reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hej dziewczyny.
Jestesmy po przeglądzie u pediatry i laryngologa. Mimo moich najgorszych przeczuć z małym wszystko oki. Oskrzela ma czyste gardło uszy itp też. A teraz ma atak alergii.Tak więc jednak wyjeżdzamy.
Jeszcze jutro idziemy do pediatry , ale już na dzieci zdrowe. Niech go jeszcze raz osłucha , no i zdolność do złobka musi wystawić Beniaminowi.
Jarzebinka to można powiedzieć , że jesteśmy sąsiadkami Ty z dolnego a ja z górnego..
Udanego długiego weekendu, pięknej pogody, poprawy nastroju i do napisania?.... w przyszłym tygodniu.:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
no i my też zapisani do Promyka, ale nie jestem zadowolona z pracy tej przychodni :baffled:

a i Katuś ja Cię doskonale rozumiem, bo u mnie też niemoc pisania i też podminowana chodzę...
 
Fakt,że PROMYK ma fatalną organizację,ale jeśli chodzi o pediatrę to ja trafiłam na rewelacyjną.
A jęśli chodzi o Wasze"podminowane" samopoczucie t nie jesteście same.To pewnie ta jesień tak dołuje.Trzymajcie się ciepło.
 
Witam dziewczyny.
Nawet się nie tłumaczę bo nie mam zbyt mocnych argumentów, ale przede wszystkim lenistwo i jesienna niemoc.
Generalnie niby wszystko jest ok, ale ta pogoda mnie dobija.
Poza tym mała nie śpi już w łóżeczku tylko na tapczanie, samo jakoś tak to przyszło do niczego jej nie zmuszałam. Coraz częściej chciała spać w nocy na tapczanie w dzień tak samo tylko czasami przypominała sobie o łóżeczku tak więc skręciłam i już. Sandzia nawet nie pamięta już .
Przeczytałam pobierznie forum i zauważyłam ze wspominacie o szczepieniu na pneumokoki, ale dotyczy to dzieci które chodza do żlobka i przedszkola czy wystarczy że są w takim własnie wieku?
Trzymajcie sie , pozdrawiamy.
 
kkatasia, co do szczepień, głównie piszemy akurat o szczepieniach w żłobkach, fundowanych przez miasto( przynajmniej moje małe się na taki prezent załapało):happy2::rofl2::happy2:

i gratuluje skoku w dorosłość czyli pożegnanie się z łóżeczkiem, ja chyba jeszcze troszkę poczekam, mały za mocno skacze w nocy i się wierci:tak:

a pogoda nie nastraja najlepiej, więc przesyłam WAM Dużo słoneczka :-D:-D:-D:-D
pozdrawiam
właśnie z dolnegośląska, gdzie przebywam z rodzinką u rodziców :happy::-):happy:
 
a jeszcze co do przychodni PROMYK, to fakt z organizacją u nich nie jest najlepiej, ale na chwilę obecną mam blisko i jest mi z tym wygodnie:-p
 
reklama
samopoczucie nie najgorzej :tak: choć przydałoby mi sie kilka dni wolnego, ale takiego wolnego aby posiedzieć poprostu w domku ( teraz też miałam wolne ale bylismy w rozjazdach u teściów i rodziców) :-D

a pozatym ta pogoda nie nastraja do działania, tylko do siedzenia w domku najlepiej z kubkiem ciepłej czekolady i do leniuchowania :tak:
 
Do góry