reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

soksy Nie lam sie nie wszyscy mezowie maja taka wyobrraznie, ja reczej tez co najwyzej moge liczyc na kolacje
w znanej juz od podszewki restauracji ;), moj M takich planach nie jest mistrzem ;).


Spotkan jest wiele oczywiscie czuj sie zaproszona ;).


Skrzat Co racja to racja do pracy byloby gorzej ;).
To masz wakacje od dziecka jednym slowem ;).
Madrala ty sie ciesz a nie kus promocja ;).


MjkaK Biedaczka zdrowiej ;).


Ide sie wziac za obiad robie bukinie z marchewka wiec mam duuuuuuzo skorobania.
 
reklama
fajnei ze sie spotykacie to wasze pierwsze spotkania?
nic nie stoi na przeszkodzie abyś i Ty dołączyła.... ja oczywiście pasuje bo 12.00 to środek dnia w pracy.... :tak:
Majka zdrówka....:-)
Tygrynka ja w tym roku też kierunek Mazury - Łopkajny.....:tak:
Natuśka a jak przygotowania do przedszkola - woreczki, piżamki itp.....:tak:

Julka korzystaj ze słoneczka, korzystaj.....:-)

i dziękuję za słowa uznania w imieniu mojego M......:tak::-D:tak:
 
ja ze środy odpadam jedzie wreszcie odwiedzic znajoma mamy ktora wybudowala sie w Lusowie
dzisiaj sprzatałam a potem grill na ogródku mój brat przyjechał z bratankiem i chłopaki sobie polatali na ogrodzie super było
 
Witam się
mi to poludnie tez nie pasuje bo maly o tej poze idzie spac....
a dzien jest i obojetny :)

dzis zawozilam tescia do spzitala bo zrywal sliwki i spadl z drabiny ma pekniety kręg i bedzie 3 miesiące nosil jakis gorset
 
Bratowała prosiła zebym wrzuciła wrzucam tu bo to terminowe

Akademia Mama Pyta.pl - bezpłatne konferencje dla kobiet w ciąży Akademia startuje w Warszawie 23 sierpnia, później Poznań (18.09), Gdańsk (18.10), Wrocław (22.11) i Kraków (13.12). Partnerem Akademii Mama Pyta.pl jest Fundacja Wcześniak, Fundacja Mleko Mamy, Fundacja Bank Mleka Kobiecego, Stowarzyszenie DOULA w Polsce i inni. Zarejestruj się: www ******** pl
 
Hej dziewczynki!

W sobotę wróciliśmy z nad morza ale zajechaliśmy od razu do moich rodziców na działkę i ostatecznie do domu dojechaliśmy w niedzielę. Oczywiście kupa prania itp. ehhh za to nad morzem było bardzooo fajnie, pogoda marzenie z jednym wyjątkiem Marcelek jeden dzień gorączkował nam do 40 stopni, na drugi dzień lekarz, infekcja gardła i zatok :(. Przepisał augumentin i po dwóch dniach mały zdrowiutki. Marcelkowi strasznie się podobało morze, piasek i wszelkie okoliczne atrakcje, naszym portfelom natomiast już mniej;-)Spotkaliśmy też Ishi z rodzinką:-)Wspólna mrożona kawka i plaża zaliczona:tak: Jutro wybywamy na dwa dni do M brata, ma być bardzoo ciepło to mały poszaleje z kuzynką w basenie na ogrodzie. Co do odpieluchowania to i my możemy się pochwalić że dada tylko na noc.:-)
Jarzebinka Chylę czoła dla M, romantyk z niego:tak:
Skrzat i Natuska Gratki dla dziewczynek za samodzielność w siusianiu:tak:
Witam nowe mamusie!

Przepraszam że więcej nie odpiszę ale nie pamiętam co komu. Dużo słoneczka wszystkim życzę na nadchodzące dni. :tak:
 
Hej Kochane :-)
Witam nowe mamy :-) i zyczę miłego pisania :-)
Jarzębinko chylę czoła przed szanownym małżonkiem :-) pozazdrościć może przez kolejne 7 lat też zasłużę na taką niespodziankę ;-) zobaczymy
Tygryś kochana zaczynam urlop od 13 sierpnia i już nie mogę się doczekać ale ty jakoś na mazury uciekasz chyba??
An szalejesz działkowiczko jak nasza Natusia ;-)
Skrzat nie sprzątaj odpoczij :-) i nie chodz w nocy sama !!!
Ajentka fajnie że wyjazd się udał no i dobrze że Marcel nie chorował długo :-)
Majka zdrówka :-)
Krklisz co to jest bukinia ??
Soksy współczuję teściowi to niezbyt wygodne chodzić w takim gorsecie zwłaszcza w te upały :-(
Ja się chwalę mam od niedzieli zmywarkę!!! i jestem przeszczęśliwa :-) i jeszcze piekarnik sobie kupiłam ale jeszcze nie jest podłączony od poniedziałku montują kuchnie !!! Młoda od dziś bez żłobka dziś siedzi u cioci a poźniej do żłobka kuzynki pójdzie :-) i jesteśmy bezpieluchowe tylko na noc zakładamy :-) W sobotę idziemy na wesele do mojej kmpeli z pracy a ja jeszcze nie mam butów, torebki, dodatków... byłam w pestce i plazie nic ciekawego nie było :-( wracam do pracy miłego dnia
 
an Ok nastepnym razem


soksy Oli tez spi ok13 ale ja sie nie martwie przespi sie w wozku ;) w domu i tak niegdy nie chce spac ;).
Wspolczuje tesciowi al i tak dobrze sie skonczylo.


ajentka To wakcaje z przygoda ale wazne ze dobrze sie skonczylo ;).


kozaczino Pewnie miala byc cukinia ;). To ci sie weekend fajnie zapowiada ;).


Udalo mi sie dzis zrobic badania w przychodni jakas promocja nawet emerertow w kolejce do labo nie bylo-szok ;).
Teraz pan zmywarka dziala w kuchni wiec moze znow bede miala zmywarke a nie kombajn ;).
Obiadek jest wiec luz blus ;).
 
Witajcie :)
Julka korzystaj ze słoneczka ile się da :tak:
Krklisz fajnie z tym Mrągowem, to w sumie dość niedaleko od siebie byliśmy, jakieś 50 km :-D a jeden dzień jeszcze bliżej, 25km bo byliśmy w Krutyni na spływie kajakowym :-D fajnie, że badania bez kolejki, zawsze tak powinno być ;-) no i już fachowca miałaś, ja jeszcze czekam na telefon od swojego :baffled: jak tylko będę coś wiedziała to się odzywam!! a w razie czego w piątek ok 12 jestem super wolna :-D bo mąż znowu pracuje do 23 w weekend :dry:
MajkaK nie fajnie z tą ręką, oby szybko się poprawiło!
An my to też nie możemy się coś zgrać :dry: fajnie masz z tą działeczką, faktycznie jak Natuśka działasz :-D
Jarzębinka fajnie że na Mazury, a kiedy jedziecie? to tym razem 75km ode mnie, przez Ostródę jeździmy do rodziców :tak:
Kozaczino u nas się przesunęło i śmigamy ok 23 więc zdążymy się na pewno nie raz zobaczyć ;-) w ogóle wpadnijcie do nas z Lulą do piaskownicy pod domem, codziennie popołudniu zbiera się bardzo fajne towarzystwo (prawda Ania?? :-D) aaa i bardzo Ci zazdroszczę kuchni :-D my dopiero zaczynamy nieśmiało myśleć o remoncie kuchni ;-) a co do torebki to mam śliczną czarną kopertówkę z h&m jakbyś chciała :-D
Skrzat pewnie już się błyszczy u Ciebie, jeszcze jak zrobisz do tego ciasto, to już w ogóle gospodyni pełną parą :tak:
Soksy niefajnie z teściem :dry: i jasne że się dołączaj do nas!
Ajentka super że wakacje udane i Marcel nie chorował dłużej!
Jagmar i jak tam, odpoczęłaś?

ufff nadrobiłam, chyba o nikim nie zapomniałam :-D od piątku świętowanie, w sobotę mieliśmy 3 rocznicę ślubu którą spędziliśmy w domu ale z niespodziankami :-D w niedzielę imieniny (jeszcze dzisiaj wieczorem zalegli goście..), w poniedzialek wpadły kumpele z winem na noc do mnie, a do tego jeszcze prawie codziennie mamę miałam u siebie... dzisiaj miał być luźniejszy dzień, ale czekam na pana od rolet, miał dzwonić od rana, ale chyba mamy inne pojęcie "rana" ;-)
i w ogóle miałam pisać, że fajnie z tym odpieluchowaniem macie, u nas też już było super, że pieluchy tylko na wyjście i na noc (a to wielki sukces bo był moment że myślałam że będzie sam sobie zmieniał pieluchy do 10 roku życia bo nie kumał o co chodzi :-D), ale potem przyszła parodniowa ostra biegunka (i znowu stracił ponad 1kg:-() i pieluchy znowu goszczą na tyłku :confused: no nic, czekamy znowu na chęci z jego strony...
miłego dnia dziewczynki, a zapowiada się piękny:tak:
 
reklama
Tygrynka u ciebie jak zwykle aktywnie... na mazury jedziemy 5-11 sierpnia.....:tak::-D:tak: i wszystkiego najlepszego z okazji tych wszystkich jubileuszy, imieninek... sto lat, sto lat.....:tak::-D:tak:
Kozaczino....... to do urlopu jeszcze troszkę.....i fajnie, że masz żłobek na zastępstwo, qurcze to jednak problem z opieka dla takich małych smyków....:tak:
Ajentka ale wyjazdowo, to tu to tam... korzystajcie, korzystajcie i wypoczywajcie.....:tak:
Soksy, szybkiego powrotu do zdrowia dla teścia.....:tak:

a ja jutro zaczynam urlop i nie wiem jak to będzie z dostępem do neta wiec jakby co to najpóźniej 27 sierpnia dopiero sie odezwę: jutro wywożę psa na wakacje do moich rodziców , 5 jedziemy na mazury, 15 lecimy do Anglii a 27 juz do pracy.....:tak::-D:tak:

więc życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia....:tak::-D:cool2:
 
Do góry