reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

reklama
Bonusowa - zajefajny wozio, no i kolorek extra - ciekawa jestem tej spacerowki i fotelika w tych kolorkach...bedziesz musiala wytachac i nam pokazac:-p
No wlasnie Ciamajdko....chyba tylko Ty i Fiuu pozostalyscie bezwozkowe, ale z tego co pamietam to ona sie nie pisze na zakup wogole. Powodzenia w poszukiwaniach.....i cierpliwosci bo se czasem mozna niezle nerwow napsuc!
 
dzisiaj nie kupimy bo nie mamy kasy...idziemy sobie popatrzec:))

jakby co to T. kupi, gdybym DAJ BOŻE już urodziła... jakoś mi nie śpieszno do tego zakupu... bardziej zależy mi na foteliku samochodowym:)
 
Bonusowa super wózek, gratuluję wyboru, ja uwielbiam trójkołowce, najwygodniejsze wózki świata- mam chicco s3 trio prawie 2 lata i nie zamieniłabym na 4 koła never ever
 
navijka niestety ja bezwózkowa też jeszcze jestem. Mam upatrzony model i kolorek i w razie W małżon pojedzie i kupi. Fotelik już mamy więc wózek nie będzie od pierwszego dnia potrzebny.

A wózeczki tu prezentowane to wszystkie fajne. Gratuluję wyborów!
 
reklama
Do góry