reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Szkoda ze tak nas malo :( W kazdym razie witam serdecznie, moze z czasem dolacza kolejne wloskie mamusie... JA mieszkam w rzymie...dosc daleko :(
 
reklama
Anika73
Moge sobie tylko wyobrazic co czujesz.Ja na szczescie mam tu i rodzicow i siostre.Brakuje mi bardzo moich kumpelek od serca,tym bardziej ze tu nie mam zadnych dobrych kolezanek...
Mam na szczescie moje male wielkie Sloneczko,ktore zajmuje mi caly czas i uczynilo mnie najszczesliwsza mama na swiecie :)
Glowa do gory,masz swoje Malenstwo,kochaj je a ono kazdego dnia bedzie obdarowywalo Cie czyms wspanialym.Dla mnie moglby nie istniec swiat,tylko ja i moja Niunia :)
 
agatha82
masz racje dzieci to cos cos wspanialego,mam 2 lobuziakow,jeden ma 6 i pol roku a drugi 6 miesiecy,
ja niestety we wloszech nie mam nikogo z mojej rodziny,oczywiscie dawno sie juz do tego przyzwyczailam,
smutno mi troche jest wlasnie po jakis odwiedzinach,mija pare dni powraca czklowiek do codziennej rutyny,
i wszystkie smutki przemijaja..
luczka,witam serdecznie
 
No wlasnie, smutno jak rodzinka odwiedza a potem wraca do PL, ale taki juz nasz los, tak jak mowi Anika73, kwestia przyzwyczajenia. Najpierw euforia, radosc, przygotowania, plany a potem czas tak szybko mija, ze nawet sie nie obejrzymy a goscie odjezdzaja:-(. Na szczescie sa nasze male skarby, ktore nie pozwalaja nam na smucenie sie ;-).
Witaj Luczka, w jakim wieku jest twoj Lorenzo?
U nas dzisiaj pauza w plazowaniu, oberwala sie chyba jakas chmura bo pada i pada...pozdrawiam goraco
 
reklama
luczka Ja mieszkam na EUR, na stale jestem od roku, wczesniej przyjezdzalam ''dorywczo'' co kilka miesiecy. :-) Szpital sie nazywa Fate bene fratelli, bo tam pracuje kuzyn mojego i lekarz ktory mnie prowadzi. Najbardziej boje sie porodu, marzy mi sie cesarka, ale niestety nie mam tu za wiele do gadania :zawstydzona/y:Ty gdzie rodzilas? Jak przeszlas porod?
 
Do góry