reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
AN 30 wrzesnia idziemy :)

u nas czesto pradu nie ma. Czasem bywa ze caly dzien bo jakas awaria jak ostatnio drzewo sie przewaliło w lese na szczescie za nasza działką więc odrazu dojechali ale czasu im zajęło naprawianie. Wtedy bez neta sie snujemy ;-) korzystamy z lasu he he he
my po drugim spacerku :) jak nie chce mi się siedzieć w domu...
 
Jarzębinka zdrówka! nie fajnie z tą radą, ale jak mus to mus :/
Guziczek i jaki tel wzięłaś? ale Wam fajnie z tym wyjazdem, weselem.. a Zosia jedzie z Wami? i jak Ci się podoba ten tusz lash architect? bo mi nie bardzo.. zawsze kupowałam lancome hypnose i był świetny, tylko teraz kasy brak :D
MArcia a jeszcze teraz w ciąży bedziesz coś robić z tarczycą? czy bierzesz już jakieś leki teraz? a czarne rajstopy do czerwonej jak najbardziej tak :) pokaż nam się potem w sukience! Guzik Ty też!!
Kozaczino no mój mąż zbyt zadowolony z tego lekarza to nie jest :D ale ja tak :p

co do lekarza to na zamkniętym ;)
 
na razie nie biorę zadnych lekow alem usze w sumie zrobic sobie hormony i isc na usg profilaktycznie ;)) tak co 3 miesiace w ciazy sie badam a tak normalnie to raz na pol roku :)

Nikoś śpi a ja też już leze :D
 
Hej dziewczyny :-)

Ja po maratonie, rano rehabilitacja ( co tydzień będziemy chodzić- Staś cały uchachany :-)-podobało mu się bardzo), potem multikino baby, po Oliwkę, no i sweet home. Załamałam się w przedszkolu bo zostawiłam 650 zł :szok: jakaś paranoja...

Noc wczoraj jakaś kiepska bardzo:/ Staś o 23 obudził się z płaczem, taki który pierwszy raz u niego słyszałam. Usnął na rączkach. Potem w nocy o 3:30 się obudził i Staś i Oli (mały cały rozgrzany, a Oliwka bo duchy widziała...)no to wzięłam Oli do nas, a Staś koło 5 usnął. Rano już wszystko ok.. nie wiem czy to zęby czy co..

Jutro mamy zaproszenie na ognisko do koleżanki Oliwki z przedszkola,no a wcześniej do Skrzata:-)
 
hej:-)
Tygryś przecież to oczywiste że to tobie musi się lekarz podobać ;-)
lilou matko boska 650!!??? to taka normalna opłata czy w prywatnym?? A maraton miałas niezły ale to fajnie tak aktywnie spędzic czas :-) Utul dzieciaki oby dzisiejsza noc była spokojna i przespana :-)
Co do mieszkania to proszę mozecie sobie obejrzeć moja chatkę Mieszkanie 2-pokojowe, 38,10�m2, 12 piętro, Poznań, Winogrady, osiedle Kosmonautów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry