reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam z wieczora ..... :-);-):-D

Gosia, zdrówka, i Julia, dla synka tez zdrówka ...... a czy Wy dajecie swoim dzieciakom jakieś witaminy uodparniajace ...... :tak:

Iwonka, to fajnie,że wyniki OK, zawsze to lżej na sercu, że z maleństwem wszystko w porządku i poprostu taka jej uroda ... :tak:

Kubala, a jak u Was ze zdrówkiem, juz lepiej, do środy Wam przejdzie ..... :sorry2:
 
reklama
jarzebinka mój synek jak jest zdrowy dostaje cebionmulti i witaminę d3 + to że jest chory na AZS i oskrzela, płuca dostaje Zyrtec i singulair
 
Witam wszystkich serdecznie :-) Tak dawno mnie tu nie bylo że nie poznaje twarzy, tyle jest nowych:-) No cóż ale jak poczytałam to problemy (niestety) pozostały te same. Będę starała się chociaż czytać na bierząco:)
U nas jak narazie jest wszysko ok, Sandra chodzi do przedszkola jest coraz bardziej zadowolona, zdrowa jest też (jeśli katar to choroba). Odpukać nic poważnego jeszcze nie przyniosła. ja sobie pracuję i tez jestem bardzo zadowolona. Ale na wiele rzeczy brakuje mi czasu lub poprostu sił. Nie ma co narzekać, jak nie pracowałam narzekałam że nie pracuję. Hi,hi;-) cala ja.

jarzebinka-jak się mieszka na nowym miejscu, bo się już przeprowadziłaś prawda?

Pozdrawiam wszystkich , buziaki i zdrówka życzę.
Pozdrawiam
 
Witam!

19 wrzesnia o godzinie 22 poczułam pierwsze ruchy dzidzi i codziennie o tej samej godzinie:tak::-D:-)

A co do spotkanka to ja jeszcze nie wiem bo synek dochodzi do siebie i zależy od pogody bo to troche daleko od Nas
 
czesc dziewczynyGosia- ja dopiero teraz kompa odpaliłam i wiadomosc odczytałam ;-) tort był ładny ale najwarzniejsze ze wszystkim smakował.....wiesz co podaj mi adres do siebie wpadła bym po te ciuszki dla Zosi ok acha mnie na tym spotkaniu nie bedzie bo jade do rodziców......ok mykam miłego dnia
 
Czesc lasencje

Oj dawno mnie nie było... ale widze, ze spotkanko planujecie :tak: Jakby była taka pogoda jak wczoraj to by było ekstra :tak: No bo dzisiaj to juz troszke gorzej :no:

My juz zdrowi, nareszcie! Został mi tydzien wolnosci a pozniej do pracy, wiec musze go wykorzystac jak najlepiej ;-) Jestem za spotkankiem, ale pod warunkiem lepszej pogody :tak:

Wczoraj spotkałam sie z kolezanką z porodowki. Ona rodził pare godz. po mnie i lezałysmy w tym samym pokoju. spotkanko po roku bardzo sie udało. My sie nagadałysmy a i dzieciaki zadowolone.

katka - a gdzie Zuzka chodzi na te tance? Bo ja zapisałm małego do KREATYWEK (www.kreatywka.pl) i dzis idziemy na pierwsze zajecia.
Wiesz moze gdzie jest dom na Skarpie na os. Piastowskim?

pinka - i jak wyniki małej? A bardzo płakałą przy pobieraniu krwi? Jak imprezka? Udana?

iwonka - ale masz fajnie z tą tesciową... fajnie miec swojego pediatrę :tak:

julia - pamietam swoje pierwsze ruchy... cudowne uczucie :tak: Szkoda, ze sobie nie zapisałam daty :-(

jarzebinka - spr. prognozy?

Pozdrowionka dla wszystkich!
 
reklama
Gosia- dam ci zanc jutro bo czekam na wyniki zbadan i nie wiem kiedy bedą a sie spiesze wiec jutro dzwonie do centrum i bede wiedziec....Kubala- imprezka udana wyników nie mam jeszcze a mała strasznie płakała jeszcze dzis ma krwiaka na raczce....ok mykam na sniadanie
 
Do góry