reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

no polupalam sobie troszke..
pozabijalam stwory...
a teraz ide spac...

niech sie WAM snia aniolki...
mi dzis sie snilo,ze zbieralismy dzdzownice na wydmach:eek:
psyt:ja sie boje dzdzownic,tak na marginesie mowiac/piszac...
moze do jutra dziewczynki...
bo wiecie jutro nam przypada 7 rocznica slubu:cool2:

Pozdrawia Katka :ninja2:
 
reklama
No to Katuś wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża!!!! Idźcie razem przez życie w miłości aż do samego końca...:tak::-)
Miłego świętowania!!!!!
Ja też już przedwczoraj poświętowałam...winko itp...głowa później lekko bolała...
Buziaczki!!!!
 
Katka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i trzymam kciuki za powodzenie w karmieniu małej

My powoli oswajamy się z nową sytuacją. Maksiu jest kochany i grzeczniutki tylko kurcze ma brzydki zwyczaj sikać gdzie popadnie. Osikał już chyba wszystko co tylko mógł :wściekła/y: chyba coś nie tak z tymi moimi pieluchami, bo jak go przewijam to są raczej suche, a za to wszystko naokoło mokre :wściekła/y:
Wklejam zdjęcie jeszcze ze szpitala:

 
Katuś wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji rocznicy. Kochajcie się :-)

Jolka ale słodas z Maksa :-D wklej więcej zdjęć, pliz.
a co do sikania.. Piotrek tez tak miał. Troszke pomagało jak się dobrze ułozyło siusiaka w pieluszce - trzeba było uważać, aby był ułożony do dołu
 
Witam wszystkie dziewczyny po długiej nieobecności. Jakoś nie miałam natchnienia na pisanie i w ogóle brak motywacji do czegokolwiek ale już jest ok.

Jolka111 synuś jest słodziutki gratyuluję.

Katus wszystkiego co najlepsze, kochajcie sie na maksa.

Słuchajcie , mam ta przyjemnośc zostać matką chrzestną mojej bratanicy, pojawia sie problem co mam jej kupić - jakiś drobiazg, który byłby pamiątką, moja Sandzia dostała od brata i bratowej taki srebrny smoczek na pierwszy ząbek. Chciałabym cos w tym stylu ale sa tylko łyżeczki lub grzechotki.
Poradżcie mi proszę.
Pozdrawiam wszystkich.
 
Dzięki Leyna za odpowiedż. chciałabym właśnie coś na czym można wygrawerować tylko nie chce powielać pomysłu ze smoczkiem który dostała Sandzia. Ten obrazek też jest piękny.
Mam co prawda ponad miesiąc czasu ale wiecie jak to jest potem kupię coś na szybo a tak nie chcę.
 
reklama
katuś alles besten z okacji rocznicy
Słowiczek Wam też alles besten:)
jola młody PIękny zeżarłabym go,wytuliła,wytłamsiła,wyściskała,...no kurdeeeeeeeeeeee czemu Kiniuśka taka wielka już????????????
a co do prezentu to moja Kiniuśka dostała łyżeczkę i jak dla mnie jest boska,bo tam masz tak,na odwrocie grawerują imiona i nazwisko, na zegarze jest godzina urodzin,a nad nią data,na ciężarkach (nie wiem jak to się zwie fachowo) takie co wiszą przy zegarze i obciążąją...ale piermandole...w każdym razei tam jest wygrawerowana waga i wzrost of course w momencie wypierdzenia:))))
 
Do góry