reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

kuwra cycek znowu zapchany...naprawde sa chyba zuzyte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Biedronka a nie myślałaś już zakonczyć karmienia??? Po co się tak męczyć, no a Kinia już chyba duża? Co???:confused: :confused: :confused: :confused:

słowiczek czy to znaczy,że lada dzień się przeprowadzacie??????????? superowo gratuluję i zazdroszczę jak cholera
tak wyprowadzam się w końcu...a czego to nie ma zazdrościć, jak chcesz to możesz pomóc w pakowaniu;-) :-)
Biedronka napisała: juz sie doczekać nie moge lakski kiedy się spotkamy:) ponieważ jestem tu dość krótko,mam pytanie,czy już wcześniej spotykałyście się w takim większym gronie,czy tylko bardziej kameralnie?
nasze spotkania zawsze kończyły się planami:szok: :szok: :szok: A ja osobiście znam się z Katką!

a tak wogóle to wzięłam się za swoją kondycję na wiosnę - i chodzę na aerobik,narazie tylko byłam raz ale mam postanowienie,chodzić systematycznie raz w tygodniu,może się uda :happy: musi się udać:eek:
trzymam kciuki aby się udało... no Tobie kkatasiu1 również życzę powodzenia...ja mam zamiar zacząć biegać....

Witam :-)
Pozdrawiam i zmykam już... muszę iść do apteki, Wiktor chory :-(
Zdrówka dla dzieciaczków!!! No i zaglądaj do nas!!!!!


Ale mnie rano słoneczko poszczuło...a tu chmurzyska wiszą...
W marcu jak w garncu!!!!!

Pozdrawiam
 
reklama
kkatasia1-w chwili obecnej chodzę na Głogowską na salę do Sióstr Zmartwychwstanek(mąż załatwił mi karnet na miesiąc) ale może znajdę coś bliżej i jakoś inaczej płatne,bo czasem może się zdażyć,że nie będę mogła iść a zapłacone będzie i przepadnie,wolałabym chyba znaleźć coś z płatnością za zajęcia,w ostateczności będę jeździła na ławicę(tam w szkole podstawowej aerobik prowadzi moja koleżanka z poprzedniej pracy,ale się zobaczy)a może Ty masz lepszą ofertę ?
 
OK,to w sprawie wspólnego spotkania trzymam rękę na pulsie,i jak tylko pogoda pozwoli to organizujemy sobie "piknik na zielonej łące" o wszystkim poinformuję i mam nadzieję,że na to wypali,ja w każdym bądź razie bardzo na to liczę.
Zobacz załącznik 32472
 
Jarzębinka ja chodze tez na taki aero co za miesiac z gory trzeba płacić. Ja chodze na Kopernika a dokładnie na Junacką klub Feniks, mały kameralny klub , bardzo fajnie i nie czuje dyskonfortu bo nawet instruktorki nie są jak modelki chude-ale maja kondycje jak diabli.
 
kkatasia - to jeszcze może coś o odpłatności-tutaj jednorazowe wejście to koszt 10 zł,a karnet za 40 zł(chyba 6 wejść)a za 60 zł(chyba 8 wejść), więc jedynie wchodzi wersja wejscia za 10 zł,odpłatność jednorazowa,aerobik jest środa i piątek,a jak u Ciebie(ja mam karnet do 12 kwietnia,a potem będę się zastanawiała co dalej,)więc może zmienię na Twój klub i będziemy towarzysko razem chodziły? chyba,że masz już towarzystwo?
 
katasia pilnuj tego zęba !!! gdzie na tej jedynce ma ta plamkę?moja miała na styku 2 i 1 i próchnica ma lapisoweane dziwi mnie,ze nie lapisowala,bo to dziala tak,ze ciemnieje tam,gdzie próchnica...a ma tez moja plamke na 3 i to tylko plamka:)))
co do spotkania wolałabym np malte,bo dla mnie wszędzie jest daleko:)
a leyna zamierzam karmic do kona wakacji gdzies mniej więcej:) wiem,że to dlatego,ale teraz mi sie zapchał w dziwnym miejscu,bo pod cycem jakby i to tak,że nie mogła go zassać,zapchał się też standardowo po prawej i nad brodawką no wielki zapchacz i tyle!!!!!!!!!
 
Biedronka - Malta to też fajne miejsce,więc czemu nie, szczegóły będziemy dogrywać jak pogoda zacznie nas słoneczkiem rozpieszczać:confused: to życzę miłego weekendu i do usłyszenia w poniedziałek(na dzisiaj koniec pracy,a w chwili obecnej internet tylko w pracy):szok:
 
Pogoda nas nie rozpieszcza :no:

Więc niech chociaż tutaj zaświeci słonko!


moz-screenshot.jpg
 
właśnie przeczytałam mojego posta...jak ktokolwiek cokolwiek z niego skumał to gratuluję ja chyba jakaś nietomna bywam:)))
w ogóle nie zauważyłam słowiczkowego posta nie wiem jak to możliwe jak na pół strony jest:)
 
reklama
cze,
ja szybko i krotko tym razem,bo pozno juz,spac trzeba,a niestety nadal nie fajnie sie czuje:sick:.Mam nadzieje,ze uda sie to spotkanko w koncu zorganizowac.

Slowiczku - szkoda....:-(,ale predzej czy pozniej sie uda...:-)
jarzebinka - thx jeszcze raz :tak:

BIEDRONKA - biedulko,ale sie masz z tymi cyckami.Ja na razie mam konto czyste z Hania,wszystko oki.Z Zuzia 2 razy mialam problem.Oprocz tego o czym dziewczyny pisaly,mi pomagaly 2 rzeczy:robilam sobie takie cieple oklady"gabke zanuzalam w wodzie tak cieplej jaka potrafilam zniesc i przykladalam ja do piersi.Jak to rozgrzalam to lekko masowalam piersi,tak jakby recznie scigalam pokarm.2 rzecz,karmilam Z w ten sposob,ze ladlam ja na lozku,a sama sie nad nia pchylalam.Cycki zwisaly nad nia i wten sposob zcigala mi,ja jeszcze masowalam przy tym.Za 2 razem tez mialam przy samej brodawce.

A teraz mykam.
Pozdrawia Katka :ninja:
 
Do góry