reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

czesc dziewczyny.
ivi a ty jestes wegetarianka ze nie jesz miesa???ciesze sie ze malenstwo zaczyna fikac:-D.teraz najpiekniejsze dni przed toba.ja do tej pory przezywam ciaze mojej siostry razem z nia.
moj F tez mial wolne wczoraj wiec wykorzystalismy pogode i posprzatalismy caly taras a na wieczor zrobilismy sobie grillai tak zlecial nam dzien.nigdzie nie bylismy bo zwyczajnie nam sie nie chcialo:-D
 
reklama
Witajcie.Agata masz racje jak nikogo niema to i samemu nie chce sie pisac.To tak jakby rozmawiac z lustrem.
IVI ja tez nie jadlam miesa , nabialu , i wszystkiego co ma choc gram tluszczu , ale z powodu wysokiego cholesterolu.A znam dziewczyne co jest wegetarianka ,nie jadla miesa i urodzila slicznego chlopca o wadze 4,60 kg i dlugiego 59 cm.Nadrabiala warzywami(szczegolnie szpinakiem i czerwonymi buraczkami) i zadnej anemi nie miala.Przeciez sa kobiety ktore w czasie ciazy przestaja jesc to co przed ciaza im smakowalo.
Anika moje wakacje to tydzien w czerwcu od 19 do 26 (jade do Polski.A potem we wrzesniu az trzy tygodnie.
U nas szal przygotowan do urodzin malej .W srode robie tylko kolacje dla dziadkow i chrzestnych, ale za to w sobote impreza na calego.Zapowiedzialo sie 76 doroslych i tylko 37 dzieci.:tak:Dobrze ze bede miala Clauna to zajmie sie malymi goscmi przez 4 godziny.:-)A moj P. to lata od wczoraj z miotla,grabiami i kosiarka po podworku i sprzata jak oszalaly.Nawet wczoraj dorwal psa i go wykapal zeby sie ladnie prezentowal.A ze wieczorem zaczelo padac to piesek zrobil sobie maseczke z blota na siersc zeby mu ladnie rosla.:-D
 
no to masz wesolo z pieskiem Agnieszka:-),pieknie podziekowal mezowi za to ze go wykapal.a Claun to fajny pomysl na taka gromadke dzieciaczkow:happy2:.Oj bedzie sie dzialo na urodzinkach....................
a u mnie zaczyna padac i grzmiec,mysle czy nie wylaczyc kompa.jescze chwile poczekam i zobacze co sie rokreci z tej burzy-jak tylko postraszy to zostaje:))
my teraz jestesmy w trakcie transakcji o kupno malego domku z ogrodkiem do odnowienia bo to konstrukcja z kamienia(styl toskani),zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dobra,znikam bo komp mi sie zaczyna zawieszac i burza sie rozkreca na calego.:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
gratulacjeAgata . Przyznam sie scczerze ze ja na dzien dzisiejszy mam dosyc domu z ogrodkiem.Bramy pomalowane, zostaly mi tylko 3 balkony, taras co jest na polowie domu, balustrada od schodow,furtka na poczatku i na koncu schodow.Ale dam sobie spokoj i bede malowac na przyszly tydzien.Teraz przygotowujemy sale jakby padal deszcz.Samo sprzatanie wykancza.A mieszkanie kiedy posprzatam to nie wiem.Normalne porzadki to codziennie, ale zjezdza sie rodzina mojego P. i wszyscy spia u nas, tak wiec scielenie lozek i mycie okien przedemna.
Ja Wam zycze milego wieczoru i biore sie za nastepny pokoj.
 
DZIEKUJE AGNIESZKO:-).A PRZEDE MNA CALKOWITE ODNOWIENIE OGRODZENIA,ZROBIENIE BRAMY,WYCINKA STARYCH DRZEW..........ACH,MASA ROBOTY PRZED NAMI.ALE POWOLUTKU DAMY RADE.NAJPIERW WSZYSTKIE POZWOLENIA TRZEBA POZALATWIAC NA BUDOWE A TO TROCHE ZEJDZIE.ALE CIESZE SIE ZE KUPILISMY BO JUZ W BLOKU NIE MOZEMY WYSIEDZIEC.WIEKSZOSC BUDOWLANKI MOJ F CHCE SAM ROBIC,ALE TO NIE W TYM ROKU.W TYM TYLKO GRILLA BEDZIE SIE ROBILO I TO CO NAJWARTZNIEJSZE:OGRODZENIE I BRAMA.
POMALUTKU DASZ RADE WSZYSTKO WYSZYKOWAC NA PRZYJAZD GOSCI.WIEM JAK TO JEST PRZY ZLOCIE RODZINKI:WTEDY TEZ MAM CALY DOM NA MOJEJ GLOWIE,ALE NIE MOGE NARZEKAC MOJ ZAWSZE MI POMAGA ILE MOZE.:tak:.
 
Witam rowniez po krotkiej przerwie!!
Agata 1378 gratulacje nowego gniazdka i musze sie pochwalic ze tez sie przeprowadzamy do pieknego domku z ogrozkiem a raczej polem bo mamy konie, ale bede blizej morza niz teraz a dom jest wspanialy, pierwsze co to zabieram sie za pokoik dzieciecy:D ja mialam pare dni straszna depresje poniewaz wyszlo mi z analiz ze mam jakiegos wirusa i strasznie sie martwilam na szczescie powtorzylam badania i wszystko jest w porzadku, wiec swietuje!!!
Ja tez juz czuje jak mi rozrabia maluszek w brzuszku, cos wspanialego:)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze milego popoludnia:D
 
ciesze sie Emilko ze wszystko wyszlo ok:-),tylko sie stracgu niepotrzebnie najadlas.a w ktorym jestes tygodniu?
zazdroszcze ci koni,uwielbiamy je z moim F i tobie rowniez gratuluje zakupu domku:happy2:.ja niedlugo znikam szykowac kolacje i bede pozniej.pa pa i milej kolacyjki:-)
 
Agata moj tez mi pamaga tlko ze teraz niestety pracuje od rana do wieczora.Dobrze ze zdazyl chociaz posprzatac na dworze, no ale zapowiadaja deszcze na sobote wiec imprezka bedzie raczej w domu.
 
reklama
Agata nie doczytalam wczoraj dokladnie, ale jak moge cos poradzic to odrazu kupcie brame na pilota.My na poczatku zrobilismy brame wjazdowa taka normalna a potem musielismy znowu wylozyc kase na druga bo do tej co mielismy nie mozna bylo zalozyc mechanizmu do automatycznego otwierania.A koszt tutaj jest jak z kosmosu.Domofon polecam kupic w Polsce , najtanszy z kamera okolo 600 zl. czyli 150 -170 euro .Tutaj za te pieniadze kupisz domofon normalny.
No i sprawdzie instalacje elektryczna. Bo nie ma jak wyskakujace korki jak wlaczysz piekarnik lub pralke.Ale jak piszesz wszystko pomalu.
Oglaszam uroczyscie ze sprzatanie zakonczone.Teraz to pieczenie ciast.
 
Do góry