reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello :)

Alka Ty wiesz ze ja jestem z Wami codziennie myślami :*

Nas w Zoo nie bedzie :)

krklisz gratuluje corki :)

my juz od 5.50 na nogach. Alka sie martwi ze Fr mało je a moj rąbie za 3 :) Niko od godziny w piasku...ten to ma zdrowie :)
 
reklama
Skrzat chyba faktycznie lepiej isc w inny dzien :tak: na pewno takie wyjscie bedzie przyjemniejsze w ładny, cieplutki dzien :tak:

Marciaa co za godzina do wstawania :szok: dobrze chociaz ze jasno jest to wiecej sie chce niz w zimowy ciemny dzien :-p



moje młodsze dziecie od soboty sie samo odpieluchowuje :eek: zła jest na pieluche wiec ma majtki i sama (bez przypominania) chodzi na nocnik :szok: w sobote na 3 siuski jedno bylo w spodnie, 2 do nocnika,, oczywiscie sprytna mama dowiedziala sie w momenicie jak nocnik zagrał a Mila biła sobie brawo :-D rozebrala sie sama i zrobiła :szok: ale tfu tfu nie zapeszam :p jeszcze ma sporo czasu na chodzenie w pampku wiec sie jakos nie spinam zeby to juz bylo teraz :tak:
 
Ostatnia edycja:
hej!
Alka kciuki mocno zaciśnięte!!
Krklisz gratuluję córci :) i co, dzwoniłaś do mnie?? muszę iść po telefon do pokoju bo zawsze zostawiam wyciszony i muszę potem po ludziach oddzwaniać :D idę zobaczyć :)
Natuśka brawo dla Emilki, mojej ulubienicy :p Sebę na naukę do niej wyślę :p

kupiliśmy Sebie wczoraj taką zabawkę: Furry Frenzies - ZABAWKI bo od jakiegoś czasu zachwyca się chomikami, itp no i od wczoraj nie mam dziecia :D przed snem z nim latał i odkąd się obudził :D ciekawe na ile zapału mu starczy ;)
 
Hej kochane
Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe :-)
Alka ja również trzymam mocno zaciśnięte kciuki za Franka :-)
Natusia Mila jest świetna i jaka samodzielna :-) Lula też już nie chce pieluchy :-)
Krklisz gratuluje córci :-) przecież córcie są super :-) a tak do końca to nigdy nie wieadomo może się jeszcze zmieni ;-) grunt że zdrowa !!!
kochane wracam do pracy :-)
 
pogodowo - jestem za! idealna pogoda na zwiedzanie ;)
zdrowotnie - zobaczymy :/ Seba ma dzisiaj 37,3, zielony katar i pokasłuje :/ nie wiem czy coś mu się nie rozwija, ale jak nie będzie miał temperatury i nie będzie się źle czuł, to przyjdziemy na pewno, bo on codziennie rano jak wstanie pyta z nadzieją: "dzidzi??" i muszę mu odpowiadać, że niestety to jeszcze nie dzisiaj jest ten dzień na spotkanie z dziećmi :D
 
[h=6]No więc byliśmy dziś w tym szpitalu. Zjawiliśmy się przed 8, przyjęcie i czekanie na krzesełkach ... Przed 9 Franek został wezwany na pierwszą próbę potową ... poszliśmy ... Najpierw 5 min pod jakimś sprzętem - wynik jutro, później dostał jakąś bibułkę przykleili mu na rączkę, ubrany w bluzkę sweterek, czapkę owinięty kocem, żeby się spocił ... z tym 2h ... w między czasie poszliśmy na drugą próbę potową - tu wynik był natychmiastowy - w normie :))))))))) oraz na RTG płuc - też nie ma żadnych zmian ... pobrali mu też krew - wsio ok ...
Generalnie na dziś wszystkie wyniki są w porządeczku, osłuchowo również ... ale ponieważ ma zmiany genetyczne to nikt nam nie zagwarantuje, że jednak go choroba nie dopadnie ... obserwować itp ...
W czerwcu mamy się zjawić znów w szpitalu, tym razem na pneumonologii na tydzień :( - powtórzona zostanie próba potowa kilkoma metodami i jakieś dodatkowe badania ....
dostaliśmy druk do NFZ mamy się zgłosić po inhalator i nebulizator oraz wykupić lek wziewny (ventolin) żeby mieć w domu w razie w - jakby zaczął się kaszel itp (tylko skąd mam wiedzieć, że to nie będzie przeziębienie tylko?? ..
takie trochę życie w zawieszeniu i czekanie na objawy, które pojawić się mogą a nie muszą ....
my z M. mamy się przebadać jeśli chcemy drugie dziecko .... lekarz rodzinny ma wystawić skierowanie do poradni genetycznej, choć nie wiadomo czy nam badanie zrefundują, a to 2500/osobę

poza tym obsługa fatalna.... w czasie tych 2h kiedy miał próbę potową i cały był zlany potem kazali nam siedzieć na krzesełkach przed oddziałem - w przeciągu, on mokry i otwarte drzwi i zawiewa - myślałam, że rozniosę ten szpital i w końcu nas wpuścili na oddział do jednego pokoju .... o miejsce bym mogła go położyć też
musiałam się prosić, bo skoro nie zostajemy to łóżko się nam nie należy, a 3 miesięczne dziecko przecież może być na kolanach przez 7h ... wrrr w końcu dostałam takie noworodkowe - prawie się mieścił :)

sama nie wiem co dalej myśleć .... to byłoby na tyle - tak na świeżo ...
[/h]
za kciuki dziękujemy
 
Alka dobre wieści! Oby reszta bada też wychodziła pozytywnie!!!
Krkisz ciesz się z córci:) A synek może być trzeci!

Co do zoo to my puki co się nie wypowiadamy, zadecydujemy w środę rano pewnie. Pogodynki mówią różnie jedne że 10-11 stopni, inne że 14-15. Jakby było tak jak dziś to w miarę ok, chociaż też dziwnie w słońcu upał w cieniu zimno:( nie wiadomo jak się ubrać! Za tydzień ma być cały tydzień koło 20-25 stopni, co bardziej mnie przekonuje do całodziennej wycieczki jednak:)
 
reklama
alka - rozumiem cię doskonale! Jak mały miał 3 m-ce byliśmy na powtórnym badaniu słuchu, bo przesiewowe wyszło kiepsko, no więc siedzieliśmy w tym szpitalu kilka godzin z "kupa" innych rodziców, półdupkiem w jakiejś klitce dusznej, raz kazali usypiać, raz budzić, ehhh... czeski film... na szczęście wszystko wyszło ok, także trzeba być dobrej myśli :) A skoro twój maluszek ma dobre wyniki, to nie czekajcie na złe objawy, tylko cieszcie się dobrymi :D:D:D Będzie ok! Wierzę w to!

Dziewczyny zazdroszczę wam spacerku po zoo! Ja kiszę się w szkole, ale nie narzekam, nie jest źle, a kasa potrzebna :))) My mamy jutro 2 rocznicę ślubu :-) A Pioterek 8 m-cy! Ależ ten czas szybko leci! Wczoraj była msza w naszej intencji i śniadanko i kawka dla rodziny, ale postanowiliśmy, że będziemy już tylko okrągłe rocznice urządzać, rodzinka nie była zachwycona, ale trza się pogodzić z naszymi postanowieniami :)))) Więcej nie popiszę, bo mam kartkówki do sprawdzania :/ Pozdrawiam was kochane!
 
Do góry