reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

witajcie.ja dzisiaj w dobrym humorku bo i pogoda dopisuje.istne lato sie zrobilo krotki rekawek wciagnelam.tylko mam prablem co od dolu ubrac bo wszystko mi za ciasne sie zrobilo:szok:.normalnie portki od dresu wlozylam:-D,brzusio juz ladnie sie zaokraglil a co dopiero pozniej bedzie,az boje sie pomyslec:eek:.
no tak,sofa wyprana tylko teraz trzeba ja zmontowac,chyba zostawie to mojemu,niech on sie pomeczy.

agatka tez tak mialam brzuch urosl mi bardzo szybko w 10 tyg ciazy jakis pan w metrze ustapil mi miejsca:szok: a potem ustal i rosl powoli ale na koniec byl wielki bo mialam wielowodzie... ach ja tesknie za brzucholem ciazowym;-)
 
reklama
Dzien dobry wszystkim, dzis zapowiada sie piekna pogoda, korzystajcie poki mozecie, ja postaram sie tez swoich wyciagnac choc na pare godzinek nad morze. Ostatnio zanurzylam juz stopke w wodzie czyli pierwszy kontakt z morzem zaliczony:-)
agatka super ze juz brzuszek ci sie zaokraglil, ja za kazdym razem jak tylko dowiadywalam sie o ciazy to wpatrywalam sie w brzuch. U mnie jak chodzilam z Mackiem to malo bylo widac, bo ja szeroka w biodrach i mi sie rozlalo jakos na boki. Raz w autobusie po ciezkim dniu w pracy zaszalalam i sobie usiadlam, byl tlok bo popoludnie i lato w dodatku, obok mnie stala matka z dzieckiem na rekach. Mialam torebke oparta na brzuchu, nic nie bylo widac, jakis student chcial zrobic dobre wrazenie i zwrocil mi uwage zebym ustapila tej matce z dzieckiem. Wiec ja torba w dol wstaje, ludzie sie patra, kobieta z dzieckiem"ale niech pani nie wstaje prosze siedziec"- ustapilam bo i tak juz mialam jeden przystanej tylko, ale zebyscie widzialy mine tego studenta:-D, nie wiedzialam ze ktos potrafi przybrac w tak krotkim czasie tak intensywna czerwona barwe na twarzy:-D Od tamtej pory wypinalam brzuch i nie zaslanialam go torba jak chcialam siasc:-)

Tak z ciekawosci Ptynia, twoj maz pracuje w branzy turystycznej, jest u was tassa di soggiorno?? u nas w Sperlondze od tego roku comune wprowadzilo ten podatek klimatyczny, 1€ na dzien od osoby, u was ile wynosi??
Eve strasznie trudne pytania mi zadajesz:-D nie mam bladego pojecia czy jest tassa di soggiorno i co to ten podatek klimatyczny. Moj maz w branzy turystycznej nie pracuje, tylko w prywatnej aziendzie, po drugiej stronie ulicy jest posiadlosc prywatna nalezaca do tych samych wlascicieli, z dostepem do morza i plazy, ktora sie wlasnie zajmuje sie moj maz .Kontrakt ma na rok i w kontrakcie ma ze jest praktycznie od wszystkiego i muratore i od zieleni i od wykonczen domów.Generalnie co na terenie posiadlosci jest do zrobienia to wlasnie on i grupka facetow robia. Na plazy pracuje tylko w sezonie letnim( czerwiec-wrzesien) wciaz w tym samym miejscu juz od 10 lat i ludzie juz go znaja i lubia. NIe musza nic tlumaczyc co ma byc gdzie, on sam wszystko wie jak i gdzie przygotowac. Ot i z turystyka ma to niewiele wspolnego chyba:)))

Kosmitka, stawiaj sie na poranny apel:-) ZNowu obudzilam sie o 4 i o tobie sobie myslalam,czy ty przypadkiem nie przed kompem siedzisz .
Anja co tam u ciebie, prezent juz kupilas?
Dziewczyny piszecie w oviessie o takich fajnych cenach letnich kompletow, w dla starszych (siedmioprawielatkow) tez sa jakies przeceny czy to tyczy sie tylko maluszkow?
 
ptynia wlasnie myslalam czy dzisiaj tez rano wstalas bylam tu pol godziny temu i nikogo nie bylo poczytalam meile wracam a tu nowy post:-D

Fajnie by bylo jakby i Tobie dali prace na sezon pytaliscie sie juz?
W Oviesse nie widzialam zadnych przecen dla starszakow te komplety to z firmy fagottino i rozmiary tylko do 32 miesiaca chyba 110 cm idz i zobacz pewnie dla starszakow tez cos maja po fajnej cenie np koszulki ja bede szla w poniedzialek moge zerknac czy cos maja fajnego

Ja wstalam z samego ranca a moje chlopaki jeszcze spia dzisiaj jedziemy na zakupy ja chcem isc do Ikei po nowa poduszke bo mi sie moja zniszczyla.
 
Cześć dziewczyny, melduję się już rozpakowana:-D dziś tez Alek obudził mnie o 3.30 ale tym razem nie zartowal ;-) o jakiejś 5tej mnie przyjęli a o 7.30 wyskoczył. Całkiem gładko poszło ;-) położyli mi go na troszkę na brzuch i zabrali do mierzenia itp. W międzyczasie pokazali dzieciom I mezowi, Bo wszyscy dzielnie czekali na dzidzie. Teraz poszli imprezowac. Jejku jak sie ciesze ze juz po:-) do pozniej!
 
Cześć dziewczyny, melduję się już rozpakowana:-D dziś tez Alek obudził mnie o 3.30 ale tym razem nie zartowal ;-) o jakiejś 5tej mnie przyjęli a o 7.30 wyskoczył. Całkiem gładko poszło ;-) położyli mi go na troszkę na brzuch i zabrali do mierzenia itp. W międzyczasie pokazali dzieciom I mezowi, Bo wszyscy dzielnie czekali na dzidzie. Teraz poszli imprezowac. Jejku jak sie ciesze ze juz po:-) do pozniej!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kosmitka gratulacje!!!!!!!!!!!! ale szybka akcja:-) urodzilas w koncu w Pertini? jak ci tam w szpitalu?

Alek witaj na swiecie!!! Rosnij zdrowo maluszku
 
Ostatnia edycja:
kosmitka nasza urodzila,,evvivaaaaaaaaaaaaa,benvenuto aleksanderrrr...
dziewczyny urodzila 12 tego tak jak od poczatku ciazy planowala..
jak dojdziesz do siebie to napisz nam wszystko ,jak sie czujesz?jaki duzy tan nasz maly wirtualny nipotino...
plany byly na srodek tygodnia a on w sobote sie urodzil...tak to jest planowac,ale widze ze daliscie sobie rade..
 
czesc dziewczyny...
kosmitka jak zaczelam czytac posta to myslalam,ze zartujesz:rofl2:GRATULACJE DLA RODZINKI.....ALEK WITAJ NA SWIECIE,brava kosmitka ni grzmialo ni blyskalo juz po...mam nadzieje,ze dobrze sie czujesz pewnie tak jak juz piszesz....usciski dla ciebie i maluszka czekamy na zdjecie...:-):-)
ptynia dzis jade kupic prezent,nastawilam sie na zegarek,rodzina przytaknela to po problemie....
musze ochlonac po takiej nowinie potem cos napisze....
 
kosmitka nic sie nie martw mi tez nie od razu oddali chyba dopiero po 3-4 godzinach....ale przewidzialas 12....mam nadzieje ze w poniedzialek bedziecie juz w domku....
 
kosmitka w szpitalu w ktorym rodzilam,codziennie rano zabierali dzieci na mycie mierzenie ,warzenie itp,robili wizyte z pediatra,i okolo 9.30 -10.00 przywozili,i tak codziennie,moze dlatego nie oddali ci jeszcze aleksa,to sa tylko przypuszczenia bo nie wiem czy w kazdy szpitalu tak samo to wyglada..
napisz jak chlopaki,wzieliscie ich ze soba?w takim razie rodzilas sama?
 
reklama
Luczka tak w Pertini, ogolnie spoko, oczywiscie dostalam ochrzan na poczatek ze nie mam badan porobionych, I mnie babka podipinala do ekg, a ja juz wtedy 6cm rozwarcia, i skurcze co chwile, wiec tylko stekala ze costam nie dziala;-) ale w koncu mnie puscila na porodowke;-)
Polozne spoko, wyszlam z tego w calosci wiec juz jestem jak nowonarodzona;-) tylko mi dziecka jeszcze nie oddali nie wiem czemu,wrr:angry:

pewnie ci jeszcze nie oddali bo teraz rano jest obchod i rano pediatra bada wszystkie dzieciatka zaraz ci przyniosa no i jak badan nie mialas zrobionych to teraz Aleksowi zrobia badania tzn pewnie mu krew i cos tam z piety pobiora. Jak bedziesz miala potrzebe albo czegos nie zrozumiesz to dzwon smialo do mnie. A polozna pewnie w nocy obudzilas i byla zla;-) ale ogolnie tam jest ok mnie tylko jedna denerwowala taka peruwianka a reszta byla mila i bardzo pomocna. Fajnie ze cie nie nacieli. Na jakiej sali lezysz 2 czy 4 osobowej?
 
Do góry