reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ja wszystko potem...jak potwory straca przytomność
kuwra cycek znowu zapchany...naprawde sa chyba zuzyte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny. Co jest z tą pogodą? Ja cie chrzanie nie mogę sie doczekac kiedy wkońcu Sandruni założę tylko sweterek a najlepiej bluzeczke. Ktoś tam na górze gra nam na nerwach. Kiedy rano zobaczyłam te ogromne płatki śniegu krew mnie zalała.

Biedronka poszłam do stomatologa prywatnie zapłaciłam 20 za konsultacje no i jak mówiłas to może (ale nie musi) być próchnica, mam czekać i obserwować, moze to byc przebarwienie szliwa-oby.

Pozdrawiam wszystkich i dobrego humorku życzę.
 
no dobra nie pamietam postów Waszych ,bo mam galopującą sklerozę...
no to tak MOnika gratuluję mieskznka:)
katka miło,że Hania dobrze zniosła szczepienie:)
słowiczek czy to znaczy,że lada dzień się przeprowadzacie??????????? superowo gratuluję i zazdroszczę jak cholera
katasia a który to ząbek???
cyek zapchany na maxa boli jak choera...kur... dlaczego skubany ciągle się zatyka???????
juz sie doczekać nie moge lakski kiedy się spotkamy:)
 
Biedronka napisała: juz sie doczekać nie moge lakski kiedy się spotkamy:) ponieważ jestem tu dość krótko,mam pytanie,czy już wcześniej spotykałyście się w takim większym gronie,czy tylko bardziej kameralnie?fajnie by było spotkać się tak całościowo,może jak będzie słoneczko i cieplej umówimy się na jakimś placu zabaw np na ciacho i lody?w końcu Poznań nie jest aż tak duży i udałoby nam się spotkać, może Ogród Botaniczny?to jest moja propozycja,ale może macie inne - ale jak pisze Biedronka fajnie byłoby się spotkać, ja przynakmniej byłabym zainteresowana,więc zobaczymy...............................................:-) dziś już śnieg nie pada,ale pogoda nie nastraja na spacery,kiedy będzie ta wiosna,ja chcę słoneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:
 
a tak wogóle to wzięłam się za swoją kondycję na wiosnę - i chodzę na aerobik,narazie tylko byłam raz ale mam postanowienie,chodzić systematycznie raz w tygodniu,może się uda :happy: musi się udać:eek:
 
cyek zapchany na maxa boli jak choera...kur... dlaczego skubany ciągle się zatyka???????

Biedronko :-( może powodem jest to, że ciągle karmisz na jednym boku i tego cycka przygniatasz? może spróbuj jakichś ciepłych okładów i jak masz laktator to troszkę nim pomachać. albo może Kinia by spróbowała go odetkać? albo te okłady z kapusty, co we wszystkich programach dla rodziców polecają.

nie wiem, jak długo chcesz karmić piersią młodą, ale może byś przestała jak masz ciągle takie problemy z cyckami?
 
Witam :-)
Nie jestem tu częstym gościem, ale jakby co, to chętnie się spotkam w większym gronie ponańskich mamuś z dzieciątkami :-) Także proszę pamiętajcie o mnie :-) Jakby co podaję mój numer gadu: 959163
Pozdrawiam i zmykam już... muszę iść do apteki, Wiktor chory :-(
 
Jesli chodzi o zapchane cycki to tylko raz mi sie zdarzyło bo w sumie krótko karmiłam(2 mc bo kranik sam sie zakrecil), zastosowałam kapuste i naprawde zadziałała.

Co do propozycji spotkania w większym gronie to jestem za :)

Jarzebinka gdzie chodzisz na to aero, bo ja tez zaczęłam narazie raz w tyg ale zwieksze do 2 razy. Oczywiscie na efekty musze poczekac bo nie stosuje żadnej diety a bez tego to pozbycie sie tłuszczyku bedzie trudne.Narazie chodze dla przyjemniości i chwilowego oderwania sie od małej.
 
reklama
Biedronka pytałas który to ząbek??? górna jedynka

Mam nadzieje ze to tylko przebarwienie a nie próchnica.Nigdy niczego Sandzi nie dosładzałam, słodycze lubi nawet bardzo ale jak dostanie jogurcik to tez jest dobrze. Niewiem skad to sie wzięło, może ja gdzieś popełniłam bład.Zobaczymy jak to dalej będzie.
 
Do góry