reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Hej rybki powiedzcie Mi jaka może być przyczyną opryszczki na brzoskwince ,zdążyło się wlo kiedyś?ja dziś się obudziłam i coś mnie tam bolało i poszłam do toalety patrzę a tam sie pryszcz robi taki bolący :/bo nic innego.
Idź z tym do gina. Bo nie wiadomo czy wszystkie maści przy staraniach można.
 
reklama
A ja mam dziś 12 rocznicę ślubu
emoji6.png
.
Potem idziemy na kolację
Ehhh a rok temu myślałam że do następnej rocznicy nam się uda .
Trochę mi przykro
Spełnienia marzeń i samych radości :)
 
Jak się pozytywnie nastawić że się uda? Kurde niby wszystko na dobrej drodze. A ja mam stresa że się nie uda.W jednej chwili myślę będzie dobrze a za chwilę a jak nie?
I tak w kółko.
Jak mantrę codziennie powtarzam sobie tak
1 ja jestem zdrowa
2 dawca niby super
3 lekarz super chwalony
4 teraz jesteśmy w pl , z rodziną
5 mamy swoje m a nie jak kiedyś na wynajmie
Średnio to działa. Z jednej strony niby ok ale ten stres ...biorę pozitivum i g .działa
Edit
6 Jeszcze tarot wyszedł że tak
 
Jak się pozytywnie nastawić że się uda? Kurde niby wszystko na dobrej drodze. A ja mam stresa że się nie uda.W jednej chwili myślę będzie dobrze a za chwilę a jak nie?
I tak w kółko.
Jak mantrę codziennie powtarzam sobie tak
1 ja jestem zdrowa
2 dawca niby super
3 lekarz super chwalony
4 teraz jesteśmy w pl , z rodziną
5 mamy swoje m a nie jak kiedyś na wynajmie
Średnio to działa. Z jednej strony niby ok ale ten stres ...biorę pozitivum i g .działa
Ja myślę że się wam uda. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują!![emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hahah a kto powiedział że musi być rosół, schaboszczak i ziemniory?
U mnie gołąbki inaczej z wczoraj[emoji6]
A rosół mój sobie sam gotuje i ma też z wczoraj , ja nie jem .Więc luz.
A na kolację idziemy
U mnie na iście niedzielny obiad [emoji23] placki ziemniaczane podane z grzybkami z cebulką [emoji38]
 
reklama
Dzięki rybki jutro się zapiszę Ale pewnie nim dojdzie do wizyty to ten zniknie.Poza tym to nie wiem czy przez pogodę czy co ale jestem przybita juz od wczoraj właśnie Po obiedzie i idę na drzemkę
 
Do góry