reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

WITAM DZIEWCZYNY:-)
DZIEKUJE AGNIESZKO ZA RADY.I TAK TEZ ZROBIMY-BRAMA TO TYLKO AUTOMATYCZNA,NIE MA MOWY O WYSIADANIU Z AUTA NA SRODKU ULICY I OTWIERANIA BRAMY:wściekła/y:,ZA DUZO NERWOW A W NERWACH SIE ROBI BLEDY I MOZNA ZLE WJECHAC NA WLASNE PODWORKO I PODRABAC SAMOCHOD.A ZTYM DOMOFONEM TO DOBRY POMYSL,ROZEJZE SIE JAK BEDE NA JESIENI W POLSCE BO TUTAJ FAKTYCZNIE KOSZTUJA SPORO A WYDATKOW NAM NIE BEDZIE BRAKOWALO.A JESLI CHODZI O PRAD TO OD RAZU CHCEMY PODNIESC MOC DO 4KW A NIE 3 JAK MAMY W MIESZKANIU I MUSZE UWAZAC CO WLACZAM BO ZARAZ MI KORKI SIADAJA.W TYM DOMKU TO MUSIMY ZROBIC CALA INSTALACJE ELEKTRYCZNA,WODNA I GAZOWA BO NIE MA NIC.ALE NA SZCZESCIE WSZYSTKIE PODLACZENIA MAM W POBLIZU-OK.100METROW OD DOMU A GLOWNA RURA SCIEKOWA JEST W OGRODZIE TAKZE PODLACZENIE SIE WYJDZIE NAM DOSLOWNIE GROSZOWE SPRAWY.
WLASNIE ZACZYNA GRZMIEC!!!!!!!!!!!!!!!! CZY TO LATO KIEDYS PRZYJDZIE???????????
 
reklama
Agatko wlasnie koncze 20tc, wiec polowa za mna, brzuszka jeszcze nie widac za bardzo ale na pewno juz niedlugo mi da we znaki.
Ja tez jak sobie pomysle ile jeszcze w tym domu do zrobienia........ Dobrze ze moj brat przyjezdza na wakacje takze na pewno duzo nam pomoze, z reszta jak taka pogoda bedzie przez lato to na pewno czasu nie zabraknie na urzadzenie domu. Ciesze sie bardzo ze nareszcie beda konie przy domu poniewaz na razie trzymamy je w pensjonacie (dokladnie 2 konie), mam szczescie ze mamy z moim wspolna pasje, bo on uwielbia jazde konna a ja jezdzilam sportowo, na razie oczywiscie odpuscilam, ale na pewno jak tylko urodze to pierwsze co pakuje sie w siodlo...
Jutro wybieram sie na plaze i dmucham w chmury, zeby je do jutra porzadnie rozwiac!!!!!
 
fajnie Emilciu ze macie tak piekna pasje oboje:-).my znoworz to uwielbiamy starocie i meble w stylu ludwika szesnastego.
ciesze sie ze dobrze sie czujesz i nie widac jeszcze brzuszka bo u mojej siostry na tym etapie byl juz pieknie widoczny.jest teraz w 34 tyg. a przed soba ma pieknegooooooooooo arbuza:szok:.
ok.ja znikam na obiadek,bede pozniej.
 
No i po imprezie.Goscie zadowoleni, mu takze.A mala dostala dwa rowerki identyczne .No i problem bo jeden przyjechal z Rzymu a drugi z Napoli.No i kto ma wymienic prezent?Odbylo sie losowanie.A taki tort zrobilam dla malej.
 
Agnieszka musze przyznac zes zrobila przepiekny ten tort dla malej:szok:.chyba jakas dobra baba jaga ci w tym pomagalòa..........bo zrobienie takiego cuda z marcepanu to nie lada sztuka,zazdroszcze umiejetnosci.powiedz co mala zlapala jako pierwsze? ksiazeczke do nabozenstwa,pieniadze czy dlugopis??? jestem normalnie ciekawa bo moja chrzesniaczka pieniadze zlapala.a jesli chodzi o prezenty to wlasnie dlatego zapytalam sie duzo wczesniej mojej siostry co chca w prezencie zeby uniknac takich sytuacji jak sie tobie przytrafila z podwojnym rowerkiem:-D
najwarzniejsze ze impreza sie udala.a powiedz jak pogoda,dopisala czy padalo?
 
Agata Zrobisz sama naprawde nic trudnego .Ja sama robilam pierwszy raz.Tutaj masz link na przepis tylko trzeba dodac wiecej cukru http://ricette.giallozafferano.it/Pasta-di-zucchero.html Padalo ,ale mialam wypozyczony wielki namiot dla dzieci i clauna a dorosli byli w sali "balowej", Przy rozdawaniu zaproszen mowilam zeby nikt nie kupowal ubran bo mala ma dwie wielkie szafy.A dostala cala walizke nowych.Jak ktos sie pytal co chce to mowilam ze ksiazki, bajki lub pieluchy.A ze mielismy impreze otwarta to ciezko mi bylo mowic do kazdego co chce.A oprocz tego dostala konia na biegunach Recznie robionego , wozek i lozeczko dla lalki bobasa, troche ksiazek bajki zabawek , stolik z parasolem i krzeselkami Winx na taras, serwis dla lalek i cala gore innych prezentow.Ale przy liczbie 116 osob i 43 dzieciach trudno sie dziwic.Dopiero po polnocy goscie zaczeli sie rozchodzic.Ja zasypialam na stojaco ale solenizantka wytrzymala do pierwszej w nocy.Wogole nie chciala spac.
Wrozbe zrobilam jej w srode wziela pieniadze i wsadzila je do kieliszka-co to znaczy nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
znam to sito,czesto tam zagladam i korzystam z przepisow bo sa dosc proste w przygotowaniu.
ciesze sie ze sie udala impreza a z prezentami to tak jest:ty mowisz jedno a goscie robia drugie:-D.najwarzniejsze ze cora zadowolona :-).ja tez nie wiem co znacza pieniadze wsadzone do kieliszka:-D.
 
Moze je przepije?:-D:-D. A najbardziej to sie ciesze z ksiazek, sama jestem mol ksiazkowy i ta pasje chce zaszczepic Victorii, bo jak zauwazylam malo kto tutaj czyta.A ze bajki po wlosku to i tata czyta wieczorem corce.W niedziele jade do Polski to pierwszy sklep co odwiedze to ksiegarnia.
 
reklama
JA TEZ UWIELBIAM KSIAZKI,A NAJBARDZIEJ UTKNAL MI W PAMIECI "DYWIZJON 303".TO BYLA MOJA ULUBIONA LEKTURA ZA CZASOW SZKOLNYCH A I POZNIEJ Z CHECIA PO NIA SIEGALAM:cool2:.......
 
Do góry