reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga beta może mieć inny wynik?

Pysiainicwiecej

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
26
Hej dziewczyny ;-) przeglądam was od dawna, staramy się na luzie o dziecko. Cykle mam w miarę regularne( może czasem mała różnica 2-3 dni). Ale w tym miesiącu miałam dostać okres 14tego i do tej pory pusto, super bolace piersi i śluz. No i tyle. W środę robiłam betę i negatywna, kilka testów ciążowych tez. Jednak teraz (dzisiaj popołudniu) powtórzyłam ,,sikacza,,no i po 2-3 minutach pojawiła się druga kreska , dużo bledsza ale widoczna(nie tak jak poprzednie gdzie sobie wmawialam po światło, po rozbrojeniu na części testu etc) i teraz nie wiem czy jest sens robić jeszcze raz bete w poniedziałek? Nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne(tzn wg kalendarzyka w telefonie niby wiem) ale może ta beta była za wcześnie? Do ginekologa będę się rejestrować(niedawno sie przeprowadziłam i muszę napierw jakiegoś znaleźć) więc pewnie się dostanę pod koniec tygodnia ;-( akurat ten miesiąc sobie wszystko odpuscilam po płaczach nad każdym okresem, miałam schudnąć, wyleczyć zęby no i... nigdy mi się okres dłużej niż 2-3 dni nie spóźnial. Jeszcze w marcu będąc na sorze (piasek na nerce) miałam badania gin i było 100% ok, zero torebieli etc.
 
reklama
Rozwiązanie
Nie dał nic. Powiedział, że to tak wczesna ciąża że nie ma ,,sensu,, odwiedziłam jeszcze jednego lekarza i powiedział to samo. Mam czekać..
Lol...jakies konowaly ..przecież ciaza nie jest slaba przez dziecko tylko mozesz miec za malo progesteronu on utrzymuje ciaze np a dzidzia zdrowa ...idz do innego zeby dal Ci duphaston albo luteine ..masakra..
Nie daj sie..
Dzisian rano jeszcze sikańca powtórzyłam. Od samego początku widziałam że się tworzy druga kreska no i jest tylko bladzioch . Ale jest ;-) no i raczej nie ma innej opcji, nie słodze kawy od 5 lat i dzisiaj poslodzilam taka pinda gorzka bleee.
Na bank bije w Tobie małe serduszko:)
Bladzioch bo wczesna ciaza niski poziom beta hcg gratuluję !!:)
 
reklama
Ja przy drugiej ciąży miałam tak bladą kreskę na teście, że prawie niewidoczną, też zdjęcie wysyłałam koleżance, żeby sama oceniła, czy jest, no i ta moja "blada kreska" od ponad 2 lat wywraca mi życie do góry nogami :D

Ja bym betę i tak zrobiła, ale ja w obu ciążach testy powtarzałam codziennie przez ponad tydzień, bo chciałam mieć naoczny dowód na ciążę ;)
 
Hej dziewczyny ;-) przeglądam was od dawna, staramy się na luzie o dziecko. Cykle mam w miarę regularne( może czasem mała różnica 2-3 dni). Ale w tym miesiącu miałam dostać okres 14tego i do tej pory pusto, super bolace piersi i śluz. No i tyle. W środę robiłam betę i negatywna, kilka testów ciążowych tez. Jednak teraz (dzisiaj popołudniu) powtórzyłam ,,sikacza,,no i po 2-3 minutach pojawiła się druga kreska , dużo bledsza ale widoczna(nie tak jak poprzednie gdzie sobie wmawialam po światło, po rozbrojeniu na części testu etc) i teraz nie wiem czy jest sens robić jeszcze raz bete w poniedziałek? Nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne(tzn wg kalendarzyka w telefonie niby wiem) ale może ta beta była za wcześnie? Do ginekologa będę się rejestrować(niedawno sie przeprowadziłam i muszę napierw jakiegoś znaleźć) więc pewnie się dostanę pod koniec tygodnia ;-( akurat ten miesiąc sobie wszystko odpuscilam po płaczach nad każdym okresem, miałam schudnąć, wyleczyć zęby no i... nigdy mi się okres dłużej niż 2-3 dni nie spóźnial. Jeszcze w marcu będąc na sorze (piasek na nerce) miałam badania gin i było 100% ok, zero torebieli etc.
Z ginekologiem tak się nie spiesz. Zrób najpierw bete. Czasami kobitki lecą do gina od razu jak zobaczą dwie kreski a gin na USG nic nie widzi bo jest za wcześnie. Rób bete i z wynikami dopiero do gina.
 
Z ginekologiem tak się nie spiesz. Zrób najpierw bete. Czasami kobitki lecą do gina od razu jak zobaczą dwie kreski a gin na USG nic nie widzi bo jest za wcześnie. Rób bete i z wynikami dopiero do gina.
Dokładnie ja w drugiej ciazy poczekam teraz w pierwszej poleciałam odrazzu po tescie bo nie moglam sie doczekać juz do tego nie wiedziałam ze ciaza młodsza bo owu pozno byla i nic czarno plakalam ze cos nie tak i sie nakrecalam niepotrzebnie
A jak robilam test bylam w 6 tyg od om a to sie okazalo ze byl 4 :)
Cykle nieregularne mialam przed ciaza:)
Za to teraz jak w zegarku:p
 
Z ginekologiem tak się nie spiesz. Zrób najpierw bete. Czasami kobitki lecą do gina od razu jak zobaczą dwie kreski a gin na USG nic nie widzi bo jest za wcześnie. Rób bete i z wynikami dopiero do gina.
Bete robiłam 5 dni po okresie razem z testami i negatywna. Testy powtórzyłam 10 dni po dacie okresu i pozytywne, dzisiaj też. Tylko dzisiaj dostałam plamien więc pewnie jak kilka razy wcześniej będzie lipa.. dlatego myślę, że tak czy siak do ginekologa pójdę w czwartek, skoro nie ciąża to może jestem chora i dlatego tak ciężko zajść w ciążę? Nie zabezpieczAmy się od prawie roku i lipa. A mamy po 23 lata.. jestem załamana totalnie
 
Bete robiłam 5 dni po okresie razem z testami i negatywna. Testy powtórzyłam 10 dni po dacie okresu i pozytywne, dzisiaj też. Tylko dzisiaj dostałam plamien więc pewnie jak kilka razy wcześniej będzie lipa.. dlatego myślę, że tak czy siak do ginekologa pójdę w czwartek, skoro nie ciąża to może jestem chora i dlatego tak ciężko zajść w ciążę? Nie zabezpieczAmy się od prawie roku i lipa. A mamy po 23 lata.. jestem załamana totalnie
Ee laska co Ty gadasz za glupoty?
Jak choroba jak testy pozytywne? Halo?
Zrob bete czy ladnie rosnie.
Ona Ci powie czy ciaza sie rozwija prawidłowo
Dlaczego na czwartek nie da rady szybciej ja do mojego zawsze moglam sie umowic kiedy chcialam dodatkowo
U mnie tez test wyszedł 10 dni po terminie:)
Widocznie owu Ci sie przesunela
Moze zadzwon do niego.
Jedz na ip tam Cie zbadaja na co czekasz?
Plamienia czasem sa normalne na poczatku moga tez byc z powodu niskiego poziomu progesteronu wiec zbadaj poziom moze?
A lekarz da na pewno cos na podtrzmanie luteine duphaston pamiętaj ze czas tutaj gra role.
Kazde plamienie trzeba skonsultować z lekarzem bo moze byc normalne a moze oznaczac cos zlego..
 
Jeszcze jak masz bole brzucha jedz na ip!
Bo bole brzucha sa normalne w ciazy ja na początku mialam i potem w polowie spac czasem nie moglam oczywscie konsultowalam z lekarzem
Macica rosnie:)
Ale jak jest bol i plamienie to trzeba sprawdzić wazne zeby nie bylo zywej krwi!
Kup sobie magnez magbe b6 najlepszy magnez dla kobiet w ciąży mi tylko on pomagał mozesz brac ile chcesz:)
 
Mąż na noc w pracy, to plamienie jest takie ciemne i mało go. Rano spróbuje się gdzieś dodzwonić. To już rok jak się staramy co miesiąc jest ból żal i płacz i teraz jak już jest tak blisko...znowu coś nie tak..ale tak jak piszecie jak najszybciej na badania się zgłoszę
 
reklama
Nie rozumiem jak beta może być ujemna przy sikancu pozytywnym. Przecież test z moczu ma najmniejsza czulosc od 10jednostek. Dziwna sprawa. Naprawdę do konsultacji z lekarzem. A beta hcg w krwi zaznaczam jest szybciej niz w moczu wiec to jest fizycznie niemozliwe. Z tym testem jest cos nie halo

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Do góry