reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy coś tu widać ?

Moje drogie panie ,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Staraliśmy się z mężem o rodzeństwo dla syna 2lata mialam za sobą utratę. Łatwo powiedzieć jest zeby czekac z testem do dnia miesiączki komus kto nie czeka na ta druga kreska bardzo bardzo długo i niczego poza zobaczeniem jej nie pragnie. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że świrowałam z robieniem testów wydałam pewnie milion złotych na nie przez okres starań, ale kiedy w końcu się udało test byl dokładnie tski jak autorki 10dpo pozniej zrobilam bętę której wynik wynosił 3 kazdy mowil ze to napewno nie ciąża i zebym przestała sama siebie oszukiwać bo w końcu test wykrywa hcg minimum 10 a skoro beta wyszla 3to napewno pomyłka. Dziś ta moja "pomyłka "ma już prawie 6miesiecy . Dlatego uważam że powinnyśmy siebie wspierać a nie kopać leżącego. Droga autorko życzę Ci aby to była ta kreska której bardzo pragniesz ,przez 2lata robienia testów jak test byl negatywny to poprpstu byl biały nigdy nie spotkałam się z tzw.kreska fabryczną. pozdrawiam was i miłego dnia.
Dokładnie brawo
 
reklama
Dzisiaj powtórzyłam znowu test tym razem inny i jest już o wiele bardziej widoczna druga kreska, jutro jestem umówiona na betę . Dziękuję wam i tak za wszystkie odpowiedzi ☺️
IMG_20210830_093232.jpg
 
Mi wczorajszy cień też prawie zaginął ale dziś już jest ciemniejszy
Trzymam kciuki za ciemniejącą kreseczkę. U mnie w dniu okresu ale np 12dpo nie było już żadnych wątpliwości ze Ciąża jest. First response early np. po wyschnięciu byl tak samo intensywny jak te 3min po. I 11dpo ladnie widoczna kreska ale on tez o wiele czulszy bo niby 6mlu. Te tansze niektóre robią takiego psikusa😆
U mnie tu na zdjeciach te Tanioszki to 25mlu
 
Trzymam kciuki za ciemniejącą kreseczkę. U mnie w dniu okresu ale np 12dpo nie było już żadnych wątpliwości ze Ciąża jest. First response early np. po wyschnięciu byl tak samo intensywny jak te 3min po. I 11dpo ladnie widoczna kreska ale on tez o wiele czulszy bo niby 6mlu. Te tansze niektóre robią takiego psikusa😆
U mnie tu na zdjeciach te Tanioszki to 25mlu
Byłam na becie aby te testy nie okazały się oszukańcze ✊
 
reklama
Do góry