reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Dziewczyny przepraszam ze niedoczytam, ale mam kiepski humorek:( znowu niedostałam chemii i ide dopiero w czwartek:-(

Mam nadzieje ze u Was wszystko wporządku :tak: i że dzieciaczki zdrowe :tak:
miłego dnia życze wszystkim i słoneczka troche :tak:
 
reklama
jarzebinka Prognozy nie zachecaja a jaki masz inny termin?

23 maja jadę z Kacperkiem jako opiekun na wycieczkę klasową i ewentualnie może czwartek -piatek (24-25) udałoby mi się wziąć tez jeden dzien urlopu.... :tak: tym bardziej, ze Kacperkowi obiecałam już wagary i teraz nie może się doczekać....:tak:

Julka słoneczko by sie przydało....:tak:
 
Witam :)

Tygrynka jak juz ograniecie mieszkanko to tylko usmiech zostanie :) no to Emilka moze przebierac w chłopakach :p Marcel, Sebuś i jeszcze Bartus :tak: fakt taka przytulanka sie z niej zrobiła ze szok :tak:

An jak pryskasz chwasty to efekt powinien byc po około kilku godzinach :tak: mozenie ten preparat uzyłas? są do chwastow jedno i wielo - listnych :tak: i nie wolno po pryskaniu przez tydzien kosic trawy :p o wpuszczaniu dzieci juz nie wspomne :-D

kozaczino aaaa jest łazeinka :-) ciesze sie z Tobą, to na jakim etapie jestescie? jesli dobrze kojarze to sypialnia i Luli pokoj juz jest?

Alka ciesze sie razem z Toba :) i pewnie jest tak jak An pisze :tak:

Julka uśmiechu duzo :-):tak:

ja juz mam placek upieczony, obiad gotowy, 4 pralki wyprane (i powieszone:p) musze jeszcze tylko troche ogarnąc bo za godznekumpela wpadnie z dwoma córkami :p tylko czy dla 4 dzieci które bedą wariowac opłaca mi sie sprzatac?:confused: no nic uciekam bo jak zacznie padac to pewnie zalegnę na kanapie :-D

co do jutra ja bede decydowac rano, jakos nie przekonuje mnie chodzenie bez słoneczka :-p
 
Szkoda że nie ma pogody bo wybrałabym się z Wami do zoo :tak: no ale trudno - chyba że przełożycie spotkanko ;-)

na-tuska jaki placek piekłaś????????? 4 pralki :szok:
 
na-tuska pychotka :tak:

ponoc pogoda ma się zrobic od czwartku jak patrzałam na prognoze, a taka jak dzisiaj to dla mnie za zimno jak na zoo :-D
 
My wróciłyśmy od babci, jeszcze jakos funkcjonuję jak po 4 h snu:p A zrobiłysmy sobie spacerek w obie strony. Trochę zimno i wietrznie, a słonko dziś nie przygrzewa:( Wczoraj jednak zdecydowanie cieplej dzięki promykom! Po drodze w hurtowni zakupiłam Basia 6 par majteczek i działamy:)
Kozaczino gratulacje łazienki:D To jeszcze salon??? U nas na szczęście bez remontu tylko przemeblowanie:D
Na-tuska miłej wizyty....mmm pycha placek, ciekawe czy ja też się załapię:p
Julka oby w czwartek się udało!
Majka wszystkiego najlepszego dla Was!
Uciekam ogarniać!
 
Cześć
Majka jakoś nie zwróciłam wczoraj uwagi na Twój suwaczek a taki ładny był :). Wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy i dla małego z okazji mini urodzinek.

Kozaczino jak łazienka nowa i wygodna to życie staje się milsze :). Małymi kroczkami i zaraz wszystko będzie wyremontowane.

an ja w lipcu siedzę w domu (w sierpniu zresztą też) więc chętnie wybiorę się na jakieś spacerki.

na-tuska jak czytam co Ty od rana robisz w domu to zawsze mam kompleksy, że ja nie ogarniam tak wszystkiego ;(.

Dzisiaj zdjęłam Zosi pieluszkę i miałam nadzieję, że chociaż raz zrobi siusiu na nocnik. Generalnie pozazdrościłam Skrzatowi jej sukcesów w odpieluszkowaniu ale u nas sromotna porażka. Zosia owszem siedziała na nocniku ale nie zrobiła do niego nic ani jednej malutkiej kropelki. Przez kilka godzin wstrzymywała siusie. W końcu założyliśmy jej pieluche i w kilka minut się napełniła a zaraz potem poszła kupa. Jakoś mi się przez to humor popsuł.
 
reklama
An łooo matko :szok: wiesz ze po Randapie prze kilka miesiecy (ok 6) nie mozna siac trawy, zadzic drzewek itd??? jest mega szkodliwy i siedzi długo w ziemi:sorry2: najlpeiej tym robic na jesień, bo ziemia prze zimewroci do normy :tak:

jagamar za czasów jak karmiłam milę tez nie potrafiałam ogarnąc wszytskiego :-p ja sie w poniedziałek pochwaliłam ze mila ładnie robi ico??? i jej sie dowidziało :-D sika w gacie i co chwile przychodzi z nowymi zeby zmienic :cool2:


matko jakie tornado mi przeszło po domu :szok: musiałam wieczorem jeszcze odkurzaczem zobic bo chrupki były wszedzie :-D
 
Do góry