reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Chciałabym tylko potrzebować 10 tysięcy chyba że to pomnożymy razy 20.

Spacerek nie wiem czy pomoże, ale musze się trzymać tymbardziej teraz juz raz przechodziłam ta chorobe i nigdy więcej:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
 
Ostatnia edycja:
witam piatkowo i już prawie weekendowo ...... :tak::-D:tak:

Pinka, a u mnie kiedy będziesz, bo nas nie ma do 10.00 rano w niedzielę ....... a jeżeli planujesz w nalbliższym czasie ponowny przyjazd, to krzesełko jak masz gdzie, możesz sobie jeszcze zatrzymać, mi sie nie spieszy ........ a mały też juz sie pogodził,że ma je mała dziewczynka........... i juz myśli,że jak wyrośnie to i nocnik będzie mógł jej dać, reflektujesz :-D:-D:-D

pozdrawiam

miłego ...

PS. jak się wszystko ułoży w styczniu zapraszam na parapetówke .......:cool2:
 
hejkaJarzebinka- to wpadne w niedziele po południu oddac ci krzesełko poniewaz lecimy dopiero we wtorek mała zmiana planów u nas nastapiła ;-))) wiec w niedziele ci je dostarczea za nocnik serdecznie dziekujemy ale juz mamy heheh;-)))nie pisze do wszystkich bo ten komp mnie wkurwia z reszta same widzicie jakie posty pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakrabuziam wasale pieknie co????????? ja spadam na spacerek z mała........
 
hejkaJarzebinka- to wpadne w niedziele po południu oddac ci krzesełko poniewaz lecimy dopiero we wtorek mała zmiana planów u nas nastapiła ;-))) wiec w niedziele ci je dostarczea za nocnik serdecznie dziekujemy ale juz mamy heheh;-)quote]


Ok, to przekaże Kacperkowi,że nic z tego, niech szuka innego małego dzidziusia ( jak on to mówi) :tak:
 
Cześć dziewczyny. Tak sie cieszyłam, że Sandzia ma tylko katar, który jej zresztą minąl a tu nagle przyplatał sie kaszel i jak sie okazało mała ma jednostronne zapalenie oskrzeli. Podobno jest to gorsze niż obustronne. Jest ryzyko zapalenia płuc. Kurde może ją ubierałam za lekko czy co? Skąd sie to bierze, czuję sie jak matka która nie umie zadbać o własne dziecko. Poza tym Sandzia jest wesoła tylko ten kaszel... Mam nadzieje że gorzej już nie będzie.
Pozdrawiam.
 
reklama
Hej dziewczyny
no i w koncu bylo to spotkanie?
Ja od wtorku nie mialam kompa i tym samym neta :-( Ale na Cytadele na 15 poszłam i niestety nie wypatrzylam Jarzebinki i Pinki a tylko je z widzenia znam :sorry2: No wiec byłyśmy z Natalką w Rosarium bo tam coś sie działo Pampers urządził jakąś imprezę i w sumie to fajnie było choć wolałabym nie być tam tylko z córcią ;-)
Może Jarzebinka przeslesz mi na priv swoją kom to na wszelki wypadek jakby coś takiego sie powrtórzylo to przynajmniej bede miala do kogo zadzwonic :blink:
A tak wogóle to my zdrowe, jak tatuś wstanie to czeka go sprzątanie i lecimy na jakies zakupy :tak: Czy prócz Pati i Max i tej hurtowni na kraszewskiego jest jeszcze jakiś sklep dzieciecy " z miare normalnymi" cenami?
 
Do góry