reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

A ja jak co miesiąc czekam na nie przyjście miesiączki, która planowo powinna przyjść dopiero 24 stycznia wiec muszę się ubrać w cierpliwość :) Przytulanki były przez cały okres płodny wiec mam wielkie nadzieje.

Ja mam nadzieje, że @ nie przyjdzie 26 stycznia :p chociaż nie wiem czy skoro owu miałam dwa dni później niż kalendarz wskazywał czy nie liczyć ze @ 28 stycznia ? :) jak myślicie ?
 
reklama
Kimnęłam sie. Ciezko teraz sie przestawic z nocki na dzien. A jeszcze ten dwszcz i tyle km przejechane. Ps. Ale zeście naprodukowały hahaha
@SalsaPL a ty masz elektroniczny tester do owu ? Chwalisz sobie ? Co to za marka?:)
Clearblue- ok 120 zl. 10 paskow. Pokazuje buzke i ... jadziem. Zadnych domysłów. 100% skuteczność potwierdzona kilka razy usg
Piękna fotka Ps spałam wstałam i dopiero skończyłam was czytaćPo prostu tu sa cyrki jesteście bomba:)
[emoji173]
a i ja z okolic Poznania.:)
Ja wlasnie dzis z Pz wrocilam. CHPlaza robiliśmy hahaha. Ogolnie to cały ten pasek zachodni: Poznań-Wrocław
Przeczytalam Wbijam sie w kutasa i mialam pisac ze mnie przebilas hahahah
Ty wiesz ze ja tak samo przeczytałam [emoji23][emoji23][emoji23] za piątym dopiero złapałam [emoji23][emoji23][emoji23] głodnemu chleb na myśli
Super zdjęcie.
Ja też zaczynam wierzyć w jakieś czary mary.
[emoji173] boska. Pelna optymizmu radosci kwitnąca
Dobra tylko ja chyba nie mam selfi sama tylko z dziećmi to zmieniam na drzewa
Nic mi nie zmieniaj. Super ryjek. Bo Nasz. Boś Ty Nasza. Wspaniała [emoji7][emoji7][emoji7]
Moj tez bierze i okupuje łazienkę przez pół godziny, bo musi poczytac wszystkie sportowe newsy[emoji43][emoji23]
Ostatnio poszłam do WC i krzyczę do męża "przynieś mi fona" a on "nie, bo będziesz dłużej siedzieć xD"
Ja wc mam obecnie przedluzacz i na stałe ładowarkę [emoji23][emoji23][emoji23] a w nowym domku co zaprojektowałam przy kazdym wc gniazdko [emoji13][emoji13][emoji13]
Ojej bo się zaczerwienie i mi tak zostanie [emoji23]. Albo w piórka obrosnę i pofrunę do Hiszpanii [emoji6]
Tfuu tfuu wypluj. Zadnego latania po hiszpaniach chyba ze na wakacje. Juz cie nigdzie nie puscimy
Ja jak jestem sama to nie zamykam drzwi WC i mi pies towarzyszy [emoji6]
Moja mordka tez lata ze mną. Jest jak dzidzia. Wszedzie z nami [emoji173]
A ja rzuciłam papierosy :D powiem Wam ze nie spodziewałam się po sobie tyle silnej woli szczególnie ze mój M tez pali
Szacun. Ja nie moge .. jeszcze :(
@evellin 00 , @SalsaPL , @Niutka43 zupełnie inaczej was sobie wyobrażałam. Wygladacie kwitnąco!! Nie że reszta wygląda źle, bo wszystkie Wygladacie młodo i kwitnąco. Ale po nickach inaczej was sobie wyobrazilam. Ja cię..... Świetnie Wygladacie!!!
[emoji173]Ryczące Czterdziestki [emoji1][emoji1][emoji1]
Wiem że mnie sobie wyobrażałaś z kurzajką na nosie i miotłą to cie oświecę. Wyjściowo wyglądam jak na zdjęciu a w domu jestem rozczochrana mam czarne szpony a co do miotly zmieniłam na odkurzacz [emoji23]
U mnie fotomontaż [emoji23]Ja teraz miotłe na pionowy akumulatorowy sie przerzuciłam i też śmigam nad panoramą miasta po nocy
 
A ja jak co miesiąc czekam na nie przyjście miesiączki, która planowo powinna przyjść dopiero 24 stycznia wiec muszę się ubrać w cierpliwość :) Przytulanki były przez cały okres płodny wiec mam wielkie nadzieje.
Witaj w klubie szalonych dziewic [emoji23][emoji23][emoji23] a może teraz akurat @ nie przyjdzie ? Hee [emoji13] My tu takie czary odprawiamy że one sie sucze boją przyjść a kreski same sie na testach malują. Plemniki ze snajperką latają jak po poligonie. Szkolimy chłopów do nocnych batali w atłasowej poscieli.
jest ogień jest moc [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Kimnęłam sie. Ciezko teraz sie przestawic z nocki na dzien. A jeszcze ten dwszcz i tyle km przejechane. Ps. Ale zeście naprodukowały hahahaClearblue- ok 120 zl. 10 paskow. Pokazuje buzke i ... jadziem. Zadnych domysłów. 100% skuteczność potwierdzona kilka razy usg[emoji173]Ja wlasnie dzis z Pz wrocilam. CHPlaza robiliśmy hahaha. Ogolnie to cały ten pasek zachodni: Poznań-WrocławTy wiesz ze ja tak samo przeczytałam [emoji23][emoji23][emoji23] za piątym dopiero złapałam [emoji23][emoji23][emoji23] głodnemu chleb na myśli [emoji173] boska. Pelna optymizmu radosci kwitnąca Nic mi nie zmieniaj. Super ryjek. Bo Nasz. Boś Ty Nasza. Wspaniała [emoji7][emoji7][emoji7]Ja wc mam obecnie przedluzacz i na stałe ładowarkę [emoji23][emoji23][emoji23] a w nowym domku co zaprojektowałam przy kazdym wc gniazdko [emoji13][emoji13][emoji13]Tfuu tfuu wypluj. Zadnego latania po hiszpaniach chyba ze na wakacje. Juz cie nigdzie nie puscimyMoja mordka tez lata ze mną. Jest jak dzidzia. Wszedzie z nami [emoji173]Szacun. Ja nie moge .. jeszcze :( [emoji173]Ryczące Czterdziestki [emoji1][emoji1][emoji1]U mnie fotomontaż [emoji23]Ja teraz miotłe na pionowy akumulatorowy sie przerzuciłam i też śmigam nad panoramą miasta po nocy
A te paski można potem dokupić? I jak często robisz - bo ja to bym chciała od 10 dc i czy wystarczy raz dziennie ? Bo te zwykłe to robiłam dwa razy dziennie 10.00 i 22.00. Jak to najlepiej wykorzystać? :)
 
Kimnęłam sie. Ciezko teraz sie przestawic z nocki na dzien. A jeszcze ten dwszcz i tyle km przejechane. Ps. Ale zeście naprodukowały hahahaClearblue- ok 120 zl. 10 paskow. Pokazuje buzke i ... jadziem. Zadnych domysłów. 100% skuteczność potwierdzona kilka razy usg[emoji173]Ja wlasnie dzis z Pz wrocilam. CHPlaza robiliśmy hahaha. Ogolnie to cały ten pasek zachodni: Poznań-WrocławTy wiesz ze ja tak samo przeczytałam [emoji23][emoji23][emoji23] za piątym dopiero złapałam [emoji23][emoji23][emoji23] głodnemu chleb na myśli [emoji173] boska. Pelna optymizmu radosci kwitnąca Nic mi nie zmieniaj. Super ryjek. Bo Nasz. Boś Ty Nasza. Wspaniała [emoji7][emoji7][emoji7]Ja wc mam obecnie przedluzacz i na stałe ładowarkę [emoji23][emoji23][emoji23] a w nowym domku co zaprojektowałam przy kazdym wc gniazdko [emoji13][emoji13][emoji13]Tfuu tfuu wypluj. Zadnego latania po hiszpaniach chyba ze na wakacje. Juz cie nigdzie nie puscimyMoja mordka tez lata ze mną. Jest jak dzidzia. Wszedzie z nami [emoji173]Szacun. Ja nie moge .. jeszcze :( [emoji173]Ryczące Czterdziestki [emoji1][emoji1][emoji1]U mnie fotomontaż [emoji23]Ja teraz miotłe na pionowy akumulatorowy sie przerzuciłam i też śmigam nad panoramą miasta po nocy
Kochana hiszpania to mój dom i strasznie tęsknię za klimatem, przyjaciółmi i sposobem bycia. Żyłam tam 16 lat !!Teraz od 1.5 roku mieszkam w pl i nie za bardzo się tu czuję. Gdyby nie rodzina to by mnie tu już nie było
 
A te paski można potem dokupić? I jak często robisz - bo ja to bym chciała od 10 dc i czy wystarczy raz dziennie ? Bo te zwykłe to robiłam dwa razy dziennie 10.00 i 22.00. Jak to najlepiej wykorzystać? :)
@SalsaPL i czy można je jakoś lokalnie kupić czy raczej tylko net ?
 
Hej laski, nadrobić Was graniczy z cudem, he,he albo muszę szybciej czytać:p, ja jutro śmigam bez śniadanka na badania, zobaczymy co tam mi znajdą;)
 
A te paski można potem dokupić? I jak często robisz - bo ja to bym chciała od 10 dc i czy wystarczy raz dziennie ? Bo te zwykłe to robiłam dwa razy dziennie 10.00 i 22.00. Jak to najlepiej wykorzystać? :)
Raz dziennie na wieczor sobie robiłam. Jak na monit chodzisz i juz wiesz ze jajeczka są to w zaleznosci od ktorego dnia chcesz testować dla pewności kiedy pęknie.
A jak cykl bez monitów to jak przypuszczasz ze masz np 14 dnia. To mozesz sobie od 10dc testowac. Ja zaczynałam od 6dc.
Gerneralnie trzeba liczyć 1 zestaw 1 cykl. Paskow nieszukalam nigdy osobno. Trzeba na necie by zobaczyc
 
reklama
Kochana hiszpania to mój dom i strasznie tęsknię za klimatem, przyjaciółmi i sposobem bycia. Żyłam tam 16 lat !!Teraz od 1.5 roku mieszkam w pl i nie za bardzo się tu czuję. Gdyby nie rodzina to by mnie tu już nie było
Mam znajomych co maja tam domy i latają na łikendy hehehe Chwalą sobie klimat itp. Ale ja nie polecę- jak juz to na miotle 5m nad ziemią max hahahaha
@SalsaPL i czy można je jakoś lokalnie kupić czy raczej tylko net ?
Ja w aptece "swojej" kupiłam :)
Super zdjęcia dziewczyny, u mnie 4 dc a do owu w h... daleko trzeba uzbroić się w cierpliwość:)
Juz działaj !!! Nie czekaj tylko na samo owu i 24h przed. Z krzyża trzeba im spuszczac bo musza sie regenerować [emoji12] a i do konca nie wiadomo ile dany snajper wytrzyma i jak tam sie zaczai to naeet 5 dni przed owu a da rade
 
Do góry