reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hehe no wydaje mi sie, ze niedrogo, bo jak patrzylam, ze te plastikowe domki kosztują od 400-500 w górę, to masakra.. a taka huśtawka na dłuzej powinna wytrzymać...

dobranoc!
 
hello,
ja standardowow pobudka o 6...ale już o 5 zabieralam ją do naszego łożeczka, nie chce skubana dłużej spać, a ja wczoraj na starym na babskich plotach byłam i zet ją sam usypiał - dał radę;) Jak wróciłam obejrzeiśmy Usta Usta i upiekłam ten sernik dla babci bo dziś idziemy na imieninki, więc jeszcze torta muszę zrobić:)
Jutro do tej Warszawy, może w drodze będę spała, nie chce mi się jechać. Moja o dziwo znów siedzi w kojcu:) Za oknem chmury ale chwilowo nie pada;P
Mamy większość zdjęć z sesji Basiowej:D:D
Pinka25 GRATULACJE:D Mały śliczny, niech się zdrowo chowa;)
 
Witam sie i znikam... nie mam weny na pisanie, u mnie nienalepiej a raczej wszystko do d....y.

buziaki i pomimo takiej pogody paskudnej,milego dnia.
 
ja też się witam z rana :-) mimo paskudnej pogody cieszę się bo jesteśmy z Ritką już prawie zdrowe więc jestem mega happy :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej!
U nas pobudka oczywiście z rana bo sie księżnej apetyt polepsza. Po jedzonku troche sie pokulała co mnie cieszy niezmiernie a teraz leży spokojnie na kołdrze na podłodze.
Chyba działa ta mieszanka leków.

Brzoskwinka i Poziomeczka tak mi reklamujecie ten specyfik że wyśle Męża po to. Aha i pozdrów Ilonke koniecznie!

Rikapa z tego co ja sie orientuje to zwolnić cie za to że byłaś na opiece nie może. Ale nie będe ściemniać bo jak chce cie zwolnić to sobie powód znajdzie nawet po tym jak ochronka minie.

Skrzat wszystkiego naj dla babuni i oczywiście dużo zdrówka!!! A po co do Warszawy?

MamaGabi czemu do dupy? Co sie dzieje?
 
hej :-)

Brzoskwinka super ta huśtawka... i cenowo też nie najgorzej!

U mnie dziś jakaś masakra... Mam mega lenia! I ta pogoda- leje, szaro i w dodatku ten wiatr <brrrrr>

Wczoraj chyba mi coś u Brata zaszkodziło- tzn przypuszczam że wciągnęłam za dużo parówek w cieście :zawstydzona/y:
Jakaś taka ociążała jestem :-p he he

Miłego dnia :*
 
reklama
Do góry