reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

cucciola79 a dlaczego przez miesiac podawalas wit.przez te kupy?mleko jakie pila twoja mala?
anna hihi no to do zmiany pieluchy i moj m sie nie rwie,jeszcze ani razu nie zmienil:-pdzisiaj mowie mu,ze ide robie mleko a on,zeby zmienil w tym czasie pieluche malemu,to jak wystrzeli z kopyta,bo niby musi isc po corke a czas mial jeszcze:-p:-Dtaka wredota:-D

a swoja droga ciekawa jestem dlaczego kosciol przeciwny jest antykoncepcji?przeciez w ten sposob dziecka sie nie zabija,rozumie invitro,ale toto:-p
aaaale dzisiaj okupuje bb:-p
 
reklama
cucciola79 a dlaczego przez miesiac podawalas wit.przez te kupy?mleko jakie pila twoja mala?
anna hihi no to do zmiany pieluchy i moj m sie nie rwie,jeszcze ani razu nie zmienil:-pdzisiaj mowie mu,ze ide robie mleko a on,zeby zmienil w tym czasie pieluche malemu,to jak wystrzeli z kopyta,bo niby musi isc po corke a czas mial jeszcze:-p:-Dtaka wredota:-D

a swoja droga ciekawa jestem dlaczego kosciol przeciwny jest antykoncepcji?przeciez w ten sposob dziecka sie nie zabija,rozumie invitro,ale toto:-p
aaaale dzisiaj okupuje bb:-p

moja do 14 msc byla na moim mleku a jakoze zbyt lapczywie ciagnela to niby te problemy z kolkami miala nie wiem sama co o tym myslec :baffled:ja mysle ze te kolki i kupki to wszystko razem powiozane jest!!!a co do witaminy D to tez sie o niej naczytalam i kto wie czy to nie byla jej wina??!!
 
ania ja probowalam sadzic ale niestety wszelkie rosliny mnie nie lubia i zdychaja biedulki niewiem co zle robie a moja mama to sie smieje bo ona ma taka reke do roslin ze uniej wszystko urosnie ale japo niej ego daru nie odziedziczylam zyta ja malej podawalam witamine i nigdy nie miala zatwardzen zato teraz przechodzimy pieklo bo ona od kiedy chodzi bez pieluszki to miewa okresy ze niechce robic kupy ale to juz co innego bo to raczej psychika niz zatwardzenia moja kuzynka najakis czas odstawila witamine d bo mala miala straszne zatwardzenia mala tak jej polecilaa jejpediatra ,,,
 
moj witamine przyjmowal do 3 miesiaca.ze wstydem przyznam ze ja dziecko karmilam dwa lata cycem. i przez te dwa lata mialam tyle mleka ze druzyne moglabym wykarmic...Oczywiscie przyjmowal inne produkty,zupy gotowalam mieso i tak dalej.Ale mleka odciagalam i i potrafilam ze 3 butle duze dziennie odciagnac...Nigdy niemial problemow z kolkami i kupciami.Jedyny rpoblem to byl tatus co dziecko na rekach nosil i potem sie zloscil ze dzidzia u tatusia na rekach chce spac :d
Co do pieluch to taaaaaaa skad ja to znam.nigdy niezmienil...

A jesli chodzi o ten kosciol to wedlug kosciola kazdy plemnik i kazde jajeczko to jakis poczatek i wedlug kosciola kazdorazowa anty(prezerwatywa, tabletka i tak dalej)to zabita szansa na nowe zycie...
 
Ania ja tyle ziol i kwiatkow usmiercilam a teraz maz mowi moze kwiaty posadzimy aja mowie tak tylko ty sie zajmujesz nimi bo ja je usmierce,,,
a ja tez dlugo cycem karmilam i mala nie miala kolek ani zatwardzen a do spania na raczkach przyzwyczjily babcie a pozniej do mnie mowily a co ty ja tak nosisz krzyz bedzie cie bolal :-D
 
Ja do kwiatow tak samo dwie lewe rece.nie wiem ile moge sie starac i nic.a szkoda ,bo mamy fajny ogrodeczek i nic mi nie chce rosnac.
Ania twoj naz to chyba skarb:D mojemu ,zebym o czyms tkim wspomnial to nie wiem , bo on jeszcze marzy o synku:) ja zreszta tez nie wiem , moze kiedys, ale nie teraz.
Cucciola z moim szczesciem bez to juz bym byla matka 5 dzieci:confused:
 
dziewczyny do roslin to i ja reki nie mam wszystko usycha,maz sie smieje ze mnie i z moich suchych kwiatow,jesli takowe mam,hm tzn.mam zapal,kupie na wiosne itp.tylko potem stoja uschniete:-Dw domu nie mam zadnej zywej rosliny:-pa i oczywiscie ususzonej tez:rofl2::-p
cucciola79,anna, dlaczego tak krotko podawalyscie te wit.?rozumie karmiac mm tak,ale waszym pokarmem?
No nic ja ostatecznie przerywam podawanie tej wit.i tak jest w mleku mm ktore pije moj synio wiec nie zaszkodze...

anna wlasnie mnie to dziwi,przeciez w plemniku nie ma dziecka a traktuja to jakby bylo...ufff,temat kosciol i co z tym wiazane to temat nie kaczacy sie:-phm moze temat kosciol to nie a ksieza,mnie od dawna nurtuje sprawa,dlaczego ludzie w Polsce majac slub cywilny nie moga przyjmowac komuni sw,a tutaj we Wloszech tak?kto tak ustalil?????wrrrrr:rofl2:

Dobrze ja na dzisiaj kacze z forum i uciekam do swoich zajec...
pisalam w miedzy czasie jak moje dziecie spalo...Pozdrawiam...

Ps,aaaa wlasnie ciekawa jestem,ale pewnie juz urodzila sylwia?
 
ZYTA faktycznie terz sobie przypominam ,ze mialam z lenks problemy z kupkami ,ale mi poofpoquedzidli ,zr to zwizznd z kolkami i wiesz co ronolam mslej tka jkby lewatywke i pomagalo.tylko niemizn za czesyo.ja kupowalam w aptece : GLICEROLO-CAMILLA-MALVA 6MICROCKISMI G3 MARCO VITI to kosztuje u nas 3.20 i malek pomoglo. a co do wit d to jakos mi do glowy nie przyszlo , zeby to powiazac.maja brala wit i zadnych problemow z nia nie mialam.a zreszta juz niedlugo wiosna , a mi jak tylko sloneczko przysmazylo kazali odstawic i duzo na powoetrzu przebywac
 
reklama
Do góry