reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

skrzat ;) Niania z rowerem pomogla wiec ok, w sumie to tylko kilka schodkow ale jego waga 14kg to chyba za duzo ;).
Sami komunisci w twojej rodzinie ;).


kozaczino Widzisz jakie fajne zwierzatka jestesmy ;). Nam rowniez bylo milo.


Tygrynka Tak tak niestety w tych przypadkach bujanie nie wchodzi w gre ;), mysle ze juz
niedlugo przekonacie sie na wlasne oczy ;).


JULKA Do milszego ;) w takim razie.


an82 Ty ladny plan masz zamiast swietowac kopiesz ;).


Marciaa Bez komentarza, ja jestem uczulona na takie uzadlenia wiec chyba bym sasiada.........


MajkaK Zazdroszcze tesknie za takim planem dnia ;), rowniez wszystkiego dobrego.


Vivienne Witamy i zapraszamy ;).
A to masz ochote jeszcze przed rozwiazaniem sie przeprowadzac?


an82 Drewno chyba tez bedzie bardziej pracochlonne, pewnie bedzie trzeba impregnowac co jakis czas.


Tygrynka Milego wypoczynku. A powiedz co w koncu z tamtym samochodem?


jagmar Tez zaraz o tym pomyslalam tylko ze jeszcze nie wiem gdzie Skrzat mieszka ;).


A my w sobote Stary Rynek- Skrzat milo bylo was spotkac, a w niedziele ulubiony Strzeszynek ;).
Za to dzis sprzatnie i pranie, kto laczy sie w bolu? ;)
 
reklama
Hello,
Dopiero wstałam i tak nieprzytomna;/ a poszłam spać przed 23, chyba wychodzi zmęczenie i jeszcze głowa boli:( ale już zaaplikowałam apap, popijam kawkę więc mam nadzieję zaraz dojdę do siebie! Dzień zapowiada się pięknie więc pewnie cały na dobrze, bo chyba z dnia na dzień ma być coraz chłodniej;/
Dzięki kochane za życzenia na dziem mamy, dla was tez samych radosci plynoących z macierzyństwa:)
Marciaa ja bym to wybadała prawnie te ule, może są jakies regulacje prawne, albo trzeba mieć zgodę z miasta, nie znam się..ale masakra bo to domyślam się uciążliwe jest i niebezpieczne zwłaszcza przy takich małych dzieciach:(
Jagmar ja zawsze sobie tak mówię że będę prasować regularnie i zawsze kończy sie na kilku pralkach na raz:p
Krkisz jak co zapraszam:)
Kurcze a ja jestem chyba najbardziej niezdecydowanym typem na swiecie...nadal nie wybrałam mebli dla Basi, a w tym tygodniu powinnam kupować już albo w następnym najpóźniej;/ Już sama nie wiem czy Stuva z IKEI, czy moze lepiej regał Expedit i komoda Malm, czy może coś innego...echhhhhh:(
Dla wszytkich miłego dzionka:)
 
Dzień dobry, jak minęła nocka? Ja się wierciłam z boku na bok jak dawno nie... ale moje dziecię podglądane na usg robiło ostatnio to samo :D

Nie zamierzam się wyprowadzać przed porodem, raczej jak już się wszystko rozwiąże, człowiek się nieco przyzwyczai, ale trzeba będzie to zrobić, bo strasznie ciasno mamy.

Prawda jest taka, że z pracą i kasą "na poważnie" dopiero zaczynamy i tułamy się po wynajmowanych lokalach póki co, chciałabym już mieć opcję kupienia mieszkania, wyprowadzić się w końcu na swoje, ale skąd na to wziąć, jak jakoś te wszystkie wygrane nas omijają ;)

Winogrady to bardzo przyjemna okolica jest, bywam tam często i nie mam nic na przeciwko mieszkaniu tam :)
 
Dzień dobry!

U nas całkiem miły weekend,w sobote byliśmy na grillu u teściowej, dzieciaki zadowolone,wczoraj kościół, lody na Starym, potem długi spacer, i wieczorne parsowanie:-)


Jagmar ja wczoraj walczyłam z koszulami, 22 wyprasowane, dziś pozostały ciuszki dziecięce (cała góra)i trochę moich. także łączę się bólu:-Di też sobie obiecuję regularność:-D

vivienne Witaj! i pisz z nami jak najczęściej:)

Skrzat hahaha widzisz ja miałam mniej czasu , i w jeden dzień sie zdecydowałam;) Będzie ładnie cokolwiek wybierzesz, najważniejsza funkcjonalność.
ja dopiero dziś odespałam, wczoraj spałam do 9:30, potem jeszcze 1,5 ze Stasiem w dzień, i też położyłam się przed 23

marciaa mnie też kiedyś pszczoły zaatakowałam, dawno to było ale nadal mnie dreszcze przechodzą:baffled:oby się to juź nie powtórzyło!

krklisz jakoś w tyg będę w Twoich okolicach, może plac zabaw jakiś?

Idę się ubierać, nadal w piżamie siedzę, a dziś do kosmetyczki się wybieram, na całe 3 h , także mam nadzieje ze się trochę odprężę:)
Miłego dnia:-)
 
Witam :)

u nas sobota (do południa) dniem koszamrnym :( pozniej dostałam od dzieci kwaitki z ogródka :tak: sami zrywali, robili bukieciki i przyszli z buziakami:p mam co prawda nietomna lezala na hamaku ale maluchy poprawiły humor maksymalnie :)

Marciaaa łoooo matko, a da sie jakos pogadac z tym sasiadem? strach normlanie z domu wychodzic :sorry2:

kozaczino fajnie ze mogłyśmy byc atrakcją dla Luli :-D matko jak ona jest słodka, taka dorosła panna, gdzie to maleństwo co jako pierwsze z naszej 3 siedziało??? :sorry2::tak:

vivienne witaj i pisz z nami :) nie zebym reklamowała ale tutaj to tylko najlpesze mamuśki są :-D


uciekam bo zaraz jedziemy na dzialkę :tak: musze zabrac ze soba pranie do powieszenia bo wczoraj juz nie miałam kiedy :sorry2: i jakis obiad :confused: wczoraj mama zrobiła szare kluchy z boczkiem i kapucha i chocbym nie wiem co dzisiaj zrobiła to i tak lipa bedzie do wczorajszego obiadu :-D


miłego dnia :)
 
Hello !

Na początek dzięki dziewczyny za fajny spacer po zoo.
Agu była zachwycona kolejką, a potem jeszcze jechałyśmy autobusem więc szał :happy:

Krklisz miło było Cię poznać :-)

Festyn w przedszkolu udał się super, dzieciaki się wyszalały.
A. spała prawie całą podróż do rodziców, J. prawie nic :szok:

Fajny weekend spędziliśmy, z rodzinką się udało spotkać, maluchy wybawione, chyba pojedziemy tam w lato w ramach urlopu :-D

Tylko wczoraj wróciliśmy a J. wieczorem 38 stopni gorączki, chyba klima go załatwiła.
Dziś rano 39, ale nic poza tym :-(
Chyba z jutrzejszego basenu nici.

Vivienne witaj !

Marcia współczuję sąsiedztwa pszczół :baffled:

An mój brat pod taka altanką ma pozbruk, sprawdza się. Płytki chyba mniej trwałe będą.

Skrzat tez mi ciężko decyzje podejmować, jeśli o zakupy chodzi :-D
Kup to co łatwiej będzie w razie czego poprzestawiać, jak Ci się koncepcja zmieni ;-)

Lecę ogarniać dom, bo jeszcze nie do końca rozpakowani jesteśmy.
 
witam sie

hej vivienne rozgośc się :-D

kurcze Franek po panieńkim dostał kataru a dzis Nikodem i Łuki dzwonił, ze mocno zwymiotowal w aucie bidulek...
zbadałam tą jego kupkę i jest ok nie wiem skad ten brak apetytu i to masakryczne spanie w nocy

co do uli to ma je nasz sasiad ktory jest meeega spoko i dostał je w spadku. One leca do wody u nas mimo ze wodopój wystawił u siebie...widocznie u nas lepiej. Nie zblizam sie do tej czesci domu ale kurde nie moge pospacerowac spokojnie ale ponoc czesc sie podzieliła czy cos...nie znam sie

a ja w ramach " diety" pozeram sernik na zimno :dry:
 
Witam

Ishi uporałas sie z torbami? nienawidzę tego ;/ zdrówka dla J :)

Marciaa Marciaa zdówka dla WAs:) moze to jakis wirus? a co jest z Nikosiowymi nockami?chyba cos mi umknęło :p

dzieciaki odkryły dzisiaj ze niektóre poziomki juz dojrzały ( 0,5 godziny siedzieli i wyszukiwali jak to F twierdził "kolorow" :-D potem przeniesli sie pod czeresnie i obskubywali ja od dolu :-D kupiłam dzisiaj jeszcze 2 winogrona :p jak osotanio szłam z wezem to zachaczyłam o jedno takie małe i złamało sie w pol :eek: jak je dzisiaj wykopywałam to było suche wiec zastanawia mnie skąd sie wzeiły te 3 (na krzyz) listka?? :confused: jak sie utrzyma taka pogoda to za chwile bedziemy sie zajadac roznymi owockami :tak: juz sie doczekac nie moge :tak: mysle czy w tym tygodniu nie postawic juz duzego basenu :sorry2: sa dni ze tylko siedziec w wodzie, a taka ilosc litrów potrezbuje czasu na nagrzanie :sorry2:

uciekam ograniac w domu, niby nas wiecznie nie ma a wygląda jakby tu co najmniej 20 osob mieszkało :-D


miłego wieczorku:tak:
 
Skrzat Dzieki dzieki musimy kiedys zrealizowac ;), a gdzie dokladniej mieszkasz?
Bo wiem tylko ze do lasku Marcelinskiego masz blisko ;).
Nie martw sie ja tez taki nie zdecydowany typ jestem ;) ale jak bym miala radzic to Stuva chyba ladniejsze,
ja mam regal Expedit i jak chcesz potem dokupic drzwi lub szyflady to wypadaja drogo w stosunku do ceny regalu
no i jakosci tez nie jest najlepszej, pierwsze uszkodzenia po 1m-cu gdzie malej nie bylo i na nic nie byl narazony.


Vivienne Przeprowadzka w takim czasie bylaby ciezka, na poczatek dzieku wcale wiele miejsca nie trzeba
(a ty sie nie nachodzisz u siebie to ok ale zawsze jak jechalam do tesciowej i latalam gora dol to po powrocie
cieszym sie ze u siebie tylu km nie musze krecic ;)), a
sprytnie urzadzony nawet maly mertaz bedzie fajny.
No tak to jest najpierw trzeba troche popracowac zeby zdolnosc byla, ale pociesz sie jak bym moj czas na kredyt
to dawali tylko franki wogole o innej walucie nie bylo mowy bo sie nie oplacalo a teraz sie bujam :), czasem wrto poczekac
gust ci sie wykrystalizuje ;).
A juz wiesz kto w brzuszku mieszka?


lilou co twoj M robi ze ty masz 22koszule do prasowania ? Jestem przerazona bo moj na szczescie nawet tylu nie
posiada.
Oczywiscie zapraszamy na plac zabaw i na kawke ;), tylko w srode bede troche uziemiona bo maja przyjsc
robic balustrade balkonu.


na-tuska A co ci bylo w ta sobote ze tak zle sie czulas?
Kluchy zrobilas mi ochote ale Oli raczej tego nie bedzie mogla zjesc ;(, a ty dajesz?
Maly basen to dobry pomysl ,ale czy ty tez sie w nim zmiescisz? ;)


Ishi Nam rowniez bylo milo, do nastepnego razu ;). Zdrowka dla J.


Jagmar I co udalo ci sie troche zlagodzic Zosi agresje?


Marciaa Fajna dieta ;), zdrowka dla dzieci.


Wczoraj ogarnelam wszystkie podlogi a dzis juz smieci leza-masakra jakas normalnie.
Musze wstac z loka i wrzucic posciele do pralki bo wczoraj juz bym nie miala gdzie wieszac ;).
Dziewczyny macie moze jakas baze przepisow dla dzieci bo czasem brak mi weny co Oli zrobic, martwi mnie ze
ostatnio wcale nie chce jesc miesa pod zadna postaciom.
 
reklama
Do góry