reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Od dziś jesteśmy posiadaczami takiej oto fury dla naszej Nataszy :-)
wwDuże pompowane koła(tylne łatwo zdejmowane więc do bagażnika wchodzi bez problemu),przednie bardzo skrętne z możliwością zablokowania tej skrętności),waga 12-15 kg (w zależności czy z gondolą czy spacerówka,czy sam stelaż),dużo miejsca na zakupy na dole. Gondola+ pokrowiec przeciwdeszczowe,w komplecie też folię przeciwdeszczowa dostałam,plus śpiworek do spacerówki.Ogólnie to zakochałam się w tym wózku.Chodzę i jeżdżę po mieszkaniu jak potłuczona. Strasznie jestem zadowolona. Wózek używany ale stanie idealnym,wcale nie widać po nim śladów używania. Poszukałam w necie-ceny nowego od 366 funtów się zaczynają a my 140 zapłaciliśmy,więc cena też super. Mam nadzieje,ze będzie nam służył. :-)
 
reklama
mama - No właśnie taki niski...
Ale mam możliwość kupienia gondoli i spacerówki za 700 zł. W super stanie. Dlatego się zastanawiam, nawet kosztem tej "niskości".
 
Podgrzybek wiem, że teraz każda super okazja jest warta uwagi, ale to, że wózek jest niski to dosyć poważna wada tzn. jak dla mnie. Pamiętam ten wózek, który D. kupił jako pierwszy. Na początku byłam zła, później wózek jako tako zaczął mi się podobać a na końcu zaczęłam przeklinać jego wysokość.. Kiedy mama kupiła implasta i postawiliśmy oba wózki obok siebie, to ten nasz niższy wyglądał przy nim jak wózek dla lalek, gdzie trzeba się za każdym razem schylać... A nie wyobrażam sobie schylać się aż tak za każdym razem, kiedy będe chciała wyciągnąć małego z wózka.. Dlatego może warto to przemyśleć..
Jest cały ogrom fajnych wózków- niskich niestety:-(

Mi teraz wpadł w oko ten Quinny Buzz:-) Tak fajnie wykończony.. tylko nie wiem jak z amortyzacją. No i też nie jest jakoś gigantycznie wysoki... Co o nim myślicie?

Mój D. też uważa, że to fajny wózek.. bo spacerówka z implastu to taka "kobyła". Miałabym problemy z wjechaniem pod górkę z np. 2 latkiem w środku (a mieszkamy na górce).. no i ponad 2 kg lżejszy..:confused2: już zgłupiałam od tego.. nie chce żałować:sorry:
 
Ostatnia edycja:
ixidixi - my kupilismy quinny buzza 4 i jak dla nas jest super, juz nie mozemy sie doczekac az bedziemy mogli wybrac sie na pierwszy spacer. Mamy do niego gondole, ktora mozna przypiac pasami w samochodzie, a to dla nas wazne bo na swieta wybieramy sie do rodziny oddalonej o 550km wiec mała nie bedzie sie meczyc w foteliku tyle godzin. Jak dla mnie buzz to bardzo solidy wozek, a jak w praktyce to sie okaze. Mam nadzieje, ze za rok bede miala to samo zdanie co dzis :))
podgrzybek - a ile kosztuje ten wozek emu nowy? Wogole z tego co pamietam to mi sprzedawczyni w sklepie mowila ze jest mozliwosc dokupienia do niego jakis adapterow zeby gondolke mozna bylo umocowac wyzej, ale nie pamietam szczegolow. Wybierz sie do sklepu gdzie go maja i sie zapytaj.
 
Ten Delti Emu kosztuje w sklepie jakieś 1300, na necie pewnie można taniej. A takich adapterów do dużej gondolki to bym się bała, żeby stabilna była i bezpieczna. Ale dzięki za podpowiedź , zapytam u nas w sklepie.
 
A ja nadal nie mam, marzy mi się któryś jak wy macie ale dla mnie tysiąc nawet to teraz dużo. Szukam po komisach i okazji w necie, im tańszy tym lepiej, niestety. Może na spacerówkę będę mogła sobie pozwolić
 
No to zakupiłam.. nie wiem czy dobrze robie ale zestaw Quinny Buzz 3 z fotelikiem MC.

Za całość wyszło 1700! :-)

A zaczęło się od tego ze tutaj koleś sprzedaje nowa spacerówke ze stelażem i jakimiś gratisami za 995zł :

Quinny BUZZ 3 Greystone - Wyprzedaż + GRATISY !! (1226466108) - Aukcje internetowe Allegro

Na innej jego aukcji quinny buzz 4 i inne wózki.

Więc 995 zł to bardzo tanio jak na ten wózek. Dodatkowo znalazłam gondolkę jedyną na allegro w idealnym stanie i pasującą nam kolorystycznie za 299 zł:-)

Quinny Buzz 3 - gondola OKAZJA (1231475780) - Aukcje internetowe Allegro

I do tego fotelik Maxi Cosi Citi 345zł:zawstydzona/y:

Zobaczymy jak to będzie wyglądać jak przyślą..:cool2: Najwyżej spacerówkę można zwrócić do 10 dni, tak samo fotelik..

Co się ze mną stało, że zrezygnowałam z dnia na dzień z Implastu:eek:
 
Ostatnia edycja:
ixidixi super okazja :) my u tego sprzedawcy kupilismy fotelik cabrio fix i dostalismy gratis spiworek, nie powinnas zalowac!
 
reklama
A ja nadal nie mam, marzy mi się któryś jak wy macie ale dla mnie tysiąc nawet to teraz dużo. Szukam po komisach i okazji w necie, im tańszy tym lepiej, niestety. Może na spacerówkę będę mogła sobie pozwolić
Trusiu miałam tak przy pierwszym dziecku :( współczuję :( najlepiej chyba przeglądać ogłoszenia,bo tam najtaniej można coś dostać.
 
Do góry