reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jak tam objedzone poświątecznie?
Dzieciaczki zadowolone z prezentów i wy??? Jakie reakcje?
NabAwe super wieści:D I super prezent pod choinkę:D:D GRATULACJE!!! Trzymamy kciuki za pierwszą wizytę u lekarza!
 
reklama
święta święta i po świętach... a my mamy w domu szpital... Wszyscy chorzy., Emilka czwarty dzień z rzędu ma gorączkę 39 :( już 3 raz idę z nią do lekarza dzisiaj.

A ja byłam u gina. Wg miesiączki powinnam być w 6 tc, jednak jest niezgodność z USG wychodzi ok 4 tc. Nie widać jeszcze zarodka jedynie pęcherzyk... także czekamy na wizytę w połowie stycznia.
 
Witam z pięknych, zimowych Mazur :)
Nie miałam kiedy zawitac z życzeniami wesołych świąt, ale mam nadzieję, że każda miała udane, rodzinne święta :) i od razu, gdybym znowu miała tu długo nie trafic, życzę szczęśliwego Nowego Roku, oby był jeszcze piękniejszy niż ten, który już za chwilę minie!
Nabawe co za wieści, serdeczne gratulacje :)))
 
Jeszcze chwilka, jeden kroczek
i wejdziemy w Nowy Roczek.
Niech się życie z górki toczy,
niech Wam wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia marzeń,
wielu pięknych wrażeń.
 
heeeey

tygrynka
kurczę, jest czego szukać w zimie na mazurach??
dzięki za gratulacje...

krklisz
ja się chyba do Ciebie wybiorę na jakieś szkolenie jak ogarnąć dwójkę dzieci bo mnie to przeraża. I powiedz w ogóle jak sie spisuje wózek? zadowolona jesteś?
No i jak tam nocnikowanie? u mnie nocnik juz wyciągnięty, Emi siedziała na nim ale jeszcze niespecjalnie ją fascynuje i nadal pozostaje pusty. Nie mogę trafić jak robi kupę... chyba jej kupię majty i ściągnę pampra to się może nauczy:)

My z Emilką chore, ale małej dzisiaj ustapiła gorączka. Od wczoraj dostaje antybiotyk i jest od razu poprawa.
 
I co dobrze ze zlozylam zyczenia za wczasu bo wszystko potoczylo sie tak szybko ze faktycznie nie mialabym kiedy. W piatek sie wyrobilam wiec w sobote dopoludnia wyjechalismy do tesciow, jak dotarlismy to moj M stwierdzil ze chyba chorobsko go bierze i faktycznie rozlozyl sie zupelnie a potem rozupuscil zaraze na: mnie, Oliwke, tesciowa, 2 ciotki itd
Tak wiec dla mnie w tym roku swiat moglo by nie byc ;(, w 1 swieto jak jechalismy do moich rodzicow to dzwonilam po siore zeby przyjechala pomoc mi sie spakowac bo bola mnie kazda kosc w moim ciele.
Do domu mielismy wracac w 2 swieto ale stwierdzilam ze nie dam rady wiec pojedziemy w czwartek, a w czwartek wsiadajac do auta pekla nam sprezyna w kole i bylo koniec jazdy, na szczescie w piatek mielismy juz auto, ale jak dojechalismy do domu ok18to juz tylko pomoc dorazna nam zostala.
Na szczescie wszyscy zostalismy osluchani i obylo sie bez antybiotyku choc kaszlemy jak starzy palacze ;).


Skrzat O co chodzi z tym listem rozumiem ze ty jej wyslalas aby uwierzyla ?
Prezentow moje dzieci dostaly tyle ze wiekszosci nie wzielismy ;), u mnie w domu to luz od mamy i siory do tego zaplanowane przezemnie a u Piotra :od 2 pradziatkow, dziedkow, szwagra, 2 ciotek i wszystko razy 2 co dalo sume 12prezentow szkoda ze policzylam tego wczesniej taka ilosc chyba nie jest normalna? Do tego jak powiedzialam ze chce rajstopki to dostalam 6-7par nie wszystkie w dobrym rozmiarze ;( tak wiec zadowolenie srednie.

NabAwe Bomba trzymam trzymam ;))))))))
Kurcze ale ty masz newsy ;)
Seeeeeeeeeeeerdecznie gratuluje a sluzba nie druzba poczeka ;))))))))))))
Wspolczuje chorobska ja jak dzwonilam o wizyte to tez mi powiedzieli ze juz nie zapisuja tylko mozna przyjsc i poprosic lekarza moze cie przyjmie.
Spoko spoko zobaczysz drugie bedzie grzeczniejsze ;) a tak swoja droga pozadawalas sie ze mna i z Aga i widzisz zaraz drugie w drodze ;).
Z tym opanowywaniem 2 roznie bywa grunt to nie dac sie wyrowadzic z rownowagi, ostatnio to przerabialam gdy ja i Oli bylysmy chore oj chwilami to mi brakowalo cierpliowsci. Nie przejmuj sie na zapas masz jeszcze 8miesiecy ;).
Z nocnikiem sa postepy co prawda nie zmienia to faktu ze codziennie piore ;), ale robi siusiu czasem kupe byly juz dnie ze robila co godzine ladnie ale sa tez dni ze sika co 20min i nie zdazy pokazac a juz leci, ja sie ciesze ze ona zaczyna pokazywac i jak sadzam to wie co ma robic. Wazne jest zeby jej nie stresowac bo wtedy zrobi jak zejdzie z nocnika.
Moje rady majtki przynajmiej 10par-polecam Pepco chociaz Emilce moga byc troche duze ale sa w dobrej cenie ;) i butki basenowe bo dziecko nie moze chodzic w wiecznie osikanych butach a ile par bys nie kupila zawsze bedzie za malo ;(, koniecznie zdjac pieluche i uzbroic sie w duuuuuuuuuuuzo cierpliwosci ;).
Dobrze ze czyjecie sie lepiej mam nadzieje ze w koncu uda nam sie spoktkac ;).


TYgrynka Ty wracaj z tych Mazur :)

Dziewczyny a jakie plany na Sylwestra macie?
 
krklisz
ja myślę o nocniku już teraz ale choroba to jest nienajlepszy moment na to. Po nowym roku za Twoją radą skoczę do pepco i się zaopatrzę no i bedziemy próbować. Ale Oli sygnalizowała kupkę czy siku jak jeszcze była w pieluszce? Już widze zdziwienie Emi jak sie obsiusia...;]
No ja się martwię, ale mam nadzieję, że poradzę sobie. Tylko będę miała tyle teraz do przemyslenia i ogarnięcia... nie wiem co z tym wózkiem zrobię... musze się do was poprzyglądać i obserwować jakie rozwiązanie mi przypasuje.
 
Hello
Nabawe jak samopoczucie ciążowe? Krklisz ma racje "kto z kim przystaje..." :).

Krklisz u nas też chorobowo. Dziewczynki zdążyły już wydobrzeć i teraz znowu zakatarzone chodzą. Za to u moich rodziców był szpital. Tata chory całe święta spędził w łóżku. Moja siostra na antybiotyku. Przestała brać i na nowo się rozchorowała. Mnie w drugie święto ścięło z nóg i ległam w wyrku. Do teraz kaszlę i prycham. Mam nadzieję, że do środy wyzdrowieję bo trzeba wrócić do rzeczywistości. Na koniec mama zaczęła narzekać na ból gardła i powiększone węzły. Istna zaraza... .

Dziewczynki cieszyły się z prezentów. Zosia miała frajdę z rozdawania i odpakowywania. Trochę się tego uzbierało na szczęście były to prezenty kontrolowane (autoryzowane) przez rodziców ;p.

Krklisz rajstopki też dostaliśmy po dwie pary na łebka ale niestety rozmiarówka z HM jest zawyżona, więc Zosia ma 4 pary ;p. W tym dwie za duże.

Nabawe możemy się kiedyś umówić to sobie Emilkę przymierzysz do wózka i zobaczysz jak się go prowadzi. Na Twoim miejscu nie śpieszyłabym się z zakupem tylko poczekała i zobaczyła jak Emilka będzie się sprawowała. W końcu jak pojawi się druga dzidzia to E będzie starsza od Zosi. Ja swój kupiłam jak M miała miesiąc.


MamaLusia, gogana82, Patrycja, sunnflower gdzie się podziałyście???
 
NabAwe Nie jak chodzila w pamersie to nie pokazywala nic, czasem ja zauwazam ze robi kupe wiec szybko na nocnik
i czasem sie udawalo a czsem nie.
Z pewnosca poczekaj az bedzie zdrowa, oj zdziwi sie zdziwi ;).
Spokojnie wszystko powoli sie ulozy :), w wozkach kazdy musi sam sie rozeznac ale prawda jest taka ze takiego typu jak
moj i Agi prowadza sie latiej niz siedziska jedno za drugim, ja swojego wyboru nie zaluje ale jak przyjdzie
ci duzo jezdzic to lepiej kup z pompowanymi kolami, bo moj zaladowany na kraweznikach ma problemy (na szczescie ja
go duzo nie uzywam).


jagmar Ja tez juz stwierdzilam ze lista prezentow razem z linkami powinna byc wysylana bo inaczej nigdy nie bedzie dobrze ;).
To co od srody znow przedszkole? ;)


Milej zabawy sylwestrowej i do zobaczenia w 2013.
 
reklama
Krklisz Zosia chora więc od dzisiaj wyrko i ciepła herbatka a w środę będziemy sobie mogły piernąć w trąbkę ;p i pójście do przedszkola przesunie się o kolejny tydzień.

Udanej i szampańskiej zabawy sylwestrowej jakkolwiek ten wieczór spędzacie. My w domku z chorymi dziećmi ;p. Zjemy sobie dobrą sałatkę, wypijemy winko i obejrzymy pokaz fajerwerków :). Może w karnawale jakąś imprezkę ogarniemy.
 
Do góry