reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Cześć dziewczyny!

Ja od rana w rozjazdach, jechałam po siostrę do czerwonaka żeby zawieźć ją do lekarza do kozich (tam czekając na nią skorzystałam z gościny ajentki , bo bym ponad 1,5 godziny na nią czekała w poczekalni.

jakoś dziwne mi się jechało autem, jakaś nieskoncentrowana byłam, a potem czytałam o ty strasznym wypadku na hetmańskiej .Przerażają mnie takie informacje:(((

Co do "zajączka" to u mnie w rodzinnym domu szukało się w domu prezentów(super wspomnienia, ale jakiś małych, słodycze i jakiś drobiazg) a tu dzieciaki szukają w ogrodzie (a z bloków w lesie widziałam szukają , w tym UWAGA P kuzynka..nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że ma 37 lat:szok::szok::szok:) i potem obowiązkowe zdjęcie przed domem z znalezionymi prezentami:-Dno mamy polew:-D


Ania fajny wózio:) To teraz Karolinka będzie podziwiać świat:-)


sprzątajcym życzę szybkiego porządku:)

a spotykającym się miłych pogaduuszek:-)

I spadam do kosmetyczki :)
 
reklama
Co do "zajączka" to u mnie w rodzinnym domu szukało się w domu prezentów(super wspomnienia, ale jakiś małych, słodycze i jakiś drobiazg) a tu dzieciaki szukają w ogrodzie (a z bloków w lesie widziałam szukają , w tym UWAGA P kuzynka..nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że ma 37 lat:szok::szok::szok:) i potem obowiązkowe zdjęcie przed domem z znalezionymi prezentami:-Dno mamy polew:-D

:-D:-D:-D

ale pomysł, aby szukać prezentów a nie jednego koszyczka to tez frajda... koszyczek dać w łapkę niech idą i szukają rozłożonych słodkości... więcej czasu im zleci i będzie większa zabawa... :tak::-D:tak: muszę o tym pomyśleć i chyba wszystko musiałoby byc podpisane, aby każdy miał po równo... bo inaczej pewnie Kacper byłby najszybszy i najbogatszy... :tak:
 
Krklisz ja tez mysle ze pomopwane kola sa najlepsze a niestety ciezkie. Mialam pompowane przy poprzednim wozku a teraz jakos sobie radzimy piankowymi:)


Lilou Karolina z wozka bardzo zadowolona:D Balam sie ze mi w nim nie zasnie ale spi tak jak i w poprzednim:)
 
Cześć Dziewczyny,

Bardzo Was przepraszam, ledwo wrócilam a już zdążyłam Was zaniedbać. Siła wyższa, modem mi padł, nie szło się doprosić o serwis, odsyłali nas ciągle, więc wreszcie założylismy stały internet (ciagnęlismy ciagle na mobilnym) i śmiga, ale wszystko to trwało..

Mam nadzieje, że mam tu jeszcze miejsce, a tymczasem lecę podczytać co tam u Was.
 
Amandae pewnie, że miejsce Twoje z nami:) Opowiadaj co tam u Was, jak Zosia?
Ania ja się przyzywczaiłam do piankowych kółek, czasem wkurzają, ale w mieście dają radę jak najbardziej:)
Lilou przeczytałam o tyj wypadku, straszne;/ super, że aga cię przyjeła i miałyście miły poranek!
Jagmar dziękuje za super popołudnie, Basia tak padnięta że już spi, ale płakała i trzymała się za ząbki więc dałam jej Ibum i śpi, ciekawe o której wstanie jutro:p
NabAwe miło było poznać:) Co do paputków to chodziło mi mniej więcej o coś takiego paputki BUCIKI NIEMOWLĘCE skarpetko kapciuszki (2201411327) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale szukając znalazłam tez takie PAPUTKI KAPCIE NIEMOWLĘCE SOXO 0-12 m-cy różowe (2236196467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a ja zastanawiam sie dla Basi nad takimi oryginalne skórzane PAPUTKI 6-12-18-24 BESTSELLER! (2212801515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i widzę ze 6-12 miesięcy też są:)
Chyba odpuszczę sprzatanie i posiedzę z zet, aczkolwiek prasowanie sie do mnie usmiecha. Jutro może uda nam się wyrwać do znajomych lub do mojego brata, a Basię dziadkom sprzedamy, no zobaczymy jak się plany wyklarują i o jakiś małych zakupach prezentowych dla dzieci by trzeba pomyśleć.
 
Witam sie wczoraj nie weszłam bo robiłam dekoracje wosenno letnie a takiem tam z papieru a dzisiaj to tylko na chwile bo se wymysliłam pisanki ;)

Krkrisz
tu są żłobki w poznaniu ale oni mają jeszcze filie bip.poznan.pl - ŻŁOBKI dokładnie sobie zobacz która ulica pasuje ci najbliżej. Pamiętaj jednak jeżeli oddasz mała do żłobka będzie przynosiła Ci choroby do domu czyli drugi też będzie często chorowało ( nie twierdze że tak będzie na 100% ale różnie to bywa). W żłobku na pewno nauczy się dużo. Piszę o żłobkach państwowych.

amandea no to wkoncu bedziesz z nami

Tygrynka ale fajne zakupy chciałabym być na miejscu Sebusia ;) wszystko w Z

Ania sliczne te coneco ja chcialam miec parasolke bo do samochodu wloze

Ishi - no właśnie tak słyszłam na radzie że wstepnie dwie klasy cienko. A którą szkołe wybraliście.

Dzisiaj słyszałam że do końca kwietnia ponoć ma się wszystko wyjaśnić ile dzieci ile klas i ile pracowników.

Co dzisiaj jest na cytadeli? czy jutro misterium?

Bartusia chrzestna chce kupić Bartusiowi na roczek rowerek ale taki dla maluchów macie jakieś propozycje bo ja kompletnie nie mam pojęcia na co zwraca uwagę czy jakiego wybrać to już w ogolę nawet nie mam szczerze mówić czasu na to by siedzieć przy kompie i przeglądać.


Ja kupuje huggise dada lub s&p zależy co tańsze ;)
 
Witajcie! Po krótkiej przerwie spowodowanej ogólnym lenistwem i sennością, nadrobiłam zaległości i piszę :))))) Wróciłam z BBP i już wiem, że jutro moje uda będą brać odwet za dzisiejsze cwiczenia :))) Kurka, normalnie wymiękam :)))) Ale jest czad, bo coś robię i może ten zwisający brzuch zniknie :))) Spoczko, poczekam :))) A jeśli mowa o zajączkach, to my z rodzeństwem zawsze w ogrodzie gniazdek szukaliśmy i znajdowaliśmy gniazdka ze słodyczami i jakimiś skarpetami lub gatkami :))) Ot, takie małe przyjemności.. Moj mąż nigdy nie szukał, także co kraj to obyczaj :)) Ale nasz synek będzie miał obowiązkowo gniazdko :)))) W niedzielę moja mam ma imieniny i nie mam pojęcia co jej kupić :/ Jutro męża wyciągne i czegoś poszukamy chyba :/ Ale to znaczy, że w najbliższą nd zjem coś słodkiego, od baaaardzo dawna :)))))) Jeeee, juz czuję smak serniczka :)))) Yyyyy, głodna się zrobiłam, chyba pójdę jakąś wazę wszamać :))) POzdrawiam :)))


lilou
- odnośnie zumby... chodzenie tam to prawdziwa przyjemność, zastrzyk energii i radości, nawet nie wiesz kiedy i jak i się spocisz i kg zgubisz (normalnie, bo ja nie tracę :/)... gorzej z cwiczeniami typowo aerobowymi - jak dziś byłam na bbp... coś czuję że jutro moje uda nie dadzą o sobie zapomnieć :)))
firanka - ja chodzę na zumbę u siebie w luboniu, płacę za karnet bez ograniczeń 100 zł na dany m-c (mogę wchodzic na zumbe i aerobiki, jak tylko są zajecia) :) Przykro mi z powodu tego zakażenia organizmu twojej kolezanki, ale skoro jest pod dobrą opieką, to znaczy ze jej pomogą!!!!!! 3mam kciuki!
krklisz - dziękuję za pocieszenie, mam nadzieję, ze w końcu mi ten brzuch zwisający zniknie :)))) Masakra! A ty kochana wypoczywaj i zbieraj siły :)) na ile czywiście jesteś w stanie :))) A lumpeksy uwielbiam, kupuję przeważnie jakieś "oryginalne" (niepowtarzalne) ciuszki i zestawiam z czymś ze swojej szafy... efekty bywają ciekawe :))) Oczywiście ciuch musi być mało używany i dobrej firmy :)))) Ostatnio kupiłam sukienkę, z takiej leciutkiej wełny, piękny krój, obcisła (ale o dziwo ładnie leżąca na moim sadełku) za 11 zł!!!!!! Nic tylko zakupy robić :))))) Tobie kochana zdrówka życzę!!!!!
skrzat - jak tak się rozpędziłaś z tymi zakamarkami to może wpadniesz i do nas???:-D:-D:-D:-D:-D Kurcze podziwiam cię!!!!!!!!!!!!!!!! Ja to pewnie ogarnę jakoś, mąż łazienki pomyje i sru :)))) Za chwilę idę do pracy i na pewno nie będę się przemęczać :))))
ishi - myślałam, ze w naszym karju nic już mnie nie zdziwi, ale to jest już jakaś gruba przesada, przecież migdałki przerośnięte szkodzą czlowiekowi!!!!! Co oni mają tych zabiegów 50 dziennie, że nie mogą wcześniej tego zrobić, czy nfz ma to w d...e i refunduje 3 na m-c..... paranoja!!!!! Może pomyśl prywatnie, czasem nie jest to aż takie drogie i częściowo opłacane przez nfz (w niektórych placówkach).... 3mam kciuki za was!
tygrynka - gratuluje zakupów, ale ty biedulko też coś sobie upoluj!!! :)))))) No jak wszyscy to wszyscy i basta! :))))



Rozmarzyłam się oglądając wózki i zobaczcie ten: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=649&<osCsid>
Czyż nie jest wymarzony dla córeczki??? :))) Jeżeli mi się przytrafi córka kiedyś, to będzie mój :)))) Teraz mam taki raczej chłopięcy: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2352&<osCsid>

Ahhhh, aż by się chciało dzidzię znowu :)))))
 
Ostatnia edycja:
ojojoj dziewczyny- ale sie rozpisalyscie. Fakt faktem, ze dluuugo mnie nie bylo akutat na tym watku i zostalo mi 165 nieprzeczytanych stron! nie bylam w stanie przeczytac wszystkiego...

Bo ja mam pytanie- czy orientuje sie ktoras z was jak jest z przyjeciem do przedszkola? Chodzi mi o to czy mam szanse oddac do p-la cala trojke? Bo ja sobie nie wyobrazam ich rozdzielic, a juz na pewno nie do roznych przedszkoli... :( Jak myslicie- jest szansa? Tylko moj maz pracuje- to pewnie kolejny minus... Wiem ze jeszcze mamy czas (pewnie z rok) ale juz teraz staram sie na to wszystko przygotowac.
Czy ktoras wie jakie sa ceny na Ratajach? A moze w kazdym p-lu sa takie same ceny? Acha- czy przy trojce dzieci sa jakies znizki????
 
Skrzat ja również dziękuję :). Zosia padła przed 20, Marysia zaraz po niej. Bardzo mi się podobało jak się dziewczynki bawiły :). Czuję zakwasy ze śmiechu. Jesteś ulubioną ciocią Zofii. Chciała z Wami do domu wrócić i nawet się ze mną i z M pożegnała hehehehe.

Ewka jak tam dzisiejsze wojaże. W końcu nie zrozumiałam dlaczego musisz jechać do Poznania ale trudno się dziwić przy tym dziecięcym jazgocie ;p. Chylę czoła, dzielna z Ciebie mamuśka. Pierwszy raz widziałam jak dziecko tak płacze i w sumie czułam się niezręcznie bo nie wiadomo jak pomóc. Ty to masz na co dzień. Na szczęście Emilka zaraz wyrośnie z takiego płaczu i kłopoty brzuszkowe się unormują. Cieszę się, że udało Ci się do nas dojechać :).

Tygrynko co to jest zygzak ? Gratuluję i zazdroszczę zakupów. Mnie czekają jak dostanę wypłatę (sesesesese...)

an ja z własnego doświadczenia wiem, że warto dziecko do rowerka przymierzyć bo Zofik dostała taki, że nadal nie sięga do pedałów a ona jest dużym dzieckiem. Rowerek był rzekomo dla dzieci rocznych. To jest właśnie ten ROWEREK TRÓJKOŁOWY STEROWANY 2 KOLORY SEZON 2012!! (2227821577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

Lilou kosmetyczka ale fajnie......
Krklisz pewnie, że się musimy spotkać. Robię się aktywniejsza bo ile można w domu siedzieć ;p? Siedziałam sama 2 lata i nudziłam się potwornie i tylko marudziłam z niezadowolenia.

Majka u nas też się mówiło gniazdko. Zapomniałam o tym zupełnie. Moja babcia tak mówiła ale czasem tez szukałyśmy po prostu zajączka. No a Zosia będzie szukać najprawdopodobniej KRÓLIKA - "wiesz królik przyjdzie i da prezent, laptopa"

gogana ceny są takie same w całym Poznaniu. Tak mi się na chłopski rozum wydaje, że nie powinni rozdzielić dzieci bo to by było bez sensu po całej dzielnicy po dzieciaki jeździć. No ale u nas to wiadomo jak jest, więc wszystkiego można się spodziewać.

Jedna babeczka z październikówek miała taka sytuację, że jej 5-cio letnie dziecko dali do 3 -latków bo miejsca zabrakło w grupie. Ja bym się wściekła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jagmar dzieki
gogona ja wiem jak w żłobku jest wiec pewnie przedszkolu podobnie jak przyjmują rodzeństwo bliźniaki to hurtem do jedenej grupy i wiem że jest jakaś zniżka jak jest więcej niż jedno dziecko z rodziny. Wiem że do państwowego administracja sprawdza czy rodzice obydwoje pracują i te maja wieksze szanse jakie koszty nie powiem bo nie wiem.

Zrobiłam 1 i 1/2 pisanki wcale to nie takie proste spadam spać bo dzisiaj coś mnie głowa boli
 
Do góry