reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy będzie widać już zarodek i serduszko?

Crazylalafresh

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Sierpień 2020
Postów
248
Miasto
Wrocław
Hej. Beta hcg w sobotę wynosiła 357 a dzisiaj wynosi 2210. Pierwsze usg mam w czwartek i wtedy będzie 6+1 (24dpt). Myślicie że będzie wtedy widać zarodek lub już zarodek z serduszkiem czy nie? Powiedzcie proszę na podstawie waszych doświadczeń... Jestem pod dwóch poronieniach i się bardzo stresuje...
 
reklama
Hej. Beta hcg w sobotę wynosiła 357 a dzisiaj wynosi 2210. Pierwsze usg mam w czwartek i wtedy będzie 6+1 (24dpt). Myślicie że będzie wtedy widać zarodek lub już zarodek z serduszkiem czy nie? Powiedzcie proszę na podstawie waszych doświadczeń... Jestem pod dwóch poronieniach i się bardzo stresuje...
W teorii powinno, ale to zalezy od tego jak pójdą przyrosty. Cięzko wróżyć.
 
To zależy, każda ciąża jest inna. U jedynej w tym tygodniu już będzie zarodek i serduszko a u drugiej (tak jak u mnie w obydwu ciążach) będzie dopiero na początku 8tc. Zależy też od umiejętności lekarza i sprzętu. Na pewno jest szansa, że w Twoim przypadku będzie już widać. Zdrowia i jak najmniej stresu życzę 😊
 
To zależy, każda ciąża jest inna. U jedynej w tym tygodniu już będzie zarodek i serduszko a u drugiej (tak jak u mnie w obydwu ciążach) będzie dopiero na początku 8tc. Zależy też od umiejętności lekarza i sprzętu. Na pewno jest szansa, że w Twoim przypadku będzie już widać. Zdrowia i jak najmniej stresu życzę 😊
Dziękuję ☺️
 
A badałaś w tych ciąża betę? Jeśli tak o ile procent rosła i jaka była ostatnia i ile dni przed tym usg?
Edytuję: Ostatni wynik był 6996 czy jakoś tak, więc niewiele zaokrągliłam. Dwa dni po ostatniej becie chyba byłam na usg.
 

Załączniki

  • IMG_4365.jpeg
    IMG_4365.jpeg
    27,2 KB · Wyświetleń: 31
Cześć, z tego co piszesz jest szansa, że za tydzień w czwartek będzie widać zarodek z serduszkiem. Z mojego doświadczenia na usg 5+2 był tylko pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym a 5+5 był zarodek z bijącym sercem (beta z dnia poprzedzającego badanie wynosiła ok 25tys).
 
reklama
Do góry