reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

AGATA ja zas jestem na etapie MALEGO KSIECIA.A mala najlepiej zasypia jak jej czytam PANA TADEUSZA.Nie cierpie zas wszelkiego rodzajow romansow.Nawet tych historycznych.
No i zostalysmy same.A na przyszly tydzien to chyba sama zostaniesz.
 
reklama
A CEMOZ TO MIALABYM SAMA ZOSTAC??? WYJEZDZASZ NA WAKACJE?
JAK WIDZE ZE NIE MA NIKOGO TO PO PROSTU NIC NIE PISZE :no:.RESZTA DZIEWCZYN TEZ GDZIES WYBYLA,NIE MA DOSLOWNIE JUZ NIKOGO NA FORUM.................:confused:
 
Jade na zakupy do Polski.Koncza sie kaszki dla malej, galaretki, i przyprawy.No i ten nieszczesny zurek dla mojego P. Nie mowiac o ksiazkach dla mnie i bajkach dla Malej.
 
Witam sie po morfologii :-D Buziak mi sie cieszy od ucha do ucha, bo z malenka wszystko dobrze. Potwierdzono mi po raz piaty ze dziewczynka, tym razem na 100%, ciesze sie masakrycznie, szczegolnie ze nasze obie rodziny, to same chlopy.. Dziadkowie jak sie ciesza, bo od strony mojego wychowali samych chlopcow, a i moj brat ma dwoch synkow, ja bylam jedyna dziewczynka z kuzynow, wiec kazdy marzyl o rodzyneczce.. no i jest :tak::tak: Musialam sie wam pochwalic, bo mnie radosc rozpiera, pora chyba zaczac zakupy w rozowym kolorze :-)
Co u Was dziewczyny?
 
IVI dziewczynki sa super.Moja to ma wszystko rozowe poczawszy od scian w pokoju, szafe i poscieli konczac. Nawet ma wieszaczki na ubrania w kolorze rozowym.Nie zalozylam jej nigdy nic niebieskiego.A te sukieneczki z falbankami , kokardkami poprostu cudo.Ja czekam tylko jak bedzie miala dluzsze wloski, aby zaplatac w warkoczyki lub robic kitki.
 
No nareszcie ktos mnie rozumie, bo tu jak mowie, ze bedzie miala nawet kupke rozowa to sie ludzie krzywia ze jakas wariatka jestem :) A mi sie po prostu podoba, bo to takie slodkie :)
 
Tak szczerze dopoki nie zaszlam w ciaze rozowy kolor poprostu mnie odrzucal.A teraz mam goraczke rozowego i odcieni.Poprostu nie moge sie oprzec jak widze sukieneczke dla mojej w kolorze rozowym,fuksji czy czerwonym.Jeszcze troche i chyba bede sie leczyc:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAJ IVI I CIESZE SIE ZE BEDZIE DZIEWCZYNKA:-).JA ROWNIEZ MAM BZIKA NA PUNKCIE ROZU ODKAD DOWIEDZIAQLAM SIE ZE MOJA SIOSTRA OCZEKUJE DZIEWCZYNKE:happy2:.CALA WYPRAWKE JEJ SPREZENTOWALAM W ROZU I ODCIENIACH.
 
Do góry