reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

100_1603..jpg100_1607..jpg a oto moj wozek ale bez nosidelka koszt 200 zl waznme ze nie zniszczony nie zalezalo nam a nowce bo niestety mosimy sie liczyc z budrzetem
 
reklama
ja nie mam zielonego pojęcia czym będę wozić mojego malucha. Nie wiem czy kupić wózek z fotelikiem czy osobno wózek i fotelik. Im więcej czytam tym mam większy zamęt w głowie...
niektórzy piszą, ze lepiej kołka pompowane, a inni, że lepiej piankowe. Część jest za gondolą i osobno spacerówką, a część uważa, że lepsze są wielofunkcyjne...
masakra...
 
Pewnie, że tak :-) Jak jest w dobrym stanie... Ja będę miała dużo używanych rzeczy. Ale akurat wózek, fotelik i łóżeczko kupujemy nowe :-)

A co to za firma?

don jan niewidzialam jej na necie ale dla mnie nierobi roznicy .... mamy wozek uzywany ale lozeczko z wyposazeniem nowe a ciuszki uzywane od rodziny ale wiadomo zawsze sie cos dokupi nosidelko raczej nowe kupimy bo chcemy dobre do auta
 
Bonusowa- ja pościeli nie kupowałam do wózka. Rodziłam zimą-miałam śpiworek,gruby koc i nakrycie na wózek. Teraz też pościeli nie kupuję.;-)
andzia- ja też jakoś nie widzę noworodka w tym foteliku:dry:
 
Ostatnia edycja:
CHICCO, FOTELIK PROXIMA 0-18KG, ASTRAL (981353900) - Aukcje internetowe Allegro

piszą, że fotelik dostosowany do noworodka, ale jakoś nie wyobrażam sobie nawet z tą wkładką maluszka w tym...


Bo te foteliki nie sa dla noworodka tylko tak od ok. 6 miesiaca. Przedzial wagowy jest troche mylny, no ale tak wszystkie tego typu foteliki zostaly okreslone.
My mamy dla corki fotelik Bebe Confort 0-18kg, ale jak sie zaglebi w szczegoly to wtedy mozna doczytac , ze tak naprawde grupa docelowa to dzieci od 6 miesiaca zycie, te siedzace. Foteliki takie robia dla dzieci, ktore nie maja jeszcze 9kg i nie moga jezdzic przodem do kierunku jazdy w fotelikach juz z drugiej kategorii wagowej (czyli 9-18kg). My nie mielismy auta wiec nie kupowalismy fotelika 0-13kg, a jak miala corcia pol roku i kupilismy auto to juz nie oplacalo sie kupowac tego pierwsze fotelika na 3 miesiace. Wtedy wlasnie mozna zakupic taki siedzacy :tak: Jego zaleta (przynajmniej naszego) bylo to, ze dzieci ponizej 9kg jezdza tylem do kierunku jazdy, a potem odwraca sie fotelik i jezdzi juz przodem jak jest odpowiednio duze dziecko.
Natomiast nie jest to absolutnie fotelik dla noworodkow ;-)
 
reklama
zdecydowanie nie polecam fotelików 0-18 kg, dziecko jak najdłużej powinno (ze względów zdrowotnych - kręgosłup) jeździć w foteliku z grupy O, w dodatku tyłem do kierunku jazdy

fotelik już mam. Graco logico s z bazą, nie wiem, do jakiś wózków poza graco pasuje, ale nie zależy mi na tym, aby fotelik dało się wpinać na wózek. Jeśli chodzi o przedział cenowy, to do 1300 za 2 w 1. Początkowo chciałam kupić droższy wózek, ale po przeanalizowaniu za i przeciw, doszłam do wniosku, że nie ma to sensu. Kupię teraz tańszy wózek, za jakiś rok malutką spacerówkę na wypady do sklepu, czy do znajomych.

A co do linka o szkodliwych wózkach - Wy się nie nakręcajcie tym tematem, bo tak na prawdę teraz jest wszystko szkodliwe. Tak na prawdę, nie wiemy, co jemy, nie wiemy, co jest w rzeczach nas otaczających...
 
Do góry