznic, więc ta ikeowska mieści im się do brodzika :) to tak tylko informacyjnie piszę, bo nam póki co zwykła wanienka wystarcza, ba - jest nawet jeszcze w niej sporo miejsca :-D:-D

pogoda średnio spacerowa, ale trzeba ruszyć tyłek i wyjść z domu .... no i jeszcze ogarnąć chatę, bo wczoraj byliśmy na wojażach i wieczorem już się nic nie chciało ....
Jeździliśmy po sklepach medycznych, bo Franek mimo wszystko został zakwalifikowany do grupy muko i musimy kupić inhalator i nebulizator, żeby był w domu na w razie w ... Dostaliśmy na to zlecenie - NFZ zrefunduje 700zł, a najtańszy zestaw to 1100zł :) POLSKA ..... echhh

Dziś chyba dopiero odespałam emocje ...

Tym co jednak idą dziś do ZOO życzymy przyjemności i choć trochę słonka ...
 
lidziewczyny zmiana planów :p jesli ktoś ma ochote to zapraszamy na spacerek po malcie:-) wrazie co dzownc do mnie, Tygrynki, lilou albo ajentki :-)
 
szkoda że pogoda popsuła plany, malta ciut daleko dla grunwaldu i wietrznie więc po ustaleniach ruszamy z Jagmar do Palmiarni, chętnych zapraszany:)
Miłego dnia!
 
Do Tygrynki to raczej nie, chyba że ktoś ma ochotę dołączyć do marketów budowlanych :D udanego wyjścia! będę wieczorem :)
 
Hej dziewczyny :-)
szkoda że pogoda pokrzyżowała wam plany:-(
ja w pracy siedzę :-( a tak mi się nie chce :-)
Co do remontu to został jeszcze do zrobienia salon kuchnia i przedpokój szafy i inne zatem jeszcze trochę czeka nas pracy :-)
Skrzat słyszałam że byłaś ?? szkoda że się nie spotkałyśmy :-(
Tygryś może się spotkamy gdzieś między regałami w Castoramy ;-)
wracam do pracy bo ciągle ktoś mi przeszkadza
 
wpadłam zobaczyć czy wybrałyście się do tego zoo:) ale widze ze jednak zrezygnowałyście?
Następnym razem pewnie sie uda jak będzie pogoda:tak:
Ja dzisiaj wszamaniłam 3 pączki bo mam handre :-D
 
reklama
palmiarnia zaliczona:) pieszo w jedną i druga stronę więc moje nogi teraz siedzą na dworze a ja raczę się kawą :)
Kozaczino udało się w drodze powrotnej :) dzięki za tabletkę, pomogła :)
 
Do góry