reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

A ja wlasnie pranie rozwiesilam.Dzisiaj dla pewnosci zostanie w domu a rano na balkon wyciagne.Boje sie ze w nocy znowu zacznie padac i wszystko mi zmoknie:-(.
Dobrej nocki Wam zyc i do jutra:-D.
 
reklama
CZESC DZIEWCZYNY.WIDZE ZE CICHO SIE ROBI NA FORUM I NIKT JUZ TUTAJ NIE ZAGLADA:-(.JUZ TRZECI DZIEN MIJA BEZ WASZYCH WIZYT............NO A JA MIALAM WEEKEND PRACOWITY-SOBOTA MI MINELA NA SPRZATANIU I ZAKUPACHA W NIEDZIELE BYLISMY U MOJEJ SZWAGIERKI ZA MIASTEM ,A ZE POGODA DOPISALA TO CALY DZIEN SPEDZILISMY W OGRODZIE I PRZY OKAZJI NAZRYWALISMY SOBIE PYSZNYCH CZERESNI:happy2:.TAKZE MI SOBOTA I NIEDZIELA MINELY DOSC FAJNIE A CO U WAS???
 
ano niestety pusto, zapracowane nasze mamy we wloszech :( ja tez miedzy praca, domem a ukoffanym mezczyzna, nie mam za wiele czasu, szczegolnie ze wzielam sie za nauke do prawa jazdy, niestety po wlosku jest duuuuzo trudniej niz po polsku.. Chodzi o slownictwo uzyte w poszczegolnych regulach, ktorych potocznie sie nie uzywa, wiec musze siedziec czesto ze slownikiem i tlumaczyc sobie co oznacza dane slowo :/ Teraz czlowiek zaczyna zalowac, ze nie zrobil prawka w polsce, przynajmniej nazwy wielu rzeczy znane mi byly od dziecinstwa :( ehh..
Poza tym ok, brzuszek rosnie, w przyszlym tygodniu wizyta u lekarza, mam nadzieje ze malenstwo rozwija sie dobrze...
 
Witam Was dziewuszki po dlugiej rozlace!!!
Troszeczke bylam zabiegana,przygotowania do chrztu,poszukiwanie kreacji,a poza tym takze w poszukiwaniu za mieszkaniem nad morzem(in Liguria),tak jak kiedys pisalam na chrzest przyjedzie moja siostra z mezem z Canady,i tak nam przyszlo do glowy aby nie siedziec w domu,tylko pojechac nad morze,wiec wzielam sie za poszukiwanie mieszkania,nawet mialam szczescie,udalo mi sie znalezc apartament ze wszystkim dla malego dziecka,lozeczko, seggiolone,fasciatoio,zaplacone juz od soboty ale my pojedziemy dopiero w niedziele bo w sobote 18 czerwca chrzcimy Giulio,niestety moj maz zawiezie nas tylko i wroci do domu,a potem po mnie przyjedzie,bo moja siostra bezposrednio z nad morza bedzie jechala na lotnisko,mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda,nie wymagam upalow,aby tylko nie lalo caly tydzien,bo z dwojgiem dzieci,siedziec caly tydzien w domu i to nie we wlasnym:no:!!
A poza tym to od dzis zaczelam svezzamento ,Giulio od 4 dni nie chce pis mleka,z poczatku myslalam ze to upaly,ale powoli doszlam do wniosku ze nie ma ochoty na mleko,poniewaz obojetnie co bym mu nie dala to wszystko chetnie je(owoce,mleko z kaszkami z lyzeczki itp...)ale jak tylko daje mu mleko to po dwoch malych lykach wypluwa i odwraca glowe,ja chcialam poczekac jeszcze z miesiac,bo wydaje mi sie on jeszcze taki malutki(prawie 9 kg.,71 cm),za tydzien bedzie mial dopiero 5 miesiecy,zadzwonilam do pediatry,kazala mi zaczynac svezzamento,dzies pierwszy obiad...rewelacja zjadl wszystko,w 15 minut...aby tak dalej.
Ja przed chrzestem postanowilam wziac sie za diete(juz skonczylam)aby wygladac jak na czlowieka przyslalo,doszlam do swojej wagi,a powiem wam szczerze ze w czasie ciazy strasznie sie balam ze mi sie to nie uda,waze tyle samo co 10 lat temu...
nie mialam duzo do zrzucenia tylko 4 kg,bo reszte samo sie rozwialo ...
koncze moje wypociny,obiecuje ze bede odzywac sie czesciej...:-)
ciaooooo
 
witam:-).WIDZE ZE ZACZYNA PRZYWIEWAC NASZE DZIEWCZYNY BO SAMEJ DO SIEBIE NIE CHCIALO MI SIE PISAC JAK WIDZIALAM ZE NIE MA NIKOGO:no:.
U MNIE PIEEEEKNA POGODA JUZ OD KILKU DNI,OBY TAK DALEJ BO NIE MOGE JUZ PATRZEC NA DESZCZE I BURZE:wściekła/y:.
 
dziewczeta co tu taka cisza?nie chce wam sie juz pisac?opowiedzcie troszeczke gdzie sie na wakacje wybieracie,jak tam wasze pociechy?
 
Witaj anika:-).ja jestem kazdego dnia tutaj ale jak widze ze nie ma nikogo to nie bede sama z soba pisac:-d.
Ladna pogoda pewnie wszystkie wywiala nad morze z dzieciaczkami.
Ja w tym roku pewnie bede jechasla na poludnie wloch ale gdzie to sie zobaczy no i oczywiscie sarno,tam skad moj f pochodzi
 
reklama
moj ma dzien wolnego, wiec spacerujemy :) teraz sie zdrzemnal, wiec mam sekunde zeby wskoczyc na forum. Mala juz kopie codzien i to coraz mocniej, lekarz powiedzial ze ma sliczny profil i maly nosek, cieszylam sie jak glupia. Ale za to ochrzan mi sie dostal ze nie jem miesa i grozi mi anemia jak tak dalej sie bede odzywiac :/
 
Do góry