reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Ja też się przekonałam do Mutsy właśnie po rajdach po sklepie ;-) Wcześniej byłam zdecydowaną zwolenniczką Emmaljungi - ale to, że jedną ręką, bez żadnego problemu obracam wózek z obciążeniem o 360 stopni mnie przekonało, w wąskich alejkach sklepowych też dawał radę - prowadzenie, jednym słowem bajka. Mutsy Urban Rider też super, jednak na niego byłam za "głupia" - te tylne skrętne koła mnie dezorientowały :-)
 
Mnie nie przekonało jedno koło z przodu - ale tylko ze względu na "terenowe" warunki w jakich będę się głownie z Małym poruszać - w mieście podobno też się dobrze sprawdza...
 
Kobitki zdecydowała się któraś na mutsy transportera?Może jesteście w stanie polecić jakiegoś sprzedawce co ma w dobrej cenie?
 
Madzaczek - ja akurat kupiłam inny wózek, ale zrobiłam tak, ze znalazłam go w 4 sklepach internetowych, do każdego napisałam maila z "listą zakupów" i poprosiłam o wycenę i zapytałam o ewentualny rabat. Ostatecznie zapłaciłam jakieś prawie 15% mniej niż najtańszy ze sklepów miał na stronie
 
reklama
Co prawda kupowałam x-landera, ale zrobiłam tak, że stosunkowo często sprawdzałam rozrzut cen w sklepach internetowych na ceneo i w efekcie też upolowaliśmy niezłą okazję :-).
 
Do góry